Instalacja gazowa CIVIC

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Instalacja gazowa CIVIC

Postprzez freezee@jawnet » 25 lip 2013, o 11:42

MA ktoś namiary na dobrego speca z tej dziedziny?? Potrzebuję założyć instalację gazową do Hondy Civic. Chodzi mi o opinie kogoś kto zakładał niedawno jakieś pół roku temu. Nie potrzebuję opinii typu: Kolega zakładał 5 lat temu i do teraz jeździ...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Instalacja gazowa CIVIC

Postprzez luk59@portal » 25 lip 2013, o 11:47

freezee zapytaj na rzemieślniczej...sam ma civic'a ale nie odważę się jej zagazować. Hondy nie lubią gazu niestety. Ale mój kuzyn ma civic VI zagazowaną i chwali, zakładał na rzemieślniczej
luk59@portal
 
Posty: 70
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Instalacja gazowa CIVIC

Postprzez freezee@jawnet » 25 lip 2013, o 12:28

luk59@poczta.jaw.pl napisał(a):freezee zapytaj na rzemieślniczej...sam ma civic'a ale nie odważę się jej zagazować. Hondy nie lubią gazu niestety. Ale mój kuzyn ma civic VI zagazowaną i chwali, zakładał na rzemieślniczej
Ja słyszałem że Civic vIgen, łyka na miętko gaz... Ale dzięki za info:)
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Instalacja gazowa CIVIC

Postprzez jawman@portal » 25 lip 2013, o 12:31

W Jaworznie to nie ma zbytnio fachowców w tej dziedzinie.
Ja zakładałem w Poczesnej koło Częstochowy w firmie SIMEX w swoim V6 i jeżdże już kilka miesięcy i nie mam problemów.
A jak wiadomo wszem i wobec założenie gazu do V6 to nie lada wyzwanie.
Kolejnym atutem jest to, że zrobili mi to w cenie zwykłej instalacji na 4 cylindry (jaką zaśpiewał mi gość z Rzemieślniczej). 1000 zł taniej od ceny proponowanej przez niego.
Jedziesz rano, dają Ci auto zastępcze a ok godziny 16:00 oddają Ci Twoje auto.

luk59@poczta.jaw.pl napisał(a):freezee zapytaj na rzemieślniczej...sam ma civic'a ale nie odważę się jej zagazować. Hondy nie lubią gazu niestety. Ale mój kuzyn ma civic VI zagazowaną i chwali, zakładał na rzemieślniczej


Jak wyżej. Na Rzemieślniczej mają ceny z kosmosu. Poprzewracało im się chyba w d.pie.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Instalacja gazowa CIVIC

Postprzez luk59@portal » 25 lip 2013, o 12:53

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):
Jak wyżej. Na Rzemieślniczej mają ceny z kosmosu. Poprzewracało im się chyba w d.pie.


Co do cen to nie mam pojęcia, sam nie mam samochodu na gaz, ale znam osoby które tam zakładały i nie narzekają.
Jak wiadomo przy gazie serwis jest waży, jak gazownik spierniczy robotę to później trudno znaleźć chętnego na poprawki
luk59@portal
 
Posty: 70
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Instalacja gazowa CIVIC

Postprzez jawman@portal » 25 lip 2013, o 13:05

Goście z SIMEX-u przecież dają gwarancję. Co prawda gość z Rzemieślniczej chyba jest najbardziej kumatym fachowcem w Jaworznie ale też słyszałem o wpadkach u niego.

Ja w każdym bądź razie jestem zadowolony. Nawet olałem i nie pojechałem na pierwszy przegląd (sam sobie zrobiłem interfejsem) :). Ale nic się nie dzieje i jest ok.

Jak Ci ktoś spieprzy instalację to od razu będzie do du..y auto jeździło.
Po przejechaniu kilku kilometrów najwyżej można poprawić mapę w kompie od gazu, żeby ciut lepiej jeździło.

Niemniej jednak uważam, że na Rzemieślniczej jest drogo bo inni potrafią tą samą instalację założyć tysiaka taniej i też jest dobrze.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Instalacja gazowa CIVIC

Postprzez jawman@portal » 25 lip 2013, o 13:09

Sekwencje już trochę lat funkcjonują więc teoretycznie sporo fachowców je już się nauczyło montować.:D Jak posiadają podstawową wiedzę na temat montażu wtryskiwaczy, listw, ustawiania współczynników, to radzą sobie. :D
W Jaworznie niestety chyba tą wiedzę posiadło niewielu. :roll:
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Instalacja gazowa CIVIC

Postprzez marv@portal » 25 lip 2013, o 14:11

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):A jak wiadomo wszem i wobec założenie gazu do V6 to nie lada wyzwanie

Nie przesadzajmy. Oczywiste może to być chyba najbardziej dla tych gaziarzy co właśnie żerują na nieświadomych klientach.
marv@portal
 
Posty: 97
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Instalacja gazowa CIVIC

Postprzez freezee@jawnet » 25 lip 2013, o 21:34

kontaktowałem się z firmą SIMEX faktycznie zakładają gaz w jeden dzień, dają auto zastępcze do CIVICa instalacja King za 1999zł więc cena bardzo przyzwoita :)
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Instalacja gazowa CIVIC

Postprzez tusek@portal » 25 lip 2013, o 22:28

Wandy na początku koło fryzjerki
tusek@portal
 
Posty: 177
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron