Szukam sali na wesele (a tu nic nie ma )

Poplotkować... czemu nie. Tutaj zaglądają tylko panie

Szukam sali na wesele (a tu nic nie ma )

Postprzez agakowal313@portal » 10 mar 2011, o 23:22

No osobiście uważam że Pajęczyna to niezbyt dobre miejsce na zorganizowanie wesela ale może po odnowieniu jest bardziej atrakcyjne:P
agakowal313@portal
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Szukam sali na wesele (a tu nic nie ma )

Postprzez oseczka997@portal » 11 mar 2011, o 19:40

woytazs@poczta.jaw.pl napisał(a):Dworek. Bez problemu do 100 osob. Ladnie i przede wszystkim bardzo konkretna i w porzadku Pani co tym zarządza.

Nigdy nie polece dworku...miałam tam przyjęcie weselne od 16 do 22 na 20 osób dodam że był to piątk ,obiad,skromna zimna płyta,barszca z krokietem..kawa i picie zapłaciłam 3500.
Oszukano mnie na wszystkim na czym tylko można było,dodam że na dole ja miałam przyjęcie weselne a u góry była stypa o czym nikt wczesniej mnie nie poinformował..istny koszmar.NIE POLECAM.
oseczka997@portal
 
Posty: 23
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Szukam sali na wesele (a tu nic nie ma )

Postprzez szymonk@jawnet » 11 mar 2011, o 20:10

linn - szukałeś sali pod konkretny termin ślubu??
Avatar użytkownika
szymonk@jawnet
 
Posty: 827
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Szukam sali na wesele (a tu nic nie ma )

Postprzez adek@jawnet » 11 mar 2011, o 20:51

szymonk@jawnet.pl napisał(a):linn - szukałeś sali pod konkretny termin ślubu??


Myslię że ślub się już chyba odbył, chyba że teraz będzie drugi;)
adek@jawnet
 
Posty: 116
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Szukam sali na wesele (a tu nic nie ma )

Postprzez exclusive13@portal » 13 mar 2011, o 16:28

jesli chodzi o sale w Jaworznie to wybor jest bardzo duzy a do tego jesli chodzi o nastepny rok to juz wogole....nie ma problemu ze znalezieniem.
Przede wszystkim zalezy ile masz pieniedzy przezanczonych na Ślub bo to jest wazne...mniej wiecej trzeba liczyc ok 170zl-230zl za osobe...Na Panskiej Gorze jesli sie orientuje to koszt za 1os to 200zl i do tego apartament jest dla Nowozencow gratis:) tylko nie wiem jak z jedzeniem,czy dobre...
W Brojanie tez mozna sale wynajac ale podobno nie jest ciekawie bo sala do tanczenia jest osobno a do zabawy osobno i to gdzies trzeba wychodzic po schodach...;/
Pajeczyna,hmm jak wesele male to ok i jeszcze jest ogrodek wiec spoczko.
Ja w tym roku robie wesele Na Gorze Piachu w Szczakowscu.
koszt za 10s to 170zl,napoje bezoraniczen,ciasto,3 cieple dania i orkiestre zalatwia wlasciciel wiec masz od reki o nic sie nie musisz martic. Orkiestra to od 2500zl do 5000zl zalezy ile osob ma byc i czy chcesz zeby grali na zywo czy z plyty...ogolnie sala jest ladna do tego jeszcze sie rozbudowuje wiec bedzie wiecej miejsca ale na 80os spokojnie wystarczy...
Piekna jest sala w Trzebini POd Zegarem-wydlada jak w Palacu sa okragle stoly i krzesla ubrane w mateterial z kokardami,jest przepieknie i wcale nie drogo bo 200zl za 1os,tylko wodke kupuja oni wiec za alkohol wychodzi 3x wiecej,ale sala jest godna polecenia,slub jak z bajki!! PRZEPIEKNIE...ale to tak jak mowie,wszystko zalezy od kwoty jak chcesz przeznaczyc na weselicho:)
jesli jakis bedziesz miala pytania-pisz:)
exclusive13@portal
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Szukam sali na wesele (a tu nic nie ma )

Postprzez ukey@jawnet » 13 mar 2011, o 18:36

Jeżeli kogoś interesuje - mam do odsprzedania (koszt rezerwacji 500zł) sale w "Szczakowcu" termin - 25czerwca tego roku 668 101 307 ja robie wesele w Austrii :mrgreen:
Avatar użytkownika
ukey@jawnet
 
Posty: 127
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Szukam sali na wesele (a tu nic nie ma )

Postprzez asiunia@jawnet » 13 mar 2011, o 18:42

jak pytałam w 2009 w kwietniu na Pańskiej Gorze to dostałam cennik na kolejny rok 208 zł netto od osoby, była juz kiedys o tym rozmowa na forum. wiec jak wesele w 2010 kosztowało 208 netto to raczej niemożliwe zeby ceny tyle spadły :]

ja ze swojej strony mogę polecic dj'a- wodzireja Pana Sławka [Agamuz] ze str http://www.djbasu.pl/
rewelacja :]
od początku wiedziałam, że nie chce orkiestry,tego poleciło mi kilka osób- facet jest rewelacyjny!
całe wesele przetańczone, ani chwili nie było by ludzie nie szaleli na parkiecie :] o 7 rano juz wysiadałam a on imprezą dalej kręcił ;)
polecam tego Pana serdecznie, albo puszcza muzę wg swoich upodobań- a zna się i robi wszystko pod gości, gadane ma fajne i zabawy też umie fajnie poprowadzić, albo przedstawia mu się konkretną wizję wesela.

Moja znajoma miała go na poprawinach i wszyscy goście narzekali, ze trzeba było go także w pierwszy dzień brać zamiast orkiestry [która była tak rozchwytywana że 2,5 r wcześniej ją zamówili] bo było milion razy lepiej :]
zależy od całej organizacji i stylu wesela, jak ktoś chce mieć troszkę nietypowe lub po prostu nie lubi zespołów to ręczę za niego wszystkimi kończynami :D
Avatar użytkownika
asiunia@jawnet
 
Posty: 396
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Szukam sali na wesele (a tu nic nie ma )

Postprzez siarzynek@portal » 8 sty 2012, o 22:45

Witam, temat się już trochę przedawnił, ale może ktoś tu jeszcze zagląda :) Mógłby mi ktoś podesłać jakiś kontakt do zespołu Złote Saxy ? Czytam, że są świetni, ale nigdzie nie ma ani ich nagrań ani żadnego kontaktu. Z góry dzięki ;)
siarzynek@portal
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Szukam sali na wesele (a tu nic nie ma )

Postprzez linn@jawnet » 4 lut 2013, o 00:18

Że się Wam chciało tyle pisać jeszcze :D Zwłaszcza, że już w lutym 2010 napisałam w osobnym wątku, że odstepuję salę na wesele :ugeek:
linn@jawnet
 
Posty: 11
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia strona

Powrót do Tylko dla Pań

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron