Anty nc+

Miejsce na podzielenia się fajnymi linkami

Anty nc+

Postprzez staszek-34@portal » 9 kwi 2013, o 11:42

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):Ja mam w Polsacie Familijny max HD + Film HD a umowę mam na 27 miesięcy w tym pół roku mam bez opłat. I tak jak napisałem wcześniej mam tel. w Plusie to mam co miesiąc 30 zł na wypożyczalnię filmów do wykorzystania i Iplę bez reklam gratis.
Dla mnie to jest dobra oferta bo z Ipli często korzystam a na oglądanie niektórych rzeczy na żywo nie mam czasu więc potem sobie oglądam z opóźnieniem. :)
Co prawda jakość tych filmów na VOD Polsatu to taka trochę porażka, niektóre to jak by z VHS puszczali ale jak mam to w cenie to mi to nie przeszkadza. :)

a jaki wziąłeś dekoder? może jesteś w stanie coś polecić? bo jestem kompletnie zielony w tym temacie
Wypowiedzenie złożyłem, więc jak tylko odłączą sygnał będę musiał rozejrzeć się za czymś innym, myślę właśnie nad Polsatem Cyfrowym
staszek-34@portal
 
Posty: 11
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Anty nc+

Postprzez glodny@jawnet » 9 kwi 2013, o 20:05

A co powiecie na temat dekoderów w CP z zewnętrznym dyskiem twardym na kabelku 10 cm:D Może się w tym momencie czepiam, ale jeśli chodzi o działanie to ten z CP to jakiś żart, wiesza się na każdym kroku, przełączanie programów jest bardzo wolne... Porównując technologię to CP jest parę dobrych lat za N...
glodny@jawnet
 
Posty: 64
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Anty nc+

Postprzez stetryczalytetryk@portal » 9 kwi 2013, o 20:53

CP, N. C+ NC+. Ludzie. Na TV świat się nie kończy. Ruszcie 4 litery i wyjdźcie w plener. Im mniej wpływu dla satelitarnych cyfrówek, pchających non stop reklamy, tym bogatsza "darmowa" telewizja naziemna. Filmy można sobie wybrać i obejrzeć w kinie.
Avatar użytkownika
stetryczalytetryk@portal
 
Posty: 284
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Anty nc+

Postprzez warpianin@portal » 10 kwi 2013, o 05:53

stetryczalytetryk@poczta.jaw.pl napisał(a):CP, N. C+ NC+. Ludzie. Na TV świat się nie kończy. Ruszcie 4 litery i wyjdźcie w plener. Im mniej wpływu dla satelitarnych cyfrówek, pchających non stop reklamy, tym bogatsza "darmowa" telewizja naziemna. Filmy można sobie wybrać i obejrzeć w kinie.


Wszystko się zgadza. Ale! Każdy ma jakiegoś bzika... Mnie interesuje w tv tylko jedno: piłka nożna. Serie A. Liga Angielska i reszta. Tego w dvbt nie ma i nie będzie. Jestem gotów zapłacić za to rozsądną cenę. Jednak to co zaproponowało nc+ to kpina i rozbój w biały dzień!
Avatar użytkownika
warpianin@portal
 
Posty: 84
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Anty nc+

Postprzez jawman@portal » 10 kwi 2013, o 07:56

staszek-34@poczta.jaw.pl napisał(a):
a jaki wziąłeś dekoder? może jesteś w stanie coś polecić? bo jestem kompletnie zielony w tym temacie
Wypowiedzenie złożyłem, więc jak tylko odłączą sygnał będę musiał rozejrzeć się za czymś innym, myślę właśnie nad Polsatem Cyfrowym


Ja mam HD 5000 Zaletą jest to, że jest malutki. Przełączanie programów może rzeczywiście o jakąś sekundę albo dwie w porównaniu do N-ki trwa dłużej. Dysk mam do niego podłączony zewnętrzny.
Co do wieszania to co parę dni rzeczywiście się zwiesza ale dekoder N-ki też mi się zwieszał więc jak tutaj ktoś pod tym względem chwali N-kę to nie uważam, żeby była lepsza.
W N-ce na dodatek non stop nie miałem informacji o programach w EPG i niekiedy mi trzeszczał dźwięk na kanałach HD.

Uważam, że pod względem technologicznym to wszystko jest na podobnym poziomie :) A Polsat też ma dekoder dostępny z wbudowanym dyskiem tylko jest droższy od tego z zewnętrznym.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Anty nc+

Postprzez staszek-34@portal » 10 kwi 2013, o 09:42

jawman a jakie koszty dekoderów tam są? wolałbym z wbudowanym dyskiem
co do dekodera nki to nam też często się wiesza, długo myśli przy przełączaniu kanałów i to epg też często nie ma
staszek-34@portal
 
Posty: 11
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Anty nc+

Postprzez kj@portal » 10 kwi 2013, o 15:33

stetryczalytetryk@poczta.jaw.pl napisał(a):CP, N. C+ NC+. Ludzie. Na TV świat się nie kończy. Ruszcie 4 litery i wyjdźcie w plener. Im mniej wpływu dla satelitarnych cyfrówek, pchających non stop reklamy, tym bogatsza "darmowa" telewizja naziemna. Filmy można sobie wybrać i obejrzeć w kinie.

człowieku nie każdy ma czas w tygodniu łazić bez celu po parku tam a spowrotem! wyjeżdżam z domu o 5rano a wracam o 21! więc jak wracam do domku to zasiadam w fotelu otwieram żuberka i chce na coś ciekawego polampić a nie słuchać rozważań czy dupa maryny ma 80cm czy 90!.
Avatar użytkownika
kj@portal
 
Posty: 157
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Anty nc+

Postprzez glodny@jawnet » 10 kwi 2013, o 20:07

staszek-34@poczta.jaw.pl napisał(a):jawman a jakie koszty dekoderów tam są? wolałbym z wbudowanym dyskiem
co do dekodera nki to nam też często się wiesza, długo myśli przy przełączaniu kanałów i to epg też często nie ma



Ja mam dekoder z N z wbudowanym dyskiem 250 GB od 4 lat i nie zaliczył dosłownie ani jednej zwiechy a tym bardziej jesli chodzi o EPG to też zawsze było i jest od razu po załączeniu, nie zdażyło mi się żeby nie pokazywał... Internet też na nim hula świetnie :)Ja nie mogę ani jednego złego słowa powiedzieć jeśli chodzi o dekoder :D
glodny@jawnet
 
Posty: 64
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Anty nc+

Postprzez jawman@portal » 11 kwi 2013, o 06:23

staszek-34@poczta.jaw.pl napisał(a):jawman a jakie koszty dekoderów tam są? wolałbym z wbudowanym dyskiem
co do dekodera nki to nam też często się wiesza, długo myśli przy przełączaniu kanałów i to epg też często nie ma


Ten z wbudowanym dyskiem (podobny jak turbodekoder z N-ki) kosztuje 99 zł ale coś tam kombinowali, że dodatkowo 5 zł jeszcze do abonamentu miesięcznie doliczają jak ja brałem Polsat.
Ten HD 5000 jest malutki (połowę tego co turbodekoder z N-ki) a dysk też jest malutki i leży na dekoderze, tak że praktycznie w ogóle go nie widać.
Kosztuje 49 zł i nic nie doliczają do abonamentu.
Jeszcze jakiś zwykły jest bez dysku za 1 zł.

glodny@jawnet.pl napisał(a):
Ja mam dekoder z N z wbudowanym dyskiem 250 GB od 4 lat i nie zaliczył dosłownie ani jednej zwiechy a tym bardziej jesli chodzi o EPG to też zawsze było i jest od razu po załączeniu, nie zdażyło mi się żeby nie pokazywał... Internet też na nim hula świetnie :)Ja nie mogę ani jednego złego słowa powiedzieć jeśli chodzi o dekoder :D


To masz szczęście. Ja miałem najpierw ten zwykły biały i się zwiaszał a potem turbodekoder z dyskiem i też mi się zwieszał. Już nie mówiąc że non stop na większości kanałów nie było informacji o nadawanych programach i trzeszczało na kanałach HD tak jak pisałem wcześniej. Być może jakiś felerny ten dekoder miałem albo co? :)
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Anty nc+

Postprzez yddub@portal » 12 kwi 2013, o 08:17

Jest szansa że Prezes NC+ zmądrzał :
http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,13722771,NC__przeprasza_klientow_za_zbyt_wiele_zmian.html#BoxBizTxt
Tylko czy wystarczająco ? Zobaczymy.
Avatar użytkownika
yddub@portal
 
Posty: 457
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Linkownia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron