Street Climbing - czy ktoś w jaworznie uprawia ten sport ??

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Street Climbing - czy ktoś w jaworznie uprawia ten sport ??

Postprzez Anonymous » 25 lip 2005, o 19:28

no i po pierwszym spodkaniu, kwestia organizacji omówiona, teraz szukamy jakiejś małej sali z dużą ilością materacy :| , jeśli jest ktoś chędny to prosze pisac na @-mail:
tomekf@jawnet.pl
boski151@jawnet.pl
Anonymous
 

Street Climbing - czy ktoś w jaworznie uprawia ten sport ??

Postprzez browar@jawnet » 25 lip 2005, o 19:59

sorka panowie ale mi cos wypadlo :/ i nie dotarlem pod hale :/ a co do sali moja siorka pracuje w gim nr 4 na pdl moze cos tam wyczaje :D
Avatar użytkownika
browar@jawnet
 
Posty: 162
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Street Climbing - czy ktoś w jaworznie uprawia ten sport ??

Postprzez Anonymous » 25 lip 2005, o 20:04

a ja nie dotarlem bo zaczelo padac:/ a za 20 skonczyl sie mecz i balem sie ze sie bardziej rozpada:/ a mieszkam przy kosciele na pdl i jestem za mlody na auto:/ sorry raz jeszcze. Niech ktos napisze na 6191930 co ustaliliscie:) a co do gim 4 to chyba mowimy tylko o malej sali:P tam jest koziol i skocznia i pare materacy:) bo na duzej nic takiego nie ma:P btw twoja siostra to taka blondynka i wczesniej pracowala w Bodo:>
Anonymous
 

Street Climbing - czy ktoś w jaworznie uprawia ten sport ??

Postprzez xytrass@jawnet » 25 lip 2005, o 20:18

ja rowniez, nie dotarłem, bo okazalo sie ze znalazlem prace gdzies za katowicami i musialem siedziec do 18, wiec sie nie wyrobiłbym :/ do mie tez napiszcie co i jak 4182188

pozdroo skakacze :oops:
xytrass@jawnet
 
Posty: 211
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Street Climbing - czy ktoś w jaworznie uprawia ten sport ??

Postprzez browar@jawnet » 25 lip 2005, o 20:36

toyman no baaa :D nic nie ma na duzej lol mylisz sie :] zawsze mozna przytachac bo materacow jest duzo skrzynia jest skocznie sie znajda ale to sie okaze bo zeby tam rezerwowc to raczej nie za bardzo bede musial z kwasniewska pogadac jako byly absolwent gim :idea: a co do tej rezerwacji to nie ma szans bo sale trzeba bylo juz w kwietniu rezerwowac ale jeszcze sie zobaczy narazie moja siorka ma urlop to nic nie wskuram ale po urlopie sie z nia przejde :oops:
Avatar użytkownika
browar@jawnet
 
Posty: 162
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Street Climbing - czy ktoś w jaworznie uprawia ten sport ??

Postprzez Anonymous » 26 lip 2005, o 21:21

ey ludziska po co mamy wam pisać na gg skoro można na forum :/ i to każdemu z osobna :/ jak ktoś ma jakieś konkretne pytania to niech podbije do mnie na gg przyp.8528708 to cos tam powiem :) a i apropos tomekf odezwij sie do mnei na gg bo na dc ciś coś nie widać :/ :geek:
Anonymous
 

Street Climbing - czy ktoś w jaworznie uprawia ten sport ??

Postprzez olpen@jawnet » 27 lip 2005, o 17:11

ja wczoraj sie spotkalem z tomkiemf na polq i pogadalismy naprawde ciekawa sprawa był bym za tym :D...ja polecam sale przy statoilu jest tam nawet troche materacy chybab bo tam boks cwicza i sa worki do boksowania itp to na bank tam jest duzo rzeczy..pozdrawiam
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Street Climbing - czy ktoś w jaworznie uprawia ten sport ??

Postprzez Anonymous » 6 sie 2005, o 12:57

Witam
hmm..widze sprawa chyba zmarla..ze sie tak wyraze
A szczerze mowiac to z zaciekawieniem sledzilem wasze poczynania panowie...
Jesli sie cos dzieje juz poza forum to dajcie znac
pozdruffka
Anonymous
 

Street Climbing - czy ktoś w jaworznie uprawia ten sport ??

Postprzez Anonymous » 6 sie 2005, o 17:33

narazie szukamy sali, browar moze coś złatwi
Anonymous
 

Street Climbing - czy ktoś w jaworznie uprawia ten sport ??

Postprzez Anonymous » 8 sie 2005, o 06:30

szukamy sali no i ja z qmplem codziennie ćwiczymy mogę się pochwalić umiem juz dash vaulta :D:D
a jak ktoś chce poćwiczyc a nie ma miejsca to odezwać sie do mnie na gg 8528708 ja mam fajną placówke ;)
Anonymous
 

Poprzednia strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

cron