CO z parkour??

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

CO z parkour??

Postprzez olpen@jawnet » 30 sie 2005, o 23:06

Wiem ze byl załozony temat o parkour,! ja chcialem zapytac czy moze storzmy jaks ekipe i zaczniemy cos cwiczyc!wrzesien juz prawie jest duzo ludzi by bylo chetnych proponuje zebrac sie gdzies w lesie jakims i zaczac cos cwiczyc kazdy kto cos umie niech pokaze albosami zaczemy sie uczyc od najlatwiejszych rzeczy ja sam nic nie umiem no ale trzeba sie nauczyc !! pozdrawiam :D
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

CO z parkour??

Postprzez Anonymous » 31 sie 2005, o 07:31

pięęęęęęęęęęęęęknie żeś stary wyskoczył :P ja z qmplem (nie z jawnetu) codziennie ćwiczymy :) jak ktoś chce to zapraszam do cieżkowic(mamy fajną placówke dla początkujących) my już większość vaultów umiemy i możemy wam coś pokazać.... mówiłem że możecie wbić my codziennie mamy trening od 20 do gdzieś 22-23 nara moje gadu jak coś to 8528708 :|
Anonymous
 

CO z parkour??

Postprzez Anonymous » 31 sie 2005, o 07:43

a jeśli ktoś wątpi w to że ćwiczę to daje tu linka do rocket vaulta w moim wykonaniu :)

http://www.wqaldas.jawnet.pl/rocket.MPG
Anonymous
 

CO z parkour??

Postprzez Anonymous » 31 sie 2005, o 09:00

Hehe... My dopiero ćwiczymy miesiąc ... Mamy już 5 osobowy team. śmigamy piknie :P :D Przeważnie nasze treningi codziennie po 4 -5 godzin. Zaniedługo może więcej usłyszycie o naszym teamie. LOW GRAVITI. A co do vaulta to dość ładny tylko troszke ten murek niziutki :P
Anonymous
 

CO z parkour??

Postprzez olpen@jawnet » 31 sie 2005, o 10:49

marianm z kad jestescie?? i jesli jest mozeliwos to mozna do was dolonczyc ?? albo zrobmy jawnetowy team jakis
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

CO z parkour??

Postprzez Anonymous » 31 sie 2005, o 11:20

Hehe fajna sprawa moze kiedys sie zainteresuje to se z Olem poskakamy:D
Anonymous
 

CO z parkour??

Postprzez Anonymous » 31 sie 2005, o 12:23

Olpen Skąd jesteś? Ile masz lat? Gdzie chodzisz do szkoły? Masz ewentualnie jakiś ludzi? Daj znać. Pomyślimy.
Anonymous
 

CO z parkour??

Postprzez olpen@jawnet » 31 sie 2005, o 14:55

marianm Napisalem ci meila poczytaj:))) :roll:
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

CO z parkour??

Postprzez Anonymous » 31 sie 2005, o 16:54

no co za kolesie piszcie na forum a ewentualnie jesłi jesteście dobrzy to ja i mój qmple byśmy się chętnie do was podpieli trochę juz umiemy :))) a murek niski bo takie mamy warunki w ciężkowicach :/ mało tego jest ale na innych też umiemy robić :D jak coś to piszcie na gg8528708 albo na dc :)


apropos mam 16 lat ide do szkoły na darwina i ćwicze z 2 qmplami nasz team nazywa sie ... No Fucking Name Team :D nareczka jak coś to podbijajcie do mnie

a skoro sie podobało to daje linka do dash vaulta :)

http://www.wqaldas.jawnet.pl/dash_wQaldas.MPG
Anonymous
 

CO z parkour??

Postprzez kicek@jawnet » 31 sie 2005, o 17:09

ja ide do 1tb do ktorej idziesz? moze sie spotkamy
kicek@jawnet
 
Posty: 114
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Następna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

cron