jawnet czy neostrada?

Masz jakieś uwagi czy też spostrzeżenia dotyczące prowadzonych przez nas serwisów, podziel się nimi

jawnet czy neostrada?

Postprzez seba@jawnet » 28 cze 2006, o 11:58

spoczko, ale wiesz ja pisze odpowiedz do Twojego tekstu ze full wypas się sciąga:)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

jawnet czy neostrada?

Postprzez wiqert@jawnet » 28 cze 2006, o 16:11

ja nie narzekam torrent u mnei ciagnie po 15kb :D(nie ucinaj mi seba:D wiecej sie nie bede chwalic :D)
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jawnet czy neostrada?

Postprzez barton@jawnet » 28 cze 2006, o 17:54

A ja po 3 latach bycia abonamentem , powiem krótko - Jawnet i Artcom. Fima która zna się na rzeczy, wie co to internet i usługi dla klientów, wie co to obsługa klienta, zatrudnia dobrych i miłych fachowców i profesionalnie podchodzi do każdego klienta.Praca kolegi Pshema, Radgara 45i innych,dodaje do tej usługi dodatkowych atrybutów, i powoduje przyjemność pracy w naszej sieci .......:)

Możecie pisać bzdety , ja znam kilka firm na śląsku od strony administratora systemu i sieci i wiem co piszę ...:)
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

jawnet czy neostrada?

Postprzez Anonymous » 28 cze 2006, o 18:22

jako administrator pewnego fajnego serwerka widze jak ode mnie targaja ludzie z Wroclawia, z uslugi eWro. Tam to download na poziomie 2 MB (megabajtow) na sekunde, to zadna nowosc. I to z pojedynczego IP. Zreszta jak tam kiedys bylem u znajomego, to to pomyka niemilosiernie szybko. Niemniej jednak zrobilem rekord sciagania, 6,5 MB/s!!! Plyta DVD 4,3 GB sciagnela sie w niecale 15 minut. Ale to na serwerku ;)
A swoja droga, to gdzie sa podane limity na poszczegolne taryfy w chello? Bo patrze i patrze i jakos nigdzie tego nie ma :] A to jest niezly haczyk ze strony UPC :]
EDIT
OK, znalazlem to. No jednym slowem dranstwo, bo to powinno byc napisane bardziej widocznie. Heh, z takim limitem to niech sie caluja w swoje "pompki paliwowe". Kurde, 25 GB to nic, ja dziennie mam 100 GB obciazenia lacza, wiec szkoda nawet sie zastanawiac nad taka oferta :(
Anonymous
 

jawnet czy neostrada?

Postprzez barton@jawnet » 28 cze 2006, o 19:26

Deejay - a po co ci tyle danych ? masz gdzieś jakis sklepik z tym share ? czy po prostu lubisz mieć i tyle :) nie wiem czy w swojej działalności masz wpisane także share z netu ? :ugeek:
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

jawnet czy neostrada?

Postprzez Anonymous » 28 cze 2006, o 20:15

Limitu w Chello nie ma niestety tylko w najlepszej taryfie...12mb chyba i cos kolo 250zl miesiecznie...
Anonymous
 

jawnet czy neostrada?

Postprzez Anonymous » 28 cze 2006, o 20:27

Barton, to jest transfer tylko i wylacznie z zewnatrz, bo po lanie nikt ode mnie nie sciaga. Ale dziennie mniej wiecej przepycha sie po 100 GB danych. Na stronach torrentowych to mam w sumie ponad 5 TB uploadu, a na masowa skale zaczalem tluc dosc niedawno. Jak chcesz zdjecia, to chetnie udostepnie, tak jak te zdjecia z kamery termo :)
Anonymous
 

jawnet czy neostrada?

Postprzez Anonymous » 28 cze 2006, o 20:29

Klosowski, no to nie widze przeszkod, zakladasz lacze, podpinasz 5 osob i jazda :D Ja chyba tez tak zrobie wujkowi, podepne mu 3 sasiadow, pociagne jeszcze jakies wifi i puszcze sobie na PDL, ale zaszyfruje przez serwer Radiusa. Jakby to tak ladnie pokombinowac, to to sie fajnie nawet da zrobic :)
Anonymous
 

jawnet czy neostrada?

Postprzez Anonymous » 28 cze 2006, o 21:19

deejay - pomysł dobry ;) podpinam 3 sąsiadów, 4 mb na łeb i można ostro śmigać:D
Anonymous
 

jawnet czy neostrada?

Postprzez Anonymous » 28 cze 2006, o 21:25

heh, ja juz obmyslilem wszystko Jak trzeba postawic Wifi, to tez kein Problem. Wymyslilem juz wszystkie Access Pointy, szyfrowanie, polaczenia, wszystko obczajone :D Jakby cos, to zapraszam na priv, podam kilka fajnych przepisow jak zrobic fajna siec. No i oczywiscie max zaszyfrowana. Trzeba sie bedzie naprawde niezle napocic, zeby sie wbic w nia. Nie to co w okolicy ;)
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tematyka związana ze stronami www

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

cron