Wczasy z dzieckiem

Poplotkować... czemu nie. Tutaj zaglądają tylko panie

Wczasy z dzieckiem

Postprzez kuleczka1@portal » 17 maja 2013, o 06:37

rykiet1960@poczta.jaw.pl napisał(a):Witaj.
Ja i mój wnuk uwielbiamy dawny ośrodek Elektrowni Jaworzno III w Ponikwi. Super miejsce do wypoczynku z dzieckiem. Jest plac zabaw, jest kryty basen z odsuwanym w ciepłe dni dachem, palenisko zadaszone. W domkach łazienka. Okolica piękna, rzut beretem od Wadowic. Wpisz w google "całoroczne domki"
Pozdrawiam i polecam Ponikiew

Dziękuję za przypomnienie. Rzeczywiście kiedyś tam byłam i podobało mi się.
kuleczka1@portal
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wczasy z dzieckiem

Postprzez asiunia@jawnet » 17 maja 2013, o 07:22

Ja polecam okolice Zakopanego- wioska Czerwienne, ewentualnie Ząb, Bańska Wyżna.
Od wielu lat tam jeżdżę (głownie zima na deski ale nie tylko) i jestem bardzo zadowolona.
Każdy może wybrać pod siebie, co lubi bo jest wybór bardzo duży- są małe pensjonaty gdzie jest dostępna kuchnia na piętrze, są takie, gdzie można od razu wykupić pyszny obiad w dobrej cenie, oraz takie gdzie gospodarze pozwalają korzystać z własnej kuchni (ja akurat tak jeżdżę ostatnio bo poznałam bardzo fajnych górali). "Moi" obecni gospodarze chyba nie mają placu zabaw (mają dzieciaki ale nie zwróciłam uwagi :) ), ale maja własne zwierzęta, konie- bo to typowa agroturystyka. Ale nie raz byłam w miejscu gdzie place zabaw były- jak Cie interesują te okolice to poszukaj w google z fotkami, wybierzesz warunki które Ci odpowiadają.
Miejscowość jest bardzo ładna- możesz poszukać noclegów na Bachledówce gdzie są najładniejsze okolice i widoki, byłam także tam ale nie pamiętam dokładnie nazwy pensjonatu. W pobliżu termy (Szaflary najbliżej, potem Bukowina itd), blisko do Zakopca, można także jechać górą na Gubałówkę zamiast jechać normalną drogą, postawić za 5 zł auto u górala na podwórku i zjechać na dół lub zejść na Krupówki.
Ceny są w tych rejonach bdb! Polecam :]


edit: sprawdziłam w google maps ;)
http://www.uskrajnioka.infoturystyka.pl/
tu byłam kilka razy 2-3 lata temu i o ile pamiętam maja plac zabaw, zresztą piszą o tym na stronie. niektóre pokoje są urządzone w całkowicie góralskim stylu, właścicielka w porządku :] lokalizacja tego domu chyba najlepsza z wszystkich co byłam - pod względem widoków, lasu itd, teraz zawsze nocuje tuz pod stokiem i tylko dlatego zmieniłam kwaterę :)
Avatar użytkownika
asiunia@jawnet
 
Posty: 396
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Wczasy z dzieckiem

Postprzez barbarella@portal » 17 maja 2013, o 14:32

Gorąco polecam Willa Katarzynka w Rabce na Poniatowskiego.Są tam pokoje z łazienkami,TV,na miejscu smaczne domowe wyżywienie,plac zabaw dla dzieci,klimat bardzo przyjazny dzieciom.
barbarella@portal
 
Posty: 26
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wczasy z dzieckiem

Postprzez gapka@portal » 17 maja 2013, o 16:57

Polecam wille lawenda w Kudowie, blisko do parku, przy ośrodku zadrzewiony ogródek z mini placem zabaw, jedzenie bardzo dobre i zróżnicowane, każdy coś dla siebie znajdzie, w ośrodku wyposażona "bawialnia" przydatna w razie niepogody. Moje dzieciaczki były super zadowolone. http://lawenda.com/
gapka@portal
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Wczasy z dzieckiem

Postprzez kuleczka1@portal » 20 maja 2013, o 06:56

Dziękuję serdecznie za wszystkie propozycje. Zapewne z którejś skorzystam.
Pozdrawiam :D
kuleczka1@portal
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia strona

Powrót do Tylko dla Pań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

cron