:)

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

:)

Postprzez Anonymous » 28 maja 2005, o 21:54

Ori - Mozilla. Klikasz prawym na odnośnik i otwórz w nowym oknie lub panelu.
Anonymous
 

:)

Postprzez Anonymous » 28 maja 2005, o 21:56

widze ze zaglada tu adam wiec napisze to tu :D
w opcjach zglaszania problemów jest moim skromnym zdaniem cos nie tak.
opcja:
- problemu z www.jawnet.pl
- problemy z dostepem do sieci.
jesli ja bede miał ktorykolwiek z nich to raczej nie wysle ich do firmy a widze ze powiazane sa z moimi danymi wiec jesli zadzwonie do kogos kto nie ma problemow to reakcja zerowa bo u nirgo wszystko ok.
Czyli nadal pozostaje telefon :)
pomysl fajny ale moim zdaniem niezbyt trafiony. :|
Anonymous
 

:)

Postprzez Anonymous » 28 maja 2005, o 21:56

widze ze zaglada tu adam wiec napisze to tu :D
w opcjach zglaszania problemów jest moim skromnym zdaniem cos nie tak.
opcja:
- problemu z www.jawnet.pl
- problemy z dostepem do sieci.
jesli ja bede miał ktorykolwiek z nich to raczej nie wysle ich do firmy a widze ze powiazane sa z moimi danymi wiec jesli zadzwonie do kogos kto nie ma problemow to reakcja zerowa bo u nirgo wszystko ok.
Czyli nadal pozostaje telefon :)
pomysl fajny ale moim zdaniem niezbyt trafiony. :|
Anonymous
 

:)

Postprzez Anonymous » 28 maja 2005, o 21:58

i na dzien dobry 2 posty wstawilem sorki za blad ale nie znalazlem opcju usuń :!:
Anonymous
 

:)

Postprzez seba@jawnet » 28 maja 2005, o 22:46

maku spoko usunie się... ale czemu się dwa dodały?? Coyote_x co to ma znaczyć :!:

A teraz wyjaśnienie z tych kategorii korzystamy jak naprzykład dzwonicie, więc są potrzebne:)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

:)

Postprzez Anonymous » 30 maja 2005, o 07:16

maku: ze zgłoszeniami to jest tak, że do twojej kartoteki trafiaja zarówno od strony interfejsu na www.ajwnet.pl, jak i są wprowadzane przez operatora więc jeśli Ty nie możesz zgłosić w danej kategorii to zrobi to za ciebie operator.

Jeśli będziesz mial problemy z siecia/dostępem do internetu to nie znaczy, że te problemy będą uniemożliwiały zgłoszenie problemu przez WWW :)
Anonymous
 

:)

Postprzez Anonymous » 30 maja 2005, o 07:18

seba: jak mi ktoś powie jak dodali te 2 posty to pewnie się to da wyeliminować, puki co to nie wiem jak to możliwe, F5/odświerz jest wyeliminowane więc to są jakieś czary :)
Anonymous
 

:)

Postprzez Anonymous » 30 maja 2005, o 08:40

Seba to nie jest tak bo ja ostatnio tez dopisywałem się do tematu i dałem strzałke wstecz i tez dodało 2 tematy :!: :(
Anonymous
 

:)

Postprzez darec@jawnet » 3 kwi 2012, o 17:24

Odkopię temat. Czy ktoś się interesuje czy będą jakieś zmiany na jaw.pl? Bo portal naprawdę robi się już stary, nie oczekuję jakieś radykalnej zmiany ale choćby poprawienia kilka błędów, typu: nie da się edytować swoich ogłoszeń lub strony RRS są takie same chyba od pół roku, zdarza się takie coś jak na stronie głównej pojawia mi się informacja że są jakieś nowe wiadomości gdy klikam okazuję się że nie ma nowych wiadomości... dlaczego nie da się powiększyć filmów video(reportaży). Czy jest możliwość aby ktoś się tym zajął?
Avatar użytkownika
darec@jawnet
 
Posty: 244
Dołączył(a): 29 sie 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

:)

Postprzez darec@jawnet » 3 kwi 2012, o 17:24

.
Avatar użytkownika
darec@jawnet
 
Posty: 244
Dołączył(a): 29 sie 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

cron