Warsztat BMW

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Warsztat BMW

Postprzez rafal1978@portal » 30 sty 2013, o 05:57

A mogę prosić na namiar na ten serwis z Katowic?? silnik diesel turbo CR 150 PS, e-46 po liftingu.
A propos gówniarzy, wieśniaków: Mam lat 35, to 3cie BMW, miałem też 13 różnych aut , nie tylko BMW- nie mam nic przeciwko innym, nie pochodzę ze wsi i jestem lepiej wykształcony niż maturzysta.
Blachary i tapeciary - i tu jeden Pan obraża mą żonę gdyż ona też mymi BMW jeździ, a posiada 3 fakultety i do tapeciar nie należy....
Samochód drodzy forumowicze to w mym wypadku narzędzie pracy, a nie szpanu. Jednak wiem , iż w tym kraju postrzega się człowieka poprzez pryzmat auta ))) Można mieć BMW i mieszkać w kawalerce najętej , można mieć DACIE i mieć nowy dom na własność, ale to zbyt trudne dla niektórych. Dziękuję za namiary niektórym , którzy mi tutaj pomóc, nie dopiec chcieli...
rafal1978@portal
 
Posty: 42
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat BMW

Postprzez dawcamocy@portal » 30 sty 2013, o 06:44

Prosze Cie bardzo:
www.m-auto.pl

Jeszcze raz powtarzam - dobre dwa lata nie serwisowalem tam auta, ale mysle, ze ekipa pozostala ta sama, swietni fachowcy, zawsze wszystko rzeczowo podane na tacy. Robia niby wszystkie marki, ale specjalizuja sie w BMW, bo czesc z nich pracowala dlugi czas w oficjalnych serwisach beemki.

Jakbys sie tam zdecydowal wybrac ze swoim autem, to daj znac czy wszystko bylo w porzadku. Przyda sie na przyszlosc (choc mam nadzieje ze nie). Powodzenia zycze.

A tym niektorym golabkom sie nie tlumacz - BMW to dla nich za wysokie progi, stad ten jad
Avatar użytkownika
dawcamocy@portal
 
Posty: 184
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno/Warszawa

Warsztat BMW

Postprzez mayki@portal » 30 sty 2013, o 07:48

dawcamocy@poczta.jaw.pl napisał(a):A tym niektorym golabkom sie nie tlumacz - BMW to dla nich za wysokie progi, stad ten jad


Na jakim poziomie jest ten próg? 10-20 tyśków? Z kredytem? Czy chodzi o próg bezmózgowia przy jeżdżeniu bokiem przy szkole, po lodzie i niewidocznych zakrętach? Napisz jaki serwis polecasz i tyle. Pisząc o jakimś tam progu stawiasz się na poziomie kolesia myślącego ledwo wyrośniętym ptakiem.
Avatar użytkownika
mayki@portal
 
Posty: 661
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat BMW

Postprzez fireword@portal » 30 sty 2013, o 09:32

aniolkipis@poczta.jaw.pl napisał(a):
fireword@poczta.jaw.pl napisał(a):
barton@jawnet.pl napisał(a):Takim językiem nie będziemy rozmawiać.

-Barton
Jakoś to przebolejesz.
-Zajec
za dawnych czasów nie byłeś taki wygadany ...
-Czesiu w sumie to sie zgadzam Marka dobra nie stety spaszczona przez gówniarzy i szpanerów. Dlatego nie mam BMW

No to czym jeździsz twardzielu? Bo widzisz, gdybym Ci opisał swój wózek, nie, nie BMW, to w Jaworznie jest jedna taka bryka;)


eee nie przesadzaj jeszcze raz zaczas widze malucha chyba że to twój ;)
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat BMW

Postprzez fireword@portal » 30 sty 2013, o 09:33

Doskonale podejscie do zycia, gratuluje.
Ja tam akurat mojej Beemki nie widze prowadzonej przez gowniarzy, moze dlatego, ze nawet ich taty na nia nie stac. Nie czuje sie burakiem ani wiesniakiem, za bardzo splycasz marke.
Zreszta dla mnie pelnoletnie auto (czyli m.in. beemki gowniarzy), to w sumie juz nie auto tylko gruchot. Pomijam oczywiscie klasyki.

A tak poza tym mam tez Honde, wiec nie jestem zapatrzony w jedna marke. Jednak beemka w prowadzeniu nie ma sobie rownych.



W pełnoletnich złomach czy nie złomach do 2000 roku w większości siedzą gówniaże z silnikami max 2,5l . A od 2000 w góre owszem zaszybko wruciłem wszystkich do jednego kotła choć nie oto mi chodziło. O klasykach niema sensu dyskutować bo w okolicy ich niema.
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat BMW

Postprzez aniolkipis@portal » 30 sty 2013, o 13:59

fireword@poczta.jaw.pl napisał(a):Doskonale podejscie do zycia, gratuluje.
Ja tam akurat mojej Beemki nie widze prowadzonej przez gowniarzy, moze dlatego, ze nawet ich taty na nia nie stac. Nie czuje sie burakiem ani wiesniakiem, za bardzo splycasz marke.
Zreszta dla mnie pelnoletnie auto (czyli m.in. beemki gowniarzy), to w sumie juz nie auto tylko gruchot. Pomijam oczywiscie klasyki.

A tak poza tym mam tez Honde, wiec nie jestem zapatrzony w jedna marke. Jednak beemka w prowadzeniu nie ma sobie rownych.




W pełnoletnich złomach czy nie złomach do 2000 roku w większości siedzą gówniaże z silnikami max 2,5l . A od 2000 w góre owszem zaszybko wruciłem wszystkich do jednego kotła choć nie oto mi chodziło. O klasykach niema sensu dyskutować bo w okolicy ich niema.


No to może mały zakład?Może być o browar... no i oczywiście definicja klasyka - może masz jakiś autorski projekt definicji?, żeby się nie okazało, że dla Ciebie jest nim Fiat Palio Weekend..i tak już zupełnie biurokratycznie - blachy, wszak nie chciałbym abyś pomyślał, że kupiłem wczoraj brykę, aby Cię upokorzyć..:roll:no co Ch.jku? zakład?
aniolkipis@portal
 
Posty: 358
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat BMW

Postprzez dawcamocy@portal » 30 sty 2013, o 15:01

mayki@poczta.jaw.pl napisał(a):
dawcamocy@poczta.jaw.pl napisał(a):A tym niektorym golabkom sie nie tlumacz - BMW to dla nich za wysokie progi, stad ten jad


Na jakim poziomie jest ten próg? 10-20 tyśków? Z kredytem? Czy chodzi o próg bezmózgowia przy jeżdżeniu bokiem przy szkole, po lodzie i niewidocznych zakrętach? Napisz jaki serwis polecasz i tyle. Pisząc o jakimś tam progu stawiasz się na poziomie kolesia myślącego ledwo wyrośniętym ptakiem.

Nie wiem o jakim kredycie mowisz, nie znam nikogo kto bierze kredyt na auto. Za 10-20 "tyskow", kupisz prawie pelnoletnie BMW.
Przeczytaj jeszcze raz co pisalem wczesniej o pelnoletnich autach. Do tej marki trzeba "dojrzec", mocne silniki z napedem na tyl, ktore kupisz za te pare, parenascie tysiecy. Dlatego lebki nimi jezdza. Mankament jest jeden - RWD trzeba umiec jezdzic, tym bardziej w zimie.

Nie zgodze sie jednak absolutnie na jakies pieprzenie o burakowej marce. Idiote spotkasz w kazdym aucie, a ze lebek w tych czasach dostaje na osiemnastke auto, z dwulitrowym silnikiem "zeby sie nauczyl jezdzic", najczesciej beemke, to juz niczyja wina.

Mam 3-letnie BMW, taki prog mialem na mysli - chyba nie chcesz mnie wrzucic do worka z burakami i wiesniakami? Stereotypy w tym kraju mnie brzydza.
Avatar użytkownika
dawcamocy@portal
 
Posty: 184
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno/Warszawa

Warsztat BMW

Postprzez fireword@portal » 30 sty 2013, o 16:08

aniolkipis@poczta.jaw.pl napisał(a):
fireword@poczta.jaw.pl napisał(a):Doskonale podejscie do zycia, gratuluje.
Ja tam akurat mojej Beemki nie widze prowadzonej przez gowniarzy, moze dlatego, ze nawet ich taty na nia nie stac. Nie czuje sie burakiem ani wiesniakiem, za bardzo splycasz marke.
Zreszta dla mnie pelnoletnie auto (czyli m.in. beemki gowniarzy), to w sumie juz nie auto tylko gruchot. Pomijam oczywiscie klasyki.

A tak poza tym mam tez Honde, wiec nie jestem zapatrzony w jedna marke. Jednak beemka w prowadzeniu nie ma sobie rownych.




W pełnoletnich złomach czy nie złomach do 2000 roku w większości siedzą gówniaże z silnikami max 2,5l . A od 2000 w góre owszem zaszybko wruciłem wszystkich do jednego kotła choć nie oto mi chodziło. O klasykach niema sensu dyskutować bo w okolicy ich niema.


No to może mały zakład?Może być o browar... no i oczywiście definicja klasyka - może masz jakiś autorski projekt definicji?, żeby się nie okazało, że dla Ciebie jest nim Fiat Palio Weekend..i tak już zupełnie biurokratycznie - blachy, wszak nie chciałbym abyś pomyślał, że kupiłem wczoraj brykę, aby Cię upokorzyć..:roll:no co Ch.jku? zakład?


A po grzyba mam się zakładać z jakimś burakiem. ;) Żeby mnie upokorzyć musiał bym się zniżyć do twojego poziomu a do tego nie dopouszcze. ;)Dla mnie a za mnie możesz teraz wejść na allegro i kupić ze 2 lub 3, tylko kupując popatrz żeby pisało wszystkie części wymieniane na orginalne. Bo jak ktoś otworzy maske zobaczy zamienniki to siara jak nie wiem...
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat BMW

Postprzez fireword@portal » 30 sty 2013, o 16:14

Dawcamocy nie pisałem tu o 3 latkach tylko o autach co naj mniej pełnoletnich.
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat BMW

Postprzez aniolkipis@portal » 30 sty 2013, o 16:58

fireword@poczta.jaw.pl napisał(a):Dawcamocy nie pisałem tu o 3 latkach tylko o autach co naj mniej pełnoletnich.


Wymiękłeś chu.ku. Słaby jesteś. Podaj parametry - rok, pojemność, model - coupe itd. I zobaczymy kto złomem jeździ..;)no?
aniolkipis@portal
 
Posty: 358
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

cron