Silesiaczat.pl

Propozycje oraz pytania odnośnie prowadzonych przez nas serwerów

Silesiaczat.pl

Postprzez jerzy12@jawnet » 2 sie 2007, o 11:04

Jeden telefon do Art-Comu i ---Awaria jest po nazej stronie --prcujemy nad usunięciem jej--do 1-godz. powinno wszystko wrócić do normy :cry:
jerzy12@jawnet
 
Posty: 28
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Silesiaczat.pl

Postprzez Anonymous » 2 sie 2007, o 11:04

dzwonil juz ktos do AC co z tym netem dzisiaj czemu sie tak pierdoli??
Anonymous
 

Silesiaczat.pl

Postprzez Anonymous » 3 sie 2007, o 03:52

A ja wam wszystkim tym proponuje , którzy są na silesiaczat.pl i nie maja PREFIKSÓW , wejść na początek na strone : www.inga.jawnet.pl , a pózniej www.silesiaczat.pl :x . Bo tak samo się zaczyna to robić smieszne jak ktoś jest od 2007.08.01 na silesi i nie potrafi wstawić prefiksu :P
Anonymous
 

Silesiaczat.pl

Postprzez Anonymous » 3 sie 2007, o 13:53

a ja mam problem wchodze na strone www.inga.jawnet.pl i Mozilla ma dla mnie super komunikat ze nie moze odnależć strony hellp :cry:
Anonymous
 

Silesiaczat.pl

Postprzez Anonymous » 3 sie 2007, o 23:21

Cholera jasna tak jest co noc że internet nagle szlag trafia.Zaczyna mnie to denerwowac,prosze Napisac odrazu ze co noc nie bedzie internetu to przeloze robote na inna pore .
Anonymous
 

Silesiaczat.pl

Postprzez redmiss@jawnet » 3 sie 2007, o 23:28

napisali :P
w aktualnościach :)
redmiss@jawnet
 
Posty: 125
Dołączył(a): 19 gru 2006, o 00:00
Lokalizacja: Jaworzno

Silesiaczat.pl

Postprzez Anonymous » 3 sie 2007, o 23:35

Ale w dzien jest w miare stabilnie,a w nocy kazdy wie...
Anonymous
 

Silesiaczat.pl

Postprzez Anonymous » 5 sie 2007, o 21:39

odkąd nie ma starego huba, nowy coś mocniej zamula łącze :( np przy starym hubie dało sie grać na średnim pingu około 60 ms, jednocześnie grać i ściągać (przynajmniej u mnie) :) a teraz albo jedno albo drugie, a co do gierki BF 2 to juz sie nie da pograć, bo przy pingu 39 ms po kilkunastu minutach gry pojawia sie problem z połączeniem i rozłącza nas z serwerem, szkoda bo kupiłem org gierkę z myślą o ciupaniu, a tu lipa łącze coś ściemnia :| a netia 1 mbit/s radzi sobie bardzo dobrze, a ja mam ponoć do 2 mbit/s ale to "DO" jest chyba podane w wielkim przybliżeniu
Anonymous
 

Silesiaczat.pl

Postprzez macro_man@jawnet » 6 sie 2007, o 12:46

Dodatkowo przy starym hubie w nocy na standardzie mielismy 120 kB/s na dc + 120 kB/s na neta.
Teraz na nowym w nocy jest tylko 120 kB/s na wszystko :cry:
macro_man@jawnet
 
Posty: 98
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Silesiaczat.pl

Postprzez alfr3d@jawnet » 6 sie 2007, o 22:26

"pracownicy" z ac powinni odliczyc kaske za to ze nie ma neta w nocy a nie zdzierac kase na maxa, nie dosc ze place te 49pln to jeszcze nic z tego nie mam tylko byle jakies 512kb w dzien a w nocy 1mb. Place wymagam a zamiast tego dostaje komunikat na dc ze o godz 1 w nocy moze nastapic chwilowa pzerwa w dostawie neta. Nic tylko sie pociac
alfr3d@jawnet
 
Posty: 5
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sprawy związane z dc.jawnet.pl oraz ftp.jawnet.pl

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron