Pride - Paweł Nastula

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Pride - Paweł Nastula

Postprzez Anonymous » 26 cze 2005, o 23:03

Jeśli czytacie ten wątek to zapewne wiecie (bądź chcecie wiedzieć), że Paweł Nastula reprezentował nas (a w zasadzie siebie, ale w końcu to Polak). Jeśli ktoś nie wie czym jest federacja Pride to w skróce :

Pride - Po sukcesie amerykańskiego UFC zaczęto podobne zawody rozgrywać w Japonii. Wysokie honoraria sprawiają, że startują tu najlepsi zawodnicy, czyniąc Pride najbardziej prestiżową imprezą Vale Tudo na świecie. Walki toczą się w kwadratowym ringu o boku 7 metrów. Nie ma stałych reguł. Podobnie jak w UFC nie można atakować krocza, oczu, uderzać głową, ciągać za włosy i szczypać. Wolno natomiast kopać przeciwnika leżącego lub siedzącego w dowolny sposób. Walki są ograniczone czasowo, obowiązkowe są piąstkówki.

To tyle teorii. Polak ma kontrakt jak na razie na 5 walk. Jedną stoczył dziś w nocy, niestety przegrał ją ale walczył z Brazylijczykiem Antonio Rodrigo Nogueiro. Jednak muszę zaznaczyć, że jest on drugi w całym rankingu, a Paweł to tylko pretendent. Moim zdaniem polak się bardzo dobrze zaprezentował, choć może kondycyjnie nie był dobrze przygotowany.
Kogo widzielibyście jako reprezentanta Polski? Może Saleta? Niby na koncie już ma wygraną w K1. Musiałby być ktoś bardzo brutalny żeby wygrać z Silwą (nie wiem jak to się piszę). Jakieś propozycje?:)
Anonymous
 

Pride - Paweł Nastula

Postprzez Anonymous » 26 cze 2005, o 23:22

P.s proszę nie wypisywać polityków jak na onecie ... a i ryś z klanu, adam małysz też odpada ;). Korzeniewski też odpada bo jak ktoś na onecie zauważył wyjechał.
......
raczej konkretne postacie ;)
Anonymous
 

Pride - Paweł Nastula

Postprzez lordemp@jawnet » 27 cze 2005, o 00:52

moze ja :D nie zebym cfaniakowal czy kozaczyl ale rozwale kazdego jak mi go potrzyma paru kolegow ;) :ugeek:
lordemp@jawnet
 
Posty: 40
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Pride - Paweł Nastula

Postprzez Anonymous » 27 cze 2005, o 05:29

Faktyczniew Saleta byłby niezły...ktos jeszcze...??
Anonymous
 

Pride - Paweł Nastula

Postprzez Anonymous » 27 cze 2005, o 08:10

paweł bardzo ładnie walczył, jak na moje oko przegrana nie byla sprawa kondycji tylko nowych warunkow. pare razy zaliczyl kolano na glowe w parterze co na pewno go porzadnie przymroczylo. w kazdym razie bedzie miał o czym myslec i na pewno wyciagnie wnioski, bo cfany z niego chlop:)
Anonymous
 

Pride - Paweł Nastula

Postprzez Anonymous » 27 cze 2005, o 11:45

A mozecie mi powiedziec gdzie pokazuja te walki??? slyszalem cos o polsacie (tylko chyba chodzilo o polsat sport) a moze na Cyfrze+ gdzies pokazuja te zawody??? Z gory dzieki za info...
Anonymous
 

Pride - Paweł Nastula

Postprzez Anonymous » 27 cze 2005, o 13:33

transmisja zawodów była na polsacie.
http://doza.o2.pl/?s=4097&t=3667 <- ciekawy artykuł.
Anonymous
 

Pride - Paweł Nastula

Postprzez Anonymous » 29 cze 2005, o 09:06

Pawel pokazal dobra walke ale trafil na lepszego rywala.jednak doswiadczenie robi swoje.
Anonymous
 


Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

cron