jawnet czy neostrada?

Masz jakieś uwagi czy też spostrzeżenia dotyczące prowadzonych przez nas serwisów, podziel się nimi

jawnet czy neostrada?

Postprzez Anonymous » 21 cze 2006, o 13:24

Witam, pomozcie mi bo skonczyla mi sie umowa z artcomem i mysle o przejsciu na neostrade do 256kb/s, teraz mam lacze radiowe..i czesto..tak jak dzisiaj rano nie da sie wejsc nawet na onet. POdpowiedzcie mi, czy bedzie to dobry krok aby przejsc na neo. Dziekuje z gory. pozdrawiam
Anonymous
 

jawnet czy neostrada?

Postprzez Anonymous » 21 cze 2006, o 15:03

Z radiowki bym przeszedl na neo 256, z mojej medium za nic :geek:
Anonymous
 

jawnet czy neostrada?

Postprzez Anonymous » 21 cze 2006, o 16:47

jawnet
Anonymous
 

jawnet czy neostrada?

Postprzez macro_man@jawnet » 21 cze 2006, o 17:45

Limit wykorzystasz w neostradzie po chwili i bedziesz mial 4 KB/s :!: :!:
Jak juz cos to NET24
macro_man@jawnet
 
Posty: 98
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet czy neostrada?

Postprzez red@jawnet » 22 cze 2006, o 13:47

to ja się podepnę pod temat, a co sądzicie o UPS, ma ktoś doświadczenia z czymś takim ?
red@jawnet
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet czy neostrada?

Postprzez beowulf@jawnet » 22 cze 2006, o 14:23

Erm, a co ma UPS do Neostrady czy Jawnetu??
Czyzby koledze chodzilo o UPC/Chello?? ;)

IMO Neo w wielu przypadkach jest do d*py - chyba, ze procz wchodzenia na onet i jawnetowe forum do niczego innego nie uzywasz internetu - jezeli jednak uzywasz - Jawnet albo jak ktos wspominal Net24
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet czy neostrada?

Postprzez red@jawnet » 22 cze 2006, o 17:22

mój błąd, chodziło o upc :!: , interesują mnie transfery na p2p, naganiacze, którzy byli u mnie twierdzili, że chello, zwłaszcza mocniejsze taryfy są zaje......., ale w końcu to ich praca :) , dlatego pytam, czy ktoś miał z tym styczność
red@jawnet
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet czy neostrada?

Postprzez Anonymous » 23 cze 2006, o 10:25

Chello 1MB wyciaglem na p2p ( torrent ) okolo lub jak ktos woli srednio "dw" do 120k ale up kiepski cos chyba bylo okolo do lub srednio :P "40k" ( nie wiem czemu oczywiscie pomijajac to ) !!! no i limit :!: . Wiec osobiscie JAWNET i nic innego bo nic innego nie jest lepsze poprostu . Tylko fajnie by bylo jakby AC jeszcze dodało troszke kilo bo konkurencja w cenach jest lepsza :D
Anonymous
 

jawnet czy neostrada?

Postprzez red@jawnet » 23 cze 2006, o 19:15

dziwne, bo ci od Chello twierdzili, że nie ma limitów. Na Jawnecie wielkim plusem jest DC, ale torrent, itp. to porażka, a mam taryfę Optimum i IP
red@jawnet
 
Posty: 21
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet czy neostrada?

Postprzez djartur@jawnet » 24 cze 2006, o 00:20

Nie zgoidze sie z toba jeżeli massz ta taryfe Optimum i zew IP to nie ma bata zeby torent nie chdozil. JA siedze na medium i na torencie wyciagm srednio 50K czyli max tgo co mam wiec kwestia ustawienia a jezeli ci dalej cienko chodzi to moze AC cos ci namieszlao (ja tak mialem przed tem napisalem do nic i sie naprawilo) tak wiec p2p chodzi bardzo dobrze.
djartur@jawnet
 
Posty: 29
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Następna strona

Powrót do Tematyka związana ze stronami www

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron