Przepisanie umowy

Propozycje oraz pytania odnośnie prowadzonych przez nas serwerów

Przepisanie umowy

Postprzez freezee@jawnet » 21 lis 2008, o 21:54

Przepisywałem umowę w AC, przed tym płaciłem abonament 65zł i miałem taryfę medium(po dc ściągało mi 500kb/s) po przepisaniu umowy dostałem taryfę optimum(do 2 MBit w godzinach szczytu a po godzinach do 4Mbit), następnie załączam DC++ i mi ściąga max 250kb o co chodzi??

ps. myslalem ze bedzie sciagalo wiecej na wyzszej taryfie a tutaj mi sciaga tyle co na najnizszej jak nie gorzej... chyba ze to wina czego innego...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Przepisanie umowy

Postprzez dem2000@jawnet » 22 lis 2008, o 07:48

Ja zmieniałem ze standarda na medium i po tygodniu dc się unormowało a transfer mam max 240 (taryfa standard) , ale podobno z nowym rokiem maja zwiekszyc transfer na dc :)
dem2000@jawnet
 
Posty: 498
Dołączył(a): 8 gru 2006, o 00:00

Przepisanie umowy

Postprzez seba@jawnet » 22 lis 2008, o 16:52

dem2000@jawnet.pl napisał(a):Ja zmieniałem ze standarda na medium i po tygodniu dc się unormowało a transfer mam max 240 (taryfa standard) , ale podobno z nowym rokiem maja zwiekszyc transfer na dc :)


Nikt nie ma zwiększać, pracujemy nad tym aby zrobić więcej:) Na dniach będziemy się tym bawić i w przyszłym tygodniu zobaczycie zmiany w transferze do http://www.silesiaczat.pl
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Sprawy związane z dc.jawnet.pl oraz ftp.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron