Uważasz się za dobrego kierowcę?? ZAPRASZAM NA TDJ 2006!!!!

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Uważasz się za dobrego kierowcę?? ZAPRASZAM NA TDJ 2006!!!!

Postprzez iwan@jawnet » 8 cze 2006, o 09:17

Uważasz, że potrafić kierować swoim pojazdem?..
Wystarczy mieć trochę odwagi... i.. jeszcze więcej spokoju i opanowania, a przede wszystkim umiejętnego oceniania sytuacji na drodze.
Nie znasz się na nawigacji?.. nic straconego.. możesz to jeszcze odrobić.. możliwe że przed rajdem będzie organizowany kurs dla początkujących.

24.06.2006 <--------- TOUR DE JAWORZNO

Wpisowe 35,- zł od załogi płatne w Automopilklubie Mysłowice tel.2222818 lub w dniu rajdu.
Biuro zawodów czynne w dniu rajdu na parkingu przed halą od godz.10.00, badania techniczne 12.00 pierwsza próba sprawnościowa o godz.13.00.
Osobna klasyfikacja amatorów i członków automobilklubów.

Szczególnie zapraszam panów z obu klubów tuningowych w jaworznie... ja osobiście chciałbym zobaczyć tam... panów policjantów.. Może któryś pokaże co potrafi w rzeczywistości?? TO NIE BOLI.

Każdy może wziąść udział w rajdzie..
Należy posiadać tylko sprawny samochód (obowiązkowe ogólne badanie technicze przed rajdem).

Jak będę wiedział coświęcej to będę tu pisał.

POZDRAWIAM!
Avatar użytkownika
iwan@jawnet
 
Posty: 501
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Uważasz się za dobrego kierowcę?? ZAPRASZAM NA TDJ 2006!!!!

Postprzez Anonymous » 8 cze 2006, o 13:40

noo ciekawe.. Tylko czemu to nie jest w kategorii "co w trawie piszczy", a w "męskie sprawy"? :| czyżby wiara w Kobiety jako dobrych kierowców aż tak zeszła na psy? :cry: Toć to dyskryminacja :!: super.. :|
Anonymous
 

Uważasz się za dobrego kierowcę?? ZAPRASZAM NA TDJ 2006!!!!

Postprzez iwan@jawnet » 8 cze 2006, o 14:08

he och nikola.. nie obrazaj sie... wziołem pierwszą lepszą katerogię :)
KOBIETY też zapraszam..
A nie uważam kobiet za złych kierowców.. np. pańswto Kajetanowicze :)
Avatar użytkownika
iwan@jawnet
 
Posty: 501
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Uważasz się za dobrego kierowcę?? ZAPRASZAM NA TDJ 2006!!!!

Postprzez wodnik78@jawnet » 8 cze 2006, o 14:32

nikola

zależy jak kto umi jeżdzić a nie dyskryminacja bo ostatnio co niektórzy ledwo co wsiądą i już myślą jakby kilka lat za kółkiem siedzieli. Jakiś czas temu przechodząc przez pasy jakis synek przejechał mi przed nosem i jakbym się w pore nie zatrzymał to byśmy mieli oboje maski do wyklepania :) tak samo kiedyś też na pasach musiałem troche przyśpieszyć bo babka zamiast przed siebie podziwiała sobie okolice :)
Avatar użytkownika
wodnik78@jawnet
 
Posty: 1769
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Uważasz się za dobrego kierowcę?? ZAPRASZAM NA TDJ 2006!!!!

Postprzez iwan@jawnet » 8 cze 2006, o 14:49

BLIŻSZE INFORMACJE

Impreza stanowi III eliminację TMMO.

start/meta - parking przed Halą Widowiskowo-Sportową
biuro zawodów czynne od godz. 10.00
oficjalne otwarcie Tour de Jaworzno/odprawa zawodników 12.40

13.00 - I próba sprawności kierownia pojazdem SZ1 - parking przed halą MCKiS
ok. 14.00 - II próba sprawności kierownia pojazdem SZ2 - parking przed halą MCKiS
ok.15.00 - III próba sprawności kierownia pojazdem SZ3 - parking przed firma UNITRADE ul. Rzemieślnicza
ok.16.00 - IV próba sprawności kierownia pojazdem SZ4 - parking przed halą MCKiS

ok. godz. 20 - zakończenie imprezy oraz wręczenie nagród

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenia z zasad nawigacji w dniach:

20.06 (wtorek) godz. 18.00 lub 21.06.(środa) godz. 18.00 w biurze Automobilklubu Mysłowickiego przy ulicy Obrzeżnej Północnej 24 w Mysłowicach /teren giełdy samochodowej/ te. 032/ 222 28 18

W razie dodatkowych pytań proszę o kontakt.
Avatar użytkownika
iwan@jawnet
 
Posty: 501
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Uważasz się za dobrego kierowcę?? ZAPRASZAM NA TDJ 2006!!!!

Postprzez Anonymous » 9 cze 2006, o 08:44

iwan wiem wiem, żartowałam:) ja się nie obrażam:) ja tylko "błędy"wyłapuję :P a swoją drogą, ciekawe co mnie do łepetynki wpadnie :P może się "karnę"? :|
Wodnik wiem, że tak bywa, no ale piesi niekiedy tez przeginają :| szczególnie w centrum, tam dopiero jest samowolka..U nas to jeszcze pikuś, zapraszam do Olkusza, tam dopiero cuda się dzieją :| dość, że pasy co 10 metrów, to i tak łażą jak chcą..
Ciepło, teraz dopiero zaczną się pokazy brawury na ulicach.. Wakacje.. ech..
Na koniec życzenia.. Żeby każdy z was/nas kierowców zawsze szczęśliwie wracał do domu w jednym kawałku :) i brał odpowiedzialność nie tylko za siebie, ale i za innych..
Pozdrówka :)
Anonymous
 

Uważasz się za dobrego kierowcę?? ZAPRASZAM NA TDJ 2006!!!!

Postprzez olpen@jawnet » 10 cze 2006, o 11:15

Ciekawe czy Burza junior zaosci z swoja ekipa :D www.tkj.jaw.pl ciekawe czy beda znajadz zycie beda;d
Avatar użytkownika
olpen@jawnet
 
Posty: 207
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno


Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości