film karate

Usilnie czegoś poszukujesz, a nie możesz tego zdobyć. Zapytaj zapewne ktoś dawno to już posiada

film karate

Postprzez Anonymous » 23 lut 2006, o 00:18

witam mam pytanie jaki polecacie dobry film karate, wiem ze minely te dobre czasy kiedy co chwila byly jakies filmy tego gatunku....najbardziej mi zalezy na wszystkich czesciach szponów orła...ale tego wiem ze nie macie...a jaki polecacie film ktory znajde na dc..?? ;) wielkie dzieki
Anonymous
 

film karate

Postprzez macro_man@jawnet » 23 lut 2006, o 09:41

Hmmm, karate, to dziwne okreslenie. Minely czasy na to jak pisales. Ale jesli juz chodzi o klimaty sztuk walki to polecam np dwie czesci Azumi
macro_man@jawnet
 
Posty: 98
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

film karate

Postprzez freezee@jawnet » 23 lut 2006, o 10:14

Qest, wejscie smoka :D:D:D
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

film karate

Postprzez Anonymous » 23 lut 2006, o 11:56

hmm Azumi nie slyszalem powiem szczerze o tym filmie i dzieki obejze.Wejście smoka oczywiście ogladalem, teraz dorwalem film smok:)
Anonymous
 

film karate

Postprzez Anonymous » 23 lut 2006, o 17:35

Swego czsy byl "Klastor Shaolin". Klasyka. Musisz sprawdzac co jakis czas.
Anonymous
 

film karate

Postprzez Anonymous » 24 lut 2006, o 09:29

"Kung Fu Hustle"
Nie jest to 'klasyczny" film "karate" ale ja szczerze wówie że spłakałem się przy nim ze śmiechu ;)
Naprawde warto obejrzeć-kilka efektów na dłuuuugo zapadnie mi w pamięć-i to nie dla tego że się przy ich oglądaniu śmiałem
Polecam :D
Anonymous
 

film karate

Postprzez Anonymous » 24 lut 2006, o 10:21

Klasztro ogladalem, dzieki wielkie wam za tytuły, ale znacie cos z typowych filmów karate tylko nie Chinskich, chodzi mi o takie filmy jak miasto aniołów np albo własnie szpony orła, albo np Wieczny wojownik:)??
Anonymous
 

film karate

Postprzez Anonymous » 25 lut 2006, o 19:56

"Sprawiedliwość w jedwabnym kimonie", do ściągnięcia na www.ojejku.xt.pl

:oops: ussssss
Anonymous
 

film karate

Postprzez fanreal@jawnet » 26 lut 2006, o 12:50

Z karate to Kung Pow polecam :P
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

film karate

Postprzez Anonymous » 3 mar 2006, o 14:58

[ot] drummer a czemu nie pojawiliscie sie ze swoimi produkcjami na kiloffie w myslowicach, myslalem ze zobacze rodakow z jaworzna :)
Anonymous
 

Następna strona

Powrót do Poszukuję w sieci

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

cron