Czy ktoś też to ma ? POCZTA - blokada na jawnecie

Potrzebujesz wysłać maila, a on nie dochodzi? Możliwe, że to błędna konfiguracja programu pocztowego - zapytaj

Czy ktoś też to ma ? POCZTA - blokada na jawnecie

Postprzez aerodeck@jawnet » 1 lis 2006, o 20:39

Jak w temacie , czy ktoś też ma taką notke?

Czegoś tu nie rozumię. Przy moim koncie zobaczyłem taką oto informacje : "BLOKADY WYSYŁANIA POCZTY ( BLOKADY ZA SPAM )
Lp. Adres IP Data blokady
1
10.0.112.51/29

2006-10-29 17:59

O dziwo! Do wysyłania poczty urzywam tylko i wyłącznie the bat i w historii wysyłanych maili nie ma takiej daty! W 99% do wysyłania kożystam z jednych z pozostałych 5ciu kont mail. Jawnetowskiej poczty urzywam niezwykle żadko. Proszę o wyjaśnienie i info jakiego rodzaju był żekomy SPAM !

Dokładnie to samo napisałem w zgłoszeniu problemu. Ciekae jaką dostane informacje
Avatar użytkownika
aerodeck@jawnet
 
Posty: 119
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Czy ktoś też to ma ? POCZTA - blokada na jawnecie

Postprzez buli@jawnet » 1 lis 2006, o 20:41

tez tak mialem moze to chodzi ze do ciebie na poczte spam chodzi a ty go nie usowasz bo ja tak robilem nie wysylalem maili a tez mi tak zrobili:D
Avatar użytkownika
buli@jawnet
 
Posty: 53
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Czy ktoś też to ma ? POCZTA - blokada na jawnecie

Postprzez Anonymous » 1 lis 2006, o 23:41

Najprawdopodobniej na Twoim komputerze posiadasz jakieś złośliwe programy, które za pomocą Twojego komputera wysyłają po sieci jakieś bzdety. Wejdź na stronę bezpieczny.jawnet.pl , zastosuj się do opisu, a następnie zadzwoń do AC z prośbą o zdjęcie blokady.
Anonymous
 

Czy ktoś też to ma ? POCZTA - blokada na jawnecie

Postprzez seba@jawnet » 2 lis 2006, o 07:42

Dzięki m4riu5z za pomoc,

chodzi o programy zainstalowane bez Twojej wiedzy. Są to programy które bez Twojej wiedzy, podczas korzystania przez Ciebie z kompa "w tle" wysyłają maile reklamowe(najczęściej) lub mówiąc potocznie SPAM.
Polecam przeskanować kompa tak jak napisał kolega powyżej i poinformować nas o tym, blokada zostanie zdjęta. Aktualnie ona załącza się automatycznie, więc jeśli ją usuniemy i ponownie się "założy" oznacza to że nadal masz jakieś syfy na kompie.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Sprawy związane z pocztą e-mail oraz serwerem grup dyskusyjnych (news)

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron