cysiu SUPER GOŚĆ na PREZYDENTA !!!

Propozycje oraz pytania odnośnie prowadzonych przez nas serwerów

cysiu SUPER GOŚĆ na PREZYDENTA !!!

Postprzez freezee@jawnet » 22 lip 2008, o 15:54

Moje zapytanie w które wtrącić sie super Cysiu:D

[16:38] <[jaw]freezee> znacie tytul piosnki
[16:39] znamy
[16:39] <[jaw]freezee> polskiej co w refrenie spiewa " bo tak łatwiej"
[16:39] nie ZNAMY
[16:39] <[jaw]freezee> to co sie dresz...
[16:40] bo piszesz jedno zdanie w 2 liniach, i mialem czas ci sie wtracic

a potem mu napisałem ze jest matoł (w przenośni) bo chyba moge zadawac pytanie jak chce w 1 linijce czy 2, bo jakbym floodował to od ingi bym dostal bana ( bo chyba nie ma komuny na czacie a wolnosc slowa jest w miare rozsądku)


Po czy ukazało się jasność:

Zostałeś zablokowany czasowo na 1 tyg 0 dn ponieważ: zwrocilem ci uwage gowniarzu jak nalezy sie wyrazac, teraz mozesz sie pozastanawiac co do ciebei pisalem, i jestem kim takim na ktorego nie mozesz sobie pochukiwac

To ukazuje biede i nedze oraz wieśniactwo ludzi którzy tym rządzą... Mają zły humor dadzą bana. Powodzenia... Jak tacy ludzie potem rzadza w naszym kraju to na druga irlandie poczekamy aż wyginą...

ps. cysiu mowisz gówniarzu do goscia w swoim wieku zapewne... Wiec tez nim jestes:D...

do AC oby tak dalej to DC zdechnie a konkurencja rosnie:)
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

cysiu SUPER GOŚĆ na PREZYDENTA !!!

Postprzez fanreal@jawnet » 23 lip 2008, o 17:17

Ja mam takie pytanie - co znaczy słowo "pochukiwać"? Wpisałem z ciekawości w google i wyszły mi aż 4 strony.

A co do tematu - nie 'pshejmuj' się freezee - bywało gorzej... :P:P:P

edit:

Zostałeś zablokowany czasowo na 1 tyg 0 dn ponieważ: zwrocilem ci uwage gowniarzu jak nalezy sie wyrazac, teraz mozesz sie pozastanawiac co do ciebei pisalem, i jestem kim takim na ktorego nie mozesz sobie pochukiwac

A ja mam Matiza, a inni malucha! Ha! I mogą mi pochuknąć!
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

cysiu SUPER GOŚĆ na PREZYDENTA !!!

Postprzez barton@jawnet » 23 lip 2008, o 18:14

Ja tam do Cysia nic nie mam , może dlatego , że nie ma konfliktu pokoleń :P....
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

cysiu SUPER GOŚĆ na PREZYDENTA !!!

Postprzez fanreal@jawnet » 23 lip 2008, o 19:55

Ja po prostu tylko udostępniam i ściagam stamtąd. Do tego tylko jest mi to potrzebne. Dyskutować z reguły nie ma z kim, bo w porządku ludzi na dc mógłbym wyliczyć za pomocą jednej ręki.
Dziś miałem okazję się do tego przekonać, kiedy ni stąd, ni zowąd jakiś ktoś zaczął mnie od debili wyzywać. Taki poziom.

Tyle.
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

cysiu SUPER GOŚĆ na PREZYDENTA !!!

Postprzez freezee@jawnet » 23 lip 2008, o 21:05

Bałwan jest i tyle... uczy innych naśmiewa sie z pisowni itp. a pisze coś czego sam pewnie nie rozumie... ale tak jest AC odpuscilo DC++ zeby miec czas na konserwacje łączy heh;) i przyleciala jakas banda wiesniakow i tak jest...

Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

cysiu SUPER GOŚĆ na PREZYDENTA !!!

Postprzez seba@jawnet » 23 lip 2008, o 22:32

freezee@jawnet.pl napisał(a):Bałwan jest i tyle... uczy innych naśmiewa sie z pisowni itp. a pisze coś czego sam pewnie nie rozumie... ale tak jest AC odpuscilo DC++ zeby miec czas na konserwacje łączy heh;) i przyleciala jakas banda wiesniakow i tak jest...



Powód wyniesienia huba poza siec i zarządzanie nim przez kogoś prywatnego był wymuszony kilkoma czynnikami zewnętrznymi. Wziąłem to na siebie... już o mnie pytali co niektórzy. Nie mogę sobie w domu zainstalować pirackiej gierki, a Ty piszesz że odpuściliśmy?? Przykro mi, że takie osoby mają w ogóle dostęp do huba.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

cysiu SUPER GOŚĆ na PREZYDENTA !!!

Postprzez seba@jawnet » 23 lip 2008, o 22:35

fanreal@jawnet.pl napisał(a):Ja mam takie pytanie - co znaczy słowo "pochukiwać"? Wpisałem z ciekawości w google i wyszły mi aż 4 strony.

A co do tematu - nie 'pshejmuj' się freezee - bywało gorzej... :P:P:P

edit:

Zostałeś zablokowany czasowo na 1 tyg 0 dn ponieważ: zwrocilem ci uwage gowniarzu jak nalezy sie wyrazac, teraz mozesz sie pozastanawiac co do ciebei pisalem, i jestem kim takim na ktorego nie mozesz sobie pochukiwac

A ja mam Matiza, a inni malucha! Ha! I mogą mi pochuknąć!


freezee nie wiem do czego pijesz ostatnim zdaniem Cyt. "do AC oby tak dalej to DC zdechnie a konkurencja rośnie:)"

Hub silesiaczat.pl został wyniesiony do Katowic, aby nie był związany z naszą firmą. Wziąłem za niego pełną odpowiedzialność podpisując umowę na kolokacje serwera i opłacając domenę.
Serwer stał się projektem ogólno lokalnym, a cysiu jest jedną z osób która poświęcając swój prywatny dba o porządek na nim. Gdyby nie takie osoby hub w ogóle nie miałby racji bytu.

To za co zostałeś zablokowany jest śmieszne, ale mogłeś napisać do mnie, a nie produkować jakiegoś posta jeszcze wyskakując z tym podsumowującym zdaniem. Będę cyniczny i powiem Ci jedno... jaka konkurencja? Żaden operator nie dorówna lokalnym operatorom etth, ale o tym w innym temacie się rozpisuję.
DC nie zdechnie, oto nie musisz się martwic i nie wiem tylko dlaczego piszesz tu o AC

Cysio nawet na tą stronę nie zagląda, gdyż nie pochodzi z Jaworznia, ale miło że proponujesz mu prezydenturę.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

cysiu SUPER GOŚĆ na PREZYDENTA !!!

Postprzez freezee@jawnet » 24 lip 2008, o 04:36

cysio nie musi tutaj zagladac chce zeby inni wiedzieli jaki z niego gosc...

Co do zdechniecia DC każdy wie ze kilka lat temu ci co brali łącze z Art-Comu to tylko po to aby miec DC i to kusilo w duzym stopniu... a jak tak dalej pojdzie to sie okaze ze na ym dc nigoko z jaworzna nie bedzie wogole... i kto wie moze przejda na inna siec ... Lepsza...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

cysiu SUPER GOŚĆ na PREZYDENTA !!!

Postprzez seba@jawnet » 24 lip 2008, o 06:29

freezee@jawnet.pl napisał(a):cysio nie musi tutaj zagladac chce zeby inni wiedzieli jaki z niego gosc...

Co do zdechniecia DC każdy wie ze kilka lat temu ci co brali łącze z Art-Comu to tylko po to aby miec DC i to kusilo w duzym stopniu... a jak tak dalej pojdzie to sie okaze ze na ym dc nigoko z jaworzna nie bedzie wogole... i kto wie moze przejda na inna siec ... Lepsza...


Ciekawe jest Twoje myślenie... lepszą sieć? hmm... nie potrafię sobie wyobrazić, ale widocznie nie jestem takim wizjonerem jak Ty.
Silesiaczat.pl będzie tylko i wyłącznie szybsza... 10, 20, 50 megabitów? Żaden operator nie da Ci takiego ruchu do wymiany danych:)
Nawet StreamCommunications chce być na silesiaczat.pl bo to dobre miejsce do wymiany danych. Jeśli będzie szybciej to będzie jeszcze więcej userów.
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

cysiu SUPER GOŚĆ na PREZYDENTA !!!

Postprzez freezee@jawnet » 24 lip 2008, o 15:19

nie liczy sie tylko szybkosc ale i cena...

Wiec jesli uwazasz ze silesiaczat bedzie zawsze najszybcia to tez jestes wizjoner niezły:)
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Następna strona

Powrót do Sprawy związane z dc.jawnet.pl oraz ftp.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron