Strona 1 z 1

Projektowanie wnętrz

PostNapisane: 1 lut 2013, o 18:02
przez dawcamocy@portal
Z góry uprzedzam, że nie wiedziałem zbytnio gdzie założyć ten temat, bo jak wszyscy wiemy mamy tu ogromny wachlarz działów tematycznych.
Do sedna - chciałbym poruszyć pewną kwestię, poradzić się w sumie też. Czy ktos korzystał kiedyś, bądź też zna kogoś kto zatrudniał firmę projektującą i urządzającą wnętrza? W tym roku chciałbym kupić, zaprojektować i urządzić duże mieszkanie - nie korzystałem nigdy z takich usług, więc niezbyt znam temat, a chciałbym się za wczasu rozeznać jak to wszystko wygląda - cenowo, czy choćby terminowo. Jaką sprawdzoną firmę moglibyście polecić? Dodam może, że chcę kupić mieszkanie w stanie całkowicie surowym, do remontu od podstaw.
Wiem, że zatrudnienie "pana miecia i jego szwagra" wyszłoby taniej, jednakże przeglądając "wizyjne" projekty niektórych firm, śmiem twierdzić, że do zaprojektowania i wykonania pewnych rzeczy potrzebny jest właśnie taki projektant wnętrz.

Dziękuję z góry za każdą cenną informację.

Projektowanie wnętrz

PostNapisane: 1 lut 2013, o 23:00
przez ilusia@portal
Na Twoim miejscu wykręciłabym nr lub mail do Krakowskich Szkół Artstycznych, tam jest kierunek Wnętrz i przestrzeni, i zapytać o uzdolnionego studenta. Dyplomy właśnie teraz chyba już obronili. Mają swoje firmy, utalentowani, zgarniają już jako studenci nagrody w miedzynarodowych konkursach. Więcej na ich stronie. absolwentka

Projektowanie wnętrz

PostNapisane: 2 lut 2013, o 02:08
przez dawcamocy@portal
Dac robote uzdolnionemu studentowi? Powiem szczerze, ze mnie zaskoczylas, dobry pomysl. Przemysle sprawe napewno! Dzieki!

Projektowanie wnętrz

PostNapisane: 4 lut 2013, o 12:07
przez sz85@portal
polecam www.tokastudio.pl

Projektowanie wnętrz

PostNapisane: 10 lut 2013, o 10:28
przez hencock@portal
dawcamocy znalazłeś kogoś do wykonania prac, o których pisałeś? Też będę potrzebował kogoś kumatego do przerobienia i zaaranżowania mieszkania.

Projektowanie wnętrz

PostNapisane: 10 lut 2013, o 12:50
przez dawcamocy@portal
Jeszcze sie rozgladam, ale znalazlem jedna ciekawa firme z Sosnowca.
avanto.com.pl

Jednak jeszcze sie rozgladam i zastanawiam, czasu troche mam.

Re: Projektowanie wnętrz

PostNapisane: 7 sie 2015, o 12:48
przez Nikhedonia
Jak dla mnie jedyna firma, z której usług mogę skorzystać jeśli chodzi o projektowanie i aranżacja wnętrz i kuchni, suspenzo. żadna inna nie jest dla mnie godna uwagi :)

Re: Projektowanie wnętrz

PostNapisane: 31 lip 2017, o 08:10
przez egon
Od razu widać, że wnetrze jest projektowane przez specjaliste :)