jaki program

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

jaki program

Postprzez barton@jawnet » 31 lip 2005, o 23:17

No źle się wysłowiłem ...sprawdź cenę tego programu - bo jest konkurencyjna ..:)
a co do legalnosci - znam programy - które po zapłaceniu za nie odpowiednią sumke ...traca ważność po roku.....i przestają byc legalne .Po prostu wykupujesz subskrypcję i po okreslonym terminie program przestaje być upgradowany , albo co gorsze nie dostaniesz do niego nowych składników .Producenci oprogramowania bronią się jak mogą przed piractwem.

I wtracę jedno słowo o piractwie - poszukajmy w necie orginalnych cenników oprogramowania - porównajmy je z oprogramowaniem przez nas zainstalowanym na kompie i podajmy (wiadomo że w przybliżeniu ) ile warte jest nasze oprogamowanie na naszych kompach (gry też można wliczyć ) - proponuje by ktos założył taki temat...:)
Mozna się domyslać ile kasy musielibysmy wydać zby mieć to co mamy :)
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

jaki program

Postprzez Anonymous » 1 sie 2005, o 08:23

ok wątek powstał zapraszam do dyskusji ;)

Piractwo.. ile tak na prawdę kosztuje Twój komputer?
Anonymous
 

jaki program

Postprzez wiqert@jawnet » 1 sie 2005, o 12:35

barton dla gimpa nie trzeba instalowac linuxa :D na ftp.jawnet.pl jest dla windowsa wersja :D
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

jaki program

Postprzez barton@jawnet » 1 sie 2005, o 20:45

Wiqert - kochany - dla windowsa powstało wiele kombajnów graficznych - i w ich plikach duże drukarnie przyjmuja pliki, dla Adobe - najczęściej poligrafia, a dla Corela - wydruki dla ploterów tnących i frezujących :) - ja wiem że od biedy, program graficzny GIMP wystarczy ..ale to nie GIMP króluje w firmach reklamowych i drukarniach - jak myslisz dlaczego ................
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

cron