counter-strike

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

counter-strike

Postprzez Anonymous » 23 sty 2006, o 23:29

heja
chciałem sobie zagrać w csa na jawnecie, mam wszystko co było do sciągnięcia ze strony games.jawnet.pl, wchodzę na serwer, 3 minuty i mnie wykopuje.. ktoś może wie czemu?
Anonymous
 

counter-strike

Postprzez Anonymous » 24 sty 2006, o 08:18

nie masz wszystkiego wlaczonego, odpal cheating deatch i dopiero wbijaj na serwer, po zakonczeniu gry mozesz sobie cheating deatch wylaczyc
Anonymous
 

counter-strike

Postprzez Anonymous » 24 sty 2006, o 10:19

Aktualnie nie jest wymagana zadna wersja cheating death, wiec nie musisz w ogole tego programiku wlaczac. Bycmoze hlguard znalazl u Ciebie cos czego nie powinienes uzywac, bo innego sposobu nie widze.
Anonymous
 

counter-strike

Postprzez macro_man@jawnet » 24 sty 2006, o 23:18

Ja jak pamietam tez mi tak robilo po chwili. mialem zalaczony cheating death najnowsza wersje a w grze pisalo ze mam starsza i zebym uaktualnil. Dizwna sprawa wiec po kilku probach zrezygnowalem. DOdam ze kumpel mial to samo :)
Pozdro
macro_man@jawnet
 
Posty: 98
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

counter-strike

Postprzez mazi@jawnet » 29 sty 2006, o 21:20

emmm chodzi o to ze nie mieliscie po prostu NAJnowszego cheating death. Druga opcja to minimalizowaliście sobie cs'a pare razy, trzecia bawiliscie sie z nocd :!: :ugeek:
mazi@jawnet
 
Posty: 122
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00


Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron