Tłumiki.

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Tłumiki.

Postprzez jawman@portal » 11 lut 2014, o 08:00

Nie orientuje się ktoś gdzie oprócz Ścibisza na przeciwko Statoila można wymienić tłumik w Jaworznie?
Albo w ościennych miastach?
Drugi temat mam taki - czy w Jaworznie zajmuje się ktoś piaskowaniem? Felg i innych elementów z aluminium?

Jak ma ktoś taką wiedzę to sprzedać. :D
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Tłumiki.

Postprzez freezee@jawnet » 11 lut 2014, o 09:39

odnośnie amelinium nie wiem ale tłumik wymienisz między innymi na ul. Szelonka przy azotce jest tam kilka garaży i mechanik mi robił w wakacje. Przed wandy mechanik też ci to zrobi i na Martyniaków też się za to złapie tylko on jest troche powolny (nie foka);)

Ps. http://jaworzno.firmuje.pl/transport-i-motoryzacja/piaskowanie-renowacja-felg-samochodowych-jaworzno,s,322/
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Tłumiki.

Postprzez jawman@portal » 11 lut 2014, o 10:55

freezee@jawnet.pl napisał(a):na ul. Szelonka przy azotce jest tam kilka garaży i mechanik mi robił w wakacje.


To jest tam co tyle złomu samochodowego stoi? jak jedziesz od azotki w stronę Podłęża po lewej stronie?
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Tłumiki.

Postprzez freezee@jawnet » 11 lut 2014, o 13:26

jak bylem nie widziałem złomu;)To co mówisz to chyba nie szelonka ten złom to przy takich garażach ale nie wiem co tam jest :) W ww. ulicę wjeżdżasz na 1 rondzie jadąc z podłęża(lub pszczelnika) 3 zjazd. Jedziesz tą ulicą do samego końca i ona taki łuk robi przy samych ekranach niedaleko obwodnicy to właśnie tam :) Nie potrafię inaczej wytłumaczyć, wiem że jest tam kilka garaży i stoją auto offroad'owe przynajmniej w wakacje stały :) Można też dojechać ulicą Chopina do samego końca też jest łuk taki i on łączy Chopina z Szelonka :)

Ja jeszcze robiłem z komputerem w aucie z tyłu manhattanu tego na pechniku i widziałem że zajmują się także mechaniką więc z wymianą tłumika nie będzie problemu :) Z ich roboty byłem zadowolony ;)

PS. Co do Ścibisza nie wiem jakie ma ceny ale mieszka blok obok mnie i ma zajebi**e AUDI ;)
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Tłumiki.

Postprzez jawman@portal » 11 lut 2014, o 15:58

A to wiem o co Ci chodzi. O te garaże koło szkoły budowlanki. :)
Nie wiesz czy oni w sobotę też tam są i do której w tygodniu? :)
Ścibisz już trochę obrósł w piórka i drogi jest :)
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Tłumiki.

Postprzez fireword@portal » 11 lut 2014, o 19:52

Tłumik / tłumiki wymienisz w każdym jednym warsztacie o ile nie masz konieczności przespawania miękkiego splotu. Zrobisz również sam niema tam filozofii. Piaskowania w Jaworznie chyba niema, osobiście nie słyszałem, nie jestem pewien czy w ZRE takiej usługi nie wykonają. Ale pewnie mało będzie się kalkulowało. Znajomy zawiózł gdzieś między Tychy a Pszczynę, adresu nie znam ale pamiętam że mówił że w tamtej okolicy bardziej się to kalkulowało niż w okręgu katowickim. Regeneracje pełną amelinium masz w BOMA (Szopienice obok Generali Beton) ale przyszykuj większą ilość dudków.
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Tłumiki.

Postprzez miszmasz@portal » 11 lut 2014, o 20:29

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):A to wiem o co Ci chodzi. O te garaże koło szkoły budowlanki. :)
Nie wiesz czy oni w sobotę też tam są i do której w tygodniu? :)
Ścibisz już trochę obrósł w piórka i drogi jest :)


Tłumik:
Na terenie Remgipsu w TOMGAZIE jest Mateusz. Oblatany w temacie jak należy.
Niezły też jest gościu w Balinie. Robi tylko z tłumikami i nie ma kolejek do niego.

Felgi:
Na terenie Jaworzna jest parę firm, które piaskują, ale robią to na własne potrzeby. Chociaż jakieś drobne elementy pewnie mogli by wypiaskowac (np. Turbo-Tec)
Profesjonalna firma od felg, jest w Sosnowcu na Mikołajczyka 21.
Wycenę robią po oględzinach felgi i zakresie pracy.
Czyszczą, prostują, malują i takie tam.
miszmasz@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Tłumiki.

Postprzez ttadeusz@portal » 11 lut 2014, o 20:59

Witam. Nie wiem czy interesuje Cię też Chrzanów co do tłumików. Jest facet w Chrzanowie ul. Transportowców 5 (współrzędne do mapy Google to 50.127265,19.428785) który robi wydech taki jaki chcesz nawet sportowe wydechy. Kontakt tel: 602 463 241; czynne od 9:00 do 17:00.
Avatar użytkownika
ttadeusz@portal
 
Posty: 91
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Tłumiki.

Postprzez jawman@portal » 12 lut 2014, o 07:48

fireword@poczta.jaw.pl napisał(a):Tłumik / tłumiki wymienisz w każdym jednym warsztacie o ile nie masz konieczności przespawania miękkiego splotu.


No właśnie chodzi mi o przyspawanie tłumika z kwasówki, tak że musi mieć ktoś spawarkę. :)

ttadeusz@poczta.jaw.pl napisał(a):Witam. Nie wiem czy interesuje Cię też Chrzanów co do tłumików. Jest facet w Chrzanowie ul. Transportowców 5 (współrzędne do mapy Google to 50.127265,19.428785) który robi wydech taki jaki chcesz nawet sportowe wydechy. Kontakt tel: 602 463 241; czynne od 9:00 do 17:00.


Dzięki. :)
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Tłumiki.

Postprzez camel333@portal » 12 lut 2014, o 07:58

Pod Biedronką na Podłężu stoi taki stary maluch - reklama tłumików, można podjechać i spisać numer.
camel333@portal
 
Posty: 82
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości

cron