MG szuka graczy...

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

MG szuka graczy...

Postprzez semperfi@jawnet » 28 cze 2005, o 07:51

yustus, jeśli jesli masz takie podejście do tematu, to wg mnie Ty olewasz. Ponieważ proponowałeś sesje, wysłałeś maile że się wypowiedziałeś w temacie i co z tego. Skoro żadnych ważnych informacji, dalej nie ma. Termin, choćby miejsca spotkania i uzgodnienia wszystkiego. Bo tak przez net to niewiadomo, niewszyscy wchodzą codziennie na forum, a przy pifku wszystko można umówić.
semperfi@jawnet
 
Posty: 81
Dołączył(a): 2 cze 2005, o 23:00

MG szuka graczy...

Postprzez sendar@jawnet » 28 cze 2005, o 12:10

dokladnie Yustus - jakis termin, spotakmy sie na pifku i bedzie wszystko jasne :)
sendar@jawnet
 
Posty: 20
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

MG szuka graczy...

Postprzez Anonymous » 28 cze 2005, o 16:30

oka..dzisiaj wyjezdzam..jestem za 10 dni wtedy ruszymy sprawe
a propo olewania nie bedizemy na ten temat toczyc debaty..bo MG ma zawsze racje ;)
Zaproponowalem system i co nieco napislaem jak ja to widze a tu zero odzewu..ani tak ani...siak
Ale cel osiagniety...umowimy sie w realu po moim powrocie
Wiqert i Rudy...pomyslimy...pogadamy..wszystko sie da zrobic...
Jak sobie przypadniemy do gustu to na pewno..ja nie widze przeszkod..przynajmniej was sobie urobia na swoja modle :D
Jade integrowac sie z morzem... ;)
Anonymous
 

MG szuka graczy...

Postprzez semperfi@jawnet » 28 cze 2005, o 16:57

yustus, ale nie tylko Ty jesteś MG :] czy jak to się nazywa w innych systemach :) To poczekamy, tylko zobaczymy, kto wtedy zostanie, a kto wyjedzie też wakacje.
semperfi@jawnet
 
Posty: 81
Dołączył(a): 2 cze 2005, o 23:00

MG szuka graczy...

Postprzez stilgar@jawnet » 9 sie 2005, o 23:58

Semper Fidelis...są wakacje.

Mam pytanie, co sie stało z propozycją reanimacji klubu w Jaworznie, tą ze starego forum , tą gdzie było trochę o mojej skromnej osobie ?
stilgar@jawnet
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

MG szuka graczy...

Postprzez Anonymous » 10 sie 2005, o 07:48

Yustus: :| Umieszczenie takiego tematu w dziale "Męskie sprawy" wydaje mi się niesprawiedliwe dla kobiet, które czasem zdarza sie, że wiedzą czym jest i grają w RPG. Ja jestem, że tak powiem - świerzym graczem (kobietą) i mam obecnie swojego MG, ale nie wiadomo jak to będzie kiedy od października zaczną się studia, a w tygodniu zostanie praca. Było mi/jest niesamowicie smutno, że nasza wspólna sesja w Wilkołaka odbyła się tylko raz (za co należy się lanie dla Yogiego).
Pozdrawiam RPGowców i polecam MG Yustusa. Wiele razy słyszałam z szczegóły z sesji u niego i pochwały jak świetnie wszyscy się bawili. :D
Anonymous
 

MG szuka graczy...

Postprzez Anonymous » 31 sie 2005, o 09:29

Yustus troszke nie fair ze szukasz graczy na forum jak masz paru których znasz i z którymi mozesz grac(czytaj mnie np:)
Pamietasz "Call of Cthulu"? troszke szkoda ze to olałeś.Tak czy siak życze powodzenia w znalezieniu dobrych graczy.
Pozdrawaim :|
Anonymous
 

MG szuka graczy...

Postprzez chmooreck@jawnet » 31 sie 2005, o 14:58

MG nawial... :(
chmooreck@jawnet
 
Posty: 222
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

MG szuka graczy...

Postprzez stilgar@jawnet » 25 lut 2006, o 19:51

Ilu tak naprawde jest chetnych do gry na terenie Jawnetu ?
stilgar@jawnet
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron