Liga Mistrzow

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Liga Mistrzow

Postprzez musiu@jawnet » 25 maja 2005, o 22:37

No i koniec LM piekny mecz milan : liverpool ( dudek sie popisal w bramce podczas karncyh 8-) ) wygrany przez liverpool . Co do edycji LM to uwazam ze podobala mi sie i to bardzo .
A za najpiekniejszy mecz moim zdaniem to Chealsy : Barcelona ( jak i barca:chealsy te mecze byly bardzo ladne w moim przekonaniu :| )
No ale final tez byl bardzo ladny ;)
Co wy sadzicie o tej edycji LM ??
musiu@jawnet
 
Posty: 56
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Liga Mistrzow

Postprzez Anonymous » 25 maja 2005, o 22:43

nie widziałem ani jednego meczu z tej LM... tylko ten ostatni i przyznam że był wspaniały - doskonałe studium tego jak należy walczyć do końca... jak nie należy sie poddawać nawet gdy sytuacja jest beznadziejna - piekny mecz

ps. jutr zrobią z Jureczka bohatera narodowego... i bedzie mógł sobie reke podać z Małyszem... ale w sumie - NALEŻY MU SIE (proponuję za ewentualne podatki jakie zostaną na nas nałożone za posiadanie komputerów wystawić mu pomnik :D:D:D)
Anonymous
 

Liga Mistrzow

Postprzez bzyczki@jawnet » 25 maja 2005, o 23:17

:D najpiękniejszy mecz finałowy!!! Milan był już w ogródku i witał się z gąską....po pierwszej połowie!!! i bardzo dobrze im!!! VIVAT LIVERPOOL!!!! i JUREK DUDEK!!!
bzyczki@jawnet
 
Posty: 140
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Liga Mistrzow

Postprzez nero@jawnet » 26 maja 2005, o 06:59

LIV wygrał przez to ze musiek miał kask na sobie ;) :!:
Avatar użytkownika
nero@jawnet
 
Posty: 188
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Liga Mistrzow

Postprzez ori@jawnet » 26 maja 2005, o 08:12

moje założenie było takie że jeśli nie dojdzie do rzutów karnych to Milan wygra. Dudek świetnie broni karne, chopok wie w którą stronę ma się rzucać :oops: dla Niego :oops: :P Widzieliście ten taniec przed strzałami :D
Avatar użytkownika
ori@jawnet
 
Posty: 313
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Liga Mistrzow

Postprzez interactiv@jawnet » 26 maja 2005, o 08:38

choć nie przepadam za tymi zespołami to kibicowałem milanowi... no ale w sumie wszystko jedno kto wygrał... ale fakt nalezało sie to liverpoolowi w drugiej połowie, a jurek pieknie czarował w bramce, ten jego taniec :D ... mecz był wart zobaczenia :D
interactiv@jawnet
 
Posty: 18
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Liga Mistrzow

Postprzez Anonymous » 26 maja 2005, o 09:48

Byłam wczoraj zmuszona do obejrzenia LM i ostatniego meczu!Tak byłam pod wrażeniem Dudka-myślałam,że mecz będzie nudny i jeszcze dogrywka 30 min :|
Ale warto było :geek:
Anonymous
 

Liga Mistrzow

Postprzez Anonymous » 26 maja 2005, o 09:53

BRAWO DUDEK !!! Ale tańczył na tej lini jak posrany :D
Anonymous
 

Liga Mistrzow

Postprzez glodny@jawnet » 26 maja 2005, o 10:20

A tam tanczyl...Wazne ze z dobrym skutkiem :P Liverpool wygral, i tak mialo byc :D Dudek do Realu !!! :geek:
glodny@jawnet
 
Posty: 64
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Liga Mistrzow

Postprzez kubson@jawnet » 26 maja 2005, o 10:34

ten mecz naprawde byl cool, na jubileuszowy LM się nadawał w zupełności :| Dudek się spisał chociaż mial pare sytuacji gdzie zawalił :| ale to juz nie wazne bo wygrali :) LIVERPOOL GÓRĄ !!!!!!!
kubson@jawnet
 
Posty: 19
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Następna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości

cron