Liga Mistrzow

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Liga Mistrzow

Postprzez Anonymous » 26 maja 2005, o 13:20

Liverpool boss Benitez: Dudek stays!
tribalfootball.com - May 26, 2005

Liverpool boss Rafa Benitez won't rule out goalkeeper Jerzy Dudek staying next season after last night's Champions League heroics.
Benitez also revealed he had his players practice their spotkicks in a closed doors session before the final against AC Milan.

"Well we practised them a little bit!" said Benitez.

"And we know that Jerzy is a good goalkeeper. He played a really good game and he saved the penalties and has made himself a hero.

"Is that his last game? All I know is that he has two years left of his contract
Anonymous
 

Liga Mistrzow

Postprzez beowulf@jawnet » 26 maja 2005, o 18:12

Hmm, liczylem na Barcelone [a final Liverpool - Barca, albo Real - Barc i wielkie zwyciestwo Barcy]. Ale kiedy odpadła Barca, a Liverpool trafil na Chealsea, zaczalem liczyc na Liverpool. I sie nie przeliczylem :D Druga polowa i karne - bylo piknie :)
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Liga Mistrzow

Postprzez sendar@jawnet » 27 maja 2005, o 17:33

ogolnie rzecz biorac liverpool zagral dobrze przez jakies 15 minut kiedy strzelil te bramki, a tak to milan byl lepszy.... natomiast za wole walki zwyciestwo im sie i tak nalezalo
milan - frajerzy.... a tak btw to myslalem ze w karnych wygra milan pomny finalu milan - juve i swietnej postawy didy
poza tym kibice liverpoolu zasluzyli na triumf ich druzyny :D you`ll never walk alone
sendar@jawnet
 
Posty: 20
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Liga Mistrzow

Postprzez seba@jawnet » 27 maja 2005, o 19:15

Kibicowałem Liverpoolowi tylko, że gra tam Jurek. Po pierwszej połowie byłem bliski rezygnacji z meczu :P ale to co pokazali w ciągu kilku minut drugiej połowy zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie. 118 minuta spowodowała, że uwierzyłem w szczęście Jurka Dudka.
To co pokazał podczas serii rzutów karnych mile mnie zaskoczyło i gratuluję zwycięstwa. Wierzę, że Jurek przywiezie puchar do Polski - pokazać go swoim rodakom, wielu trzymało za niego kciuki, a wtedy trzeba się wybrać do Knurowa go zobaczyć :roll:
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Liga Mistrzow

Postprzez Anonymous » 27 maja 2005, o 21:05

Kurde szkoda, że moja ukochana CHelsea nie weszła do finału przez uznaną nie prawidłowo strzeloną bramke :( Mecz byłby ciekawszy, a przynajmniej nie było by tyle błędów w obronie....
Anonymous
 

Liga Mistrzow

Postprzez seba@jawnet » 27 maja 2005, o 21:09

ja kibicowalem Barcelonie i jakos nieplacze... przyjamniej staram sie:)

Na pocieszenie moge powiedziec, ze mecz Barcelona - Chelsa oraz rewanz dostepny wkrotce u mnie na DC!!! Dodatkowo dla fanów Chelsa video z mojej wizyty na stamford bridge, a.... wpóścili nas nawet na murawę:)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Liga Mistrzow

Postprzez Anonymous » 28 maja 2005, o 08:11

O seba będę bardzo wdzięczny za jedno i drugie :P
Anonymous
 

Liga Mistrzow

Postprzez seba@jawnet » 28 maja 2005, o 08:51

Niema problemu, postaram się aby mecz był dostępny szybko (mecze) Jednakże fotoreportaż muszę zmontować, a u mnei z czasem ciężko;)
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Liga Mistrzow

Postprzez beowulf@jawnet » 28 maja 2005, o 11:45

Hyhy, ja tez za Barca bylem [a bramka Ronaldinho w meczu z Chelsea powinna zostac bramka LM, coz za kunszt :) ] - tak ze Sebciu, ja sie napewno zalapie na pliczek :]
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Liga Mistrzow

Postprzez seba@jawnet » 28 maja 2005, o 12:03

jestem big fanem barcy (mam troszeczke ich meczy i materiałów)... mecze z chelsea mają ponad 700 megsów jeden.... ale zapraszam od przyszłego tygodnia do zasysania, gdyż aktualnie niemam kompa w domu
Avatar użytkownika
seba@jawnet
 
Posty: 1599
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron