INTERNETw AC - 60 Mbit/s

Wymiana zdań na tematy związane z siecią jawnet.pl

INTERNETw AC - 60 Mbit/s

Postprzez mkonieczny@portal » 30 gru 2012, o 15:22

Nie ma radia chyba że coś się od maja zmieniło byłem osobiście i pytałem, telefonicznie też odpowiedzieli że nie ma takich możliwości, Pluscom odpowiedział podobnie więc nie wiem o co w tym chodzi. I tak muszę w tej chwili doczekać do zakończenia umowy z Netią. Wiesz ja nie mówię żeby od razu pod mój dom ekstra ciągnąć światłowód, może gdyby było więcej chętnych np na Leśnej czy Wilczej to by się firma skusiła. No ale to firma musiałaby wyjść z taką ofertą no chyba że się to im ewidentnie nie opłaca. Stąd moje pytanie i dywagacje w tym temacie.
Avatar użytkownika
mkonieczny@portal
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

INTERNETw AC - 60 Mbit/s

Postprzez freezee@jawnet » 30 gru 2012, o 15:51

mkonieczny@poczta.jaw.pl napisał(a):Nie ma radia chyba że coś się od maja zmieniło byłem osobiście i pytałem, telefonicznie też odpowiedzieli że nie ma takich możliwości, Pluscom odpowiedział podobnie więc nie wiem o co w tym chodzi. I tak muszę w tej chwili doczekać do zakończenia umowy z Netią. Wiesz ja nie mówię żeby od razu pod mój dom ekstra ciągnąć światłowód, może gdyby było więcej chętnych np na Leśnej czy Wilczej to by się firma skusiła. No ale to firma musiałaby wyjść z taką ofertą no chyba że się to im ewidentnie nie opłaca. Stąd moje pytanie i dywagacje w tym temacie.


Takie sprawy to na fredry robili kilka lat temu:)
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

INTERNETw AC - 60 Mbit/s

Postprzez mkonieczny@portal » 30 gru 2012, o 21:25

No coz mieszkam tu dopiero od lipca tego roku. Wiec mnie ominal rozwoj sieci. Dzieki za informacje , mam nadzieje ze do czasu rozwiazania umowy z N cos sie jeszcze zmieni na +.
Avatar użytkownika
mkonieczny@portal
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia strona

Powrót do Opinie i dyskusje na temat funkcjonowania i rozwoju sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron