MG szuka graczy...

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

MG szuka graczy...

Postprzez Anonymous » 17 cze 2005, o 09:12

Witam
Zamieszczam ten temat tutaj poniewaz nadal nie ma dzialu "roznosci" czy cos tam... :|
Szukam ludzi ,najlepiej z jakims stazem chetnych do gry w RPGi
Poniewaz moja stara grupa zostala pokonana przez potwora ktory zowie sie zycie i nie gramy juz zbyt czesto szukam 3-5 chetnych osob.Gustuje w klimacie fantazy,inne nie sa mi obce ale ten jednak jest najblizszy memu sercu :)
Ja przez wyzej wspomnianego potwora nie mam tez zbyt wiele czasu ale nie o ilosc sesji przeciez chodzi a o jakosc ;)
Chetnych prosze o maila,ew wypowiedzcie sie tutaj na forum
Nie zalezy mi koniecznie na zgranych grupach...nawet wydaje mi sie bardziej atrakcyjna opcja tj. nie zgrana grupa ;)
Aha,jako ze za niecale dwa tygodnie wyjezdzam na wakacje sesje rozpoczely by sie w drugiej polowie lipca...
Czekam na chetnych...
pozdruffka :D
Anonymous
 

MG szuka graczy...

Postprzez Anonymous » 17 cze 2005, o 10:20

Ja moge grac w MuOnline....
Anonymous
 

MG szuka graczy...

Postprzez beowulf@jawnet » 17 cze 2005, o 10:50

Jezeli dobrze zrozumialem, to nie o takie RPG chodzi :| [tzn. nie o cRPG tylko zwykle, "papierowe" /najlepsze :D/]
Avatar użytkownika
beowulf@jawnet
 
Posty: 439
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

MG szuka graczy...

Postprzez chmooreck@jawnet » 17 cze 2005, o 10:50

chodzi o RPG, anie cRPG !!

wstepnie sie pisze.. o ile zycie zbyt mocno tego nie zweryfikuje... ;)
masz jakis preferowany system ?

osobiscie tez jestem za fantasy :)
chmooreck@jawnet
 
Posty: 222
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

MG szuka graczy...

Postprzez Anonymous » 17 cze 2005, o 12:53

"ja moge grac w MuOnline" HAHAHHAHAHAHHAHAHHAHA
Anonymous
 

MG szuka graczy...

Postprzez semperfi@jawnet » 17 cze 2005, o 13:15

Może najpierw napisz, coś na temat sesji, gdzie i o której miały by się rozgrywać. Oraz chyba najważniejsze w jaki system. Czy masz wszystko co Ci jest potrzebne, jakieś składki itp. Grupa wiekowa :]
semperfi@jawnet
 
Posty: 81
Dołączył(a): 2 cze 2005, o 23:00

MG szuka graczy...

Postprzez wiqert@jawnet » 17 cze 2005, o 21:16

ja bym sie tez pisal, ale napisz jakies szczeguliki wieksze
wiqert@jawnet
 
Posty: 468
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

MG szuka graczy...

Postprzez Anonymous » 18 cze 2005, o 08:18

Witam
System:
Fantazy-nad wyborem systemu moglibysmy sie zastanowic i wybrac cos wspolnie raczej..niekoniecznie chce cos z gory narzucac ;)
Nie mam zadnego "jedynego slusznego" systemu..proponowal bym cos z tych:
D&D,Erthdown,moze stary dobry Warhammer :)
Jezeli jestesmy przy D&D to mam do "przetestowania" autorski swiat Dark Fantazy ktory powstaje w glowach kilku znajomych.Mechanika jest jeszcze w starsznym lesie ale swiat mamy juz w jako takim ksztalcie,choc caly czas ulega jakims zmianom ;)
Ktos pisal o jakis skladkach...mozemy ten pomysl z gory odzucic..tylko 4fun :D
Jak juz wyzej pisalem moglibysmy zaczac w drugiej polowie lipca
Miejsce to nie problem bo wynajmuje mieszkanie i miejsce jest...
Grupa wiekowa..hmm..nie chce was przestraszyc i nie napisze wam ile mam latek ale wy sie mozecie pochwalic ;)
A tak juz powazniej to wiek nie jest wazny jezeli ma sie odpowiednie podejscie.Jako ze tych sesji nie bedzie pewnie zbyt wiele i nie za czesto chcialbym zeby byly dla wszystkich udane.Dlatego oczekiwal bym ze sie tak wyraze "powaznego" podejscia.Czyli rownie dobrze mozesz miec 14 lat jak i 24-nie ma to znaczenia jezeli swoim zachowaniem i podejsciem nie psojesz zabawy innym-prawda? :)
Jezeli chodzi o podreczniki ta mam/lub moge miec prawie wszystkie wiec z tym tez nie ma problemu
Napiszcie wiec jaki jest wasz preferowany system...cos razem na pewno ustalimy
Aha,caly weekend niestety jestem w pracy i na nez zajrze zapewne dopiero w poniedzialek rano wiec najwczesniej wtedy bede mogl odpisac na wasze posty :|
hmm..to chyba wszystko na razie..wiec do przeczytania :D
Anonymous
 

MG szuka graczy...

Postprzez semperfi@jawnet » 18 cze 2005, o 10:57

No to loozik :) Mi takie coś pasuje, tylko mam jedno zastrzeżenie do autorskich systemów, bo często są zasady niedopatrzone i wypada wiele niedomówień z tego powodu, ale to się uzgodni. Jak dla mnie najlepszym systemem jest Wampir i D&D 3.5E
Wiek: 21-22
Staż grania: 7 lat

P.s. - Wielka prośba do wszystkich czytających, czy ktoś ma może Księge Plugawego Mroku do D&D po polsku, z chęcią bym pożyczył na zeskanowanie i przerobienie na pdf, bo tylko tej księgi nam brakuje. Oczywiście w zamian za pożyczenie, udostępnie(nagram) wszystkie podręczniki jakie mamy w pdf, a jest tego troche.
semperfi@jawnet
 
Posty: 81
Dołączył(a): 2 cze 2005, o 23:00

MG szuka graczy...

Postprzez sendar@jawnet » 18 cze 2005, o 12:42

no wstepnie moglbym sprobowac zagrac z kims nowym :) jesli idzie o system to juz dawno w warhammera nie gralem; a D&D to czuje przesyt; pewnie bede nie popularny ale mam wielka ochote na cyberpunka (ew. sam moge go poprowadzic)
sendar@jawnet
 
Posty: 20
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Następna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości