Warsztat BMW

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Warsztat BMW

Postprzez dawcamocy@portal » 30 sty 2013, o 17:40

Stanie Ci kuśka jak sie okaze, ze masz od niego lepsze auto? Nie rozumiem do czego zmierzasz. W piaskownicy dzieci zachowuja sie podobnie.
Avatar użytkownika
dawcamocy@portal
 
Posty: 184
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno/Warszawa

Warsztat BMW

Postprzez zajceffost@portal » 30 sty 2013, o 18:50

A ja myślę że Panowie z BMW mają jakieś wyższe od innych mniemanie o Sobie nie rozumię tylko dlaczego ?
Czym się różni ta marka od dziesiątek innych na całym świecie . Bo napewno nie jest to jakiś ewenement wśród aut :D ."Dawcamocy" twierdzisz że ludzi nie stać na takie auto , śmieszne stwierdzenie :P.
Druga strona medalu że karki i dzieciarnia wyrobiła takie powiedzenie o BMW to chyba nie nasza wina ? , a faktycznie na ulicach za każdym razem jak widzę jakieś szaleństwa to dziwnym trafem jest to młoda osoba i BMW , sorry ale to nie mój problem .

Osobiście jeżdżę Japończykiem i uważam że to dobre auto a nawet w ostatnich przeprowadzonych wynikach wyszło wyżej niż wasze BMW pod względem bezawaryjności silnika i co z tego ? jest to kolejne auto które jeździ po drogach tylko z tym faktem że nie ma zszarpanej opini :D
zajceffost@portal
 
Posty: 310
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat BMW

Postprzez fireword@portal » 30 sty 2013, o 20:46

aniolkipis@poczta.jaw.pl napisał(a):
fireword@poczta.jaw.pl napisał(a):Dawcamocy nie pisałem tu o 3 latkach tylko o autach co naj mniej pełnoletnich.


Wymiękłeś chu.ku. Słaby jesteś. Podaj parametry - rok, pojemność, model - coupe itd. I zobaczymy kto złomem jeździ..;)no?


Lamborghini 854 z 1984 (kolor czarny) reszte sobie poszukaj w google. Możemy się pościgać kozaku wymiękniesz na pierwszym rondzie ;)takich jak ty to ja tym śmigaczem zamiatam pod dywan.... A i nie ekscytuj się tak bo jak ci żyłka dupnie to się nie dowiemy co to za parchacza masz. :D Swoją drpgą jak piszesz o klasyku i podajesz palio to idiota z ciebie nie przeciętny. I mam wrażenie że nie odróżniasz klasyka od zabytku.
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat BMW

Postprzez fireword@portal » 30 sty 2013, o 20:49

dawcamocy@poczta.jaw.pl napisał(a):Stanie Ci kuśka jak sie okaze, ze masz od niego lepsze auto? Nie rozumiem do czego zmierzasz. W piaskownicy dzieci zachowuja sie podobnie.


Może jego auto to przedłużenie a w takim wypadku nie ma co stawać... (nielicząc serca) =]
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat BMW

Postprzez dawcamocy@portal » 31 sty 2013, o 00:13

zajceffost@poczta.jaw.pl napisał(a):A ja myślę że Panowie z BMW mają jakieś wyższe od innych mniemanie o Sobie nie rozumię tylko dlaczego ?
Czym się różni ta marka od dziesiątek innych na całym świecie . Bo napewno nie jest to jakiś ewenement wśród aut :D ."Dawcamocy" twierdzisz że ludzi nie stać na takie auto , śmieszne stwierdzenie :P.
Druga strona medalu że karki i dzieciarnia wyrobiła takie powiedzenie o BMW to chyba nie nasza wina ? , a faktycznie na ulicach za każdym razem jak widzę jakieś szaleństwa to dziwnym trafem jest to młoda osoba i BMW , sorry ale to nie mój problem .

Osobiście jeżdżę Japończykiem i uważam że to dobre auto a nawet w ostatnich przeprowadzonych wynikach wyszło wyżej niż wasze BMW pod względem bezawaryjności silnika i co z tego ? jest to kolejne auto które jeździ po drogach tylko z tym faktem że nie ma zszarpanej opini :D


Czy naprawde musze wytlumaczyc Ci jak dziecku o co mi chodzilo? Napewno nie o to, ze kogos nie stac. Do tego wymienionego "progu" zaliczam nie tylko wzgledy finansowe.
Ja widze wielu burakow w starych hondach civic, w audicach i co z tym mam zrobic? Mam powiedziec, ze honda czy audi jezdza buraki? Zachowanie iscie moherowe. Stereotypowe myslenie jest zle.
Mlodzi jezdza beemkami, bo za grosze kupisz samochod duzy, masywny, o dobrym prowadzeniu i cqlkiem niezlymi osiagami. Czuja sie jak krolowie szos, do czasu. Juz pisalem, ze idiotow nie brakuje i to nie tylko w BMW. Dlatego bede zazarcie bronil tej marki, bo dla mnie stwierdzenie, ze ta marka jezdza same buraki i wiesniaki jest krzywdzace. Mniemania tez o sobie nie mam wyzszego. Tak jak pisalem - mam tez drugie auto, ktorym dobrze mi sie jezdzi, jednak lubie Bawarie chocby za komfort jazdy.

PS. "rozumiem", a nie "rozumię".
Avatar użytkownika
dawcamocy@portal
 
Posty: 184
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno/Warszawa

Warsztat BMW

Postprzez jawman@portal » 31 sty 2013, o 07:54

Tak tutaj szpanujecie tymi nowymi brykami. Ciekawe czy któryś z Was by wystartował do mojej V-ki 16-letniej. :D
W Jaworznie się jeszcze taki nie znalazł co by mnie wyprzedził albo na światłach dał radę. A nie w sumie jeszcze odkąd ją mam to mnie nikt nigdzie nie wyprzedził ;)A próbowali oj próbowali. :P
I wolę moją 16-letnią V-kę (nie jest to bi em dajblju) niż te Wasze nowe fury.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat BMW

Postprzez fireword@portal » 31 sty 2013, o 08:45

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):Tak tutaj szpanujecie tymi nowymi brykami. Ciekawe czy któryś z Was by wystartował do mojej V-ki 16-letniej. :D
W Jaworznie się jeszcze taki nie znalazł co by mnie wyprzedził albo na światłach dał radę. A nie w sumie jeszcze odkąd ją mam to mnie nikt nigdzie nie wyprzedził ;)A próbowali oj próbowali. :P
I wolę moją 16-letnią V-kę (nie jest to bi em dajblju) niż te Wasze nowe fury.


Lamborghini da rade tylko musze f16 dokupić i łańcuchy założyć :D
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat BMW

Postprzez dawcamocy@portal » 31 sty 2013, o 15:44

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):Tak tutaj szpanujecie tymi nowymi brykami. Ciekawe czy któryś z Was by wystartował do mojej V-ki 16-letniej. :D
W Jaworznie się jeszcze taki nie znalazł co by mnie wyprzedził albo na światłach dał radę. A nie w sumie jeszcze odkąd ją mam to mnie nikt nigdzie nie wyprzedził ;)A próbowali oj próbowali. :P
I wolę moją 16-letnią V-kę (nie jest to bi em dajblju) niż te Wasze nowe fury.

Kupilem nowe auto, bo mi sie podobalo, a nie po to zeby sie z idiotami scigac. Wowczas kupilbym sportowe, ale poki co w glowie mam porzadek.
A Ciebie Jawmanie porownalbym wlasnie do tych gowniarzy w beemkach, krolowie szos. A przeciez chyba jestes troche starszy i madrzejszy...?

Hehe.
Avatar użytkownika
dawcamocy@portal
 
Posty: 184
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno/Warszawa

Warsztat BMW

Postprzez rafal1978@portal » 31 sty 2013, o 21:21

Dziękuję za namiar użytkownikowi forum DawcaMocy, dziś BMW tam trafiło, co i jak jest okaże się niebawem, ale pierwsze wrażenie pozytywne ( kompetencja, sprzęt, konkrety ). Dziękuję !
rafal1978@portal
 
Posty: 42
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat BMW

Postprzez dawcamocy@portal » 31 sty 2013, o 22:00

Bardzo sie ciesze. Jestem niemal pewien, ze jezeli nic sie tam nie zmienilo, to auto bedzie zrobione fachowo.
Jednakze czekam na sprawozdanie:)
Avatar użytkownika
dawcamocy@portal
 
Posty: 184
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno/Warszawa

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

cron