Stomatolog

Poplotkować... czemu nie. Tutaj zaglądają tylko panie

Stomatolog

Postprzez waldorf@portal » 13 lip 2013, o 17:23

Zdecydowanie polecam Panią dr Justynę Witalińską - Łabuzek. Pani dr ma doświadczenie w pracy z dziećmi, również chorymi (w czynie społecznym pomaga dzieciakom). Kilkoro dzieci moich znajomych, takich, które w bardzo młodym wieku miało już problemy z zębami, leczy się u niej i są zachwyceni jej podejściem. Ta kobieta to Anioł. Nie dość, że bardzo dobrze leczy, ma bardzo dobry sprzęt, to jeszcze ma świetne podejście do pacjenta. Jak już pisałem, żadna moja rodzina, po prostu sam długo szukałem dobrego dentysty i właśnie ona została mi polecona. Zresztą, jak ktoś raz pójdzie, to sam będzie polecał dalej. Człowiek z pasją i sercem. Jej zależy na tym, żeby pacjent był zadowolony. www.labuzek.com z tego co wiem, najbliższe terminy we wrześniu...
waldorf@portal
 
Posty: 147
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Stomatolog

Postprzez gordon@portal » 14 lip 2013, o 09:26

Może ktoś chodzi do pani Wiktorczyk z Leopoldu? Jakaś opinia na jej temat?
gordon@portal
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Stomatolog

Postprzez andzi@portal » 14 lip 2013, o 10:23

Boję się iść na kase chorych. Natomiast prywatnie mogę polecić Litewke przyjmuje 2 razy w tygodniu na komunie na szczakowskiej. Nie jest drogi, nigdy nic nie boli i robi jak sie należy
andzi@portal
 
Posty: 5
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Stomatolog

Postprzez jogurt@portal » 14 lip 2013, o 13:41

jeśli masz na myśli kasę chory jak głównego płatnika. To zapomnij o profesjonalnym wykonaniu czegokolwiek. nie ważne jakiego wybierzesz stomatologa każdy z nich do "kasociąg i wciskacz" bzdetów.
jogurt@portal
 
Posty: 423
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Stomatolog

Postprzez jawman@portal » 15 lip 2013, o 07:49

darku tadu jakoś twojej laski z Promiennej nikt tutaj nie reklamuje. czyżby jednak nie była takim fachowcem jak ci się wydaje? :(
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Stomatolog

Postprzez dark@portal » 15 lip 2013, o 08:01

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):darku tadu jakoś twojej laski z Promiennej nikt tutaj nie reklamuje. czyżby jednak nie była takim fachowcem jak ci się wydaje? :(


wystarczająco swoją była wylansowałeś. Kto u niej leczył zęby wie,że jest dobrym fachowcem.
Czego natomiast nie można powiedzieć o tobie. Jesteś do niczego i w pracy i w osp
dark@portal
 
Posty: 106
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Stomatolog

Postprzez jawman@portal » 15 lip 2013, o 09:50

Wiesz, ja kretynie nie pracuję w żadnym osp ani ohp. Nie jestem też na szczęście takim durnym księdzem jak ty pajacu.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Stomatolog

Postprzez ganicus@portal » 15 lip 2013, o 09:57

dark@poczta.jaw.pl napisał(a):
wystarczająco swoją była wylansowałeś. Kto u niej leczył zęby wie,że jest dobrym fachowcem.
Czego natomiast nie można powiedzieć o tobie. Jesteś do niczego i w pracy i w osp


Znowu ta ciota w czarnej sukience razem z wąsiastym pseudo policjantem niziołkiem się tutaj udziela.
Jeden chciał być biskupem ale został pomocnikiem a drugi chciał być komendantem a ty żal du:evil:ę ściska. hehehe.
Takim jest ta wasza laska fachowcem, że każdy po pierwszej wizycie spier:evil:a z jej gabinetu i już się tam więcej nie pokazuje.
Avatar użytkownika
ganicus@portal
 
Posty: 127
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno

Stomatolog

Postprzez dark@portal » 15 lip 2013, o 10:39

ganicus@poczta.jaw.pl napisał(a):
Znowu ta ciota w czarnej sukience razem z wąsiastym pseudo policjantem niziołkiem się tutaj udziela.
Jeden chciał być biskupem ale został pomocnikiem a drugi chciał być komendantem a ty żal du:evil:ę ściska. hehehe.
Takim jest ta wasza laska fachowcem, że każdy po pierwszej wizycie spier:evil:a z jej gabinetu i już się tam więcej nie pokazuje.


Jak widzę nie możesz się zdecydować kogo obrażać. Raz jakiegoś księdza później jakiegoś pseudo policjanta. Widać nie czytasz ze zrozumieniem komedianciku. A może jestem byłym twoim krajanem,a może nie, próbuj dalej masz wiele możliwości.
dark@portal
 
Posty: 106
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Stomatolog

Postprzez dark@portal » 15 lip 2013, o 10:44

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):Wiesz, ja kretynie nie pracuję w żadnym osp ani ohp. Nie jestem też na szczęście takim durnym księdzem jak ty pajacu.


jawmenie vel ganicusie czytaj osiołku ze zrozumieniem.
dark@portal
 
Posty: 106
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Tylko dla Pań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron