Żłobek - Podłęże

Poplotkować... czemu nie. Tutaj zaglądają tylko panie

Żłobek - Podłęże

Postprzez kuleczka1@portal » 3 paź 2012, o 20:07

Co sądzicie o żłobku w Podłężu? Poproszę o opinie dotyczące opieki nad dziećmi, wyżywienia itp.
Z góry dziękuję :)
kuleczka1@portal
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Żłobek - Podłęże

Postprzez ania82@portal » 4 paź 2012, o 07:25

Witam
Moje dziecko uczęszcza do tego żłobka, już ponad rok. Oczywiście okres jesienno- zimowy przechorowaliśmy, ale nie spodziewałam się niczego innego (albo teraz albo w przedszkolu). Zdarzają się sytuację, gdy dziecko nie chce wracać do domu i ucieka z powrotem do żłobka:) a rano sam przynosi buciki bo już chce wychodzić. Ogromnym plusem, który widać po codziennych ubrankach, jest własnoręcznie przygotowywane jedzenie. Nie wyobrażam sobie, żeby karmić dziecko tak jak w innych ośrodkach jedzeniem z jednej z jaworznickich pizzerii:/ Fajna opieka, dzieci wychodzą na spacery i naprawdę widać że lubią tam chodzić. Ja całym sercem polecam.
ania82@portal
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Żłobek - Podłęże

Postprzez kuleczka1@portal » 4 paź 2012, o 09:07

Dziękuję za informację ;o)
kuleczka1@portal
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Żłobek - Podłęże

Postprzez andziek@portal » 4 paź 2012, o 10:47

No przeciez pizza ich tam nie karmia, bez przesady! Moje dziecko chodzi do takiego przedszkola gdzie jest catering z pizzeri i nikt z rodzicow sie nie skarzy. Pewnie lepiej by bylo miec swoja kuchnie ale koszta bylyby DUUUUZO wieksze. Co do tego ktore dziecko jak chetnie chodzi do zlobka czy przedszkola to bardzo indywidualna sprawa, to ze twoje akurat z checia chodzi to masz szczescie, ktos inny nie koniecznie. Kazde dziecko jest inne.
andziek@portal
 
Posty: 71
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Powrót do Tylko dla Pań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron