HD Loader ****PS2****

Usilnie czegoś poszukujesz, a nie możesz tego zdobyć. Zapytaj zapewne ktoś dawno to już posiada

HD Loader ****PS2****

Postprzez Anonymous » 14 gru 2006, o 10:16

Witam
czy ma ktoś może takowy programik na PS2 , szukam zcrackowanej wersji :D
Anonymous
 

HD Loader ****PS2****

Postprzez Anonymous » 14 gru 2006, o 14:40

Proponuje poszukac przy okazji HD Advance. Zakladam, ze masz NA. Jesli masz wersje slim - to odpusc sobie to oprogramowanie i poszukaj USB Advance.

Dodatkowo warto zainwestowac w MC Hack lub inny sposob (DEV1 dla niektorych chipow czy nawet SM) by odpalac w/w oprogramowanie bezposrednio z karty pamieci.
Anonymous
 

HD Loader ****PS2****

Postprzez Anonymous » 15 gru 2006, o 01:33

Mam 2 konsolki :] starą R z czipem ripper2 gold i nową V17 z ModBo 760 , ale chodzi mi o ożywienie starej , Mam NA , a o ile mi wiadomo to ripper ma DEV1 więc z tym nie będzie problemu tylko pozostaje kwestia HDloadera :| znalazłem na necie ale jakąś polską wersje hardcore .
Chciałbym pozostać przy HDL i tu pojawia sie pytanie czy ktoś w jaworznie ma takiego cosia i czy da rade udostępnić na DC
Anonymous
 

HD Loader ****PS2****

Postprzez Anonymous » 15 gru 2006, o 11:30

R2Gold ma z tego co czytalem R2Navi, wiec mozesz wrzucic na MC HDL (zajmuje pareset kilo). Karte pamieci mozesz pewnie przygotowac na drugiej konsolce przy uzyciu ModBo, w najgorszym wypadku korzystajac z uLELF i wynajdujac jakiego katalogu i pliku oczekuje R2Gold do odpalenia DEV1. Jak juz sie odrobie ze swoimi sprawami to odszukam czy w moich zasobach nadal zalega HDL/HDA.
Anonymous
 

HD Loader ****PS2****

Postprzez jasiek@jawnet » 16 gru 2006, o 08:04

Witam

hdloadera masz u mnie na dc w jakims katalowgu z pilmami jest ;]

sa dwa programiki o nazwach hdloader i hdadvance

pozdrawiam :)
jasiek@jawnet
 
Posty: 12
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

HD Loader ****PS2****

Postprzez Anonymous » 19 gru 2006, o 18:15

THX zaraz zassam:]
Anonymous
 


Powrót do Poszukuję w sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 39 gości