jawnet.pl :: pk - PainKiller

Jesteś zapalonym graczem, ale masz problem. A może dopiero zaczynasz... zapytaj, a napewno uzyskasz pomoc.

jawnet.pl :: pk - PainKiller

Postprzez Anonymous » 9 cze 2005, o 09:59

Witam w temacie poswieconym w/w grze na serwerach gier jawnet.pl

Kilka przydatnych informacji dla nowych graczy (mini-FAQ):

1. Jak zainstalowac gre zebym mogl zagrac na serwerze gier jawnet.pl?
Zaopatrujemy sie w gre oraz najnowsza latke do niej.

Instalujemy gre, nastepnie latke (na dzien 9.06.2005 jest to wersja 1.64). Po tych krokach jestesmy przygotowani do gry.

2. Jak polaczyc sie z serwerem jawnet.pl :: pk?
Nalezy polaczyc sie z serwerem pod adresem: games2.jawnet.pl

3. Jakie zasady obowiazuja na serwerze jawnet.pl :: pk?
Podczas grania obowiazuje kultura - przeklenstwa i wyzwiska w kierunku innych graczy sa przeze mnie tepione z cala surowoscia. Najmniej kulturalni gracze otrzymuja ode mnie bany (brak mozliwosci polaczenia sie z serwerem) na minimum 3 dni.

Uzywanie wszelakich programow wspomagajacych celnosc i innych oszustw konczy sie banem na minimum miesiac bez mozliwosci skrocenia tego okresu (a moze sie tylko wydluzyc). Serwery jawnet.pl nie uczestnicza aktualnie w globalnej wymianie banow za ten proceder, ale z czasem moze zaczna i oznaczaloby to ban na bardzo wielu serwerach za uzywanie tego typu wspomagaczy.

4. Gdzie dowiedziec sie wiecej o tej grze?
Najlepszym miejscem do startu wydaje sie byc strona www.pkeuro.com, ale niestety dostepna tylko w jezyku angielskim. Nie znam tej sceny, wiec tutaj niezbyt bede w stanie pomoc.

5. Czy RadGar (ew. rdg) zawarl tutaj odpowiedz na kazde pytanie?
Nie, ale chyba sie nie obrazicie ;)

koniec mini-FAQ, zapraszam w nowym temacie :]
Anonymous
 

jawnet.pl :: pk - PainKiller

Postprzez Anonymous » 9 cze 2005, o 10:02

a teraz pierwsza informacja poza mini-FAQ'owa. Serwer juz oczywiscie dziala, domyslny port dla pk to 3455 - na takim wlasnie jest ustawiony nasz serwer. Aktualnie rozgrywka odbywa sie w trybie "Free For All" przy maksymalnej liczbie 6 graczy. Z czasem planuje wprowadzic inne usprawnienia (jak przykladowo moda pk++), ale pierwsze dajmy szanse czystej grze i zobaczymy jak sie przyjmie.

pozdrawiam
Anonymous
 

jawnet.pl :: pk - PainKiller

Postprzez Anonymous » 9 cze 2005, o 10:12

buhahaha wreszcie jest serwer pk :oops:, thx rdg :mrgreen:
Anonymous
 

jawnet.pl :: pk - PainKiller

Postprzez Anonymous » 9 cze 2005, o 10:24

najs, polski sajt to chyba painkiller.pl
Anonymous
 

jawnet.pl :: pk - PainKiller

Postprzez Anonymous » 9 cze 2005, o 11:55

Takie male informacje dla chetnych do gry - aktualna wersja (jak juz wczesniej napisalem) to 1.64. Aby gierke miec w tej wersji nalezy w sumie sciagnac 2 pliki: zbiorcza latke 1.62 (wazy troche ponad 100 MB) oraz uaktualnienie do 1.64 (mniej niz 10MB). Sam jestem w trakcie ich sciagania, wiec jak tylko je bede posiadal to pojawia sie na DC oraz na www.games.jawnet.pl.
pozdrowka
Anonymous
 

jawnet.pl :: pk - PainKiller

Postprzez Anonymous » 9 cze 2005, o 13:29

GJ!!!
tyle moge powiedziec o tym
Anonymous
 

jawnet.pl :: pk - PainKiller

Postprzez Anonymous » 9 cze 2005, o 13:48

hehe to kto by ewentualnie pogral? oprocz mnie rzecz jasna:]
Anonymous
 

jawnet.pl :: pk - PainKiller

Postprzez Anonymous » 9 cze 2005, o 15:17

No ja moge zagrac tylko musze "kupic" painkillera ;)
Anonymous
 

jawnet.pl :: pk - PainKiller

Postprzez Anonymous » 9 cze 2005, o 16:20

mozna go kupic u mnie na dc, zapraszam i smacznego :D
Anonymous
 

jawnet.pl :: pk - PainKiller

Postprzez Anonymous » 9 cze 2005, o 16:53

Nie zdziwcie sie jak bedziecie mieli problemy po uzywaniu tego samego cdkeya - ta gierka kosztowala az 20 czy 30 zl w polskich kioskach, wiec poszukajcie po znajomych.
Anonymous
 

Następna strona

Powrót do Sprawy związane z serwerem gier games.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron