hmm nie wiem jak to nazwac ?? pomoc przy weselach ??:D sprawdz

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

hmm nie wiem jak to nazwac ?? pomoc przy weselach ??:D sprawdz

Postprzez Anonymous » 28 sie 2005, o 12:17

jeśli by ktoś potrzebował osoby do organ na wesela z miłą chęcią moge sie przyłączyć. Ćwiczyłem na pianinie w szkole muzycznej 6 i pól roku, a w między czasie kupiłem sobie organy po pułtora rocznej nauce na pianinie, i ćwiczylem praktycznie dzien w dzien około 2-3 godzin lecz przerwałem jak zaczełem sie "starzec" :] mam 17 lat i tak zwana muzyka biesiadna nie jest mi straszna tym bardziej ze moi rodzice w tej muzyce sa zakochani :] a ja niestety sie musialem przyzwyczaic więc jesli bylby ktoś chętny do przyjecia mnie do zespolu to jestem w stanie sobie sobie wszystko przypomnieć kontakt to gg:4968318. pozdrawiam i czekam na propozycje
Anonymous
 

hmm nie wiem jak to nazwac ?? pomoc przy weselach ??:D sprawdz

Postprzez nero@jawnet » 28 sie 2005, o 18:59

Kom nieraz to poprawiasz mi humor.
Avatar użytkownika
nero@jawnet
 
Posty: 188
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

hmm nie wiem jak to nazwac ?? pomoc przy weselach ??:D sprawdz

Postprzez Anonymous » 28 sie 2005, o 19:55

A czy ty masz wszystkich zdrowych w domu????,jak co to idz na jakas plebania zapytaj batmana moze pozwoli ci pograc troszke na mszy oczywiscie za bog zaplac :!: :!: :!:
Anonymous
 

hmm nie wiem jak to nazwac ?? pomoc przy weselach ??:D sprawdz

Postprzez grzkac@jawnet » 28 sie 2005, o 20:07

Chociaż ja postaram się gościa nie zmieszać z blotem. Kom po pierwsze jesteś trochę za mlody na takie przedsięwzięcia po drugie zespoly (lub jakis wodzirej i zespol w jednym) maja swoje grupy pianistow skrzypkow wodzirejow etc Dlatego jak byś chcial zrobić coś w tym kierunku polecam zalozenie wlasnego zespolu poczekaniu powiedzmy do 20 roku zycia i wtedy mozna by sprobowac ;) Fakt niekiedy brakuje (z roznych przyczyn np. choroby) jednego czlonka ale najczesciej jest tak ze wystepuja bez niego albo biora znajomego. Wiec troche trudno bedzie Ci cos znalesc zwazajac na wiek, niedoswiadczenie ;) No ale życzę powodzenia :D

pzdr ;)
grzkac@jawnet
 
Posty: 680
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

cron