Warsztat BMW

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Warsztat BMW

Postprzez emumaster@jawnet » 27 sty 2013, o 15:01

No i zaszczekał pierwszy posiadacz bi em dablju
Typowo w stylu przedstawiciela tej marki :|
emumaster@jawnet
 
Posty: 256
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Warsztat BMW

Postprzez barton@jawnet » 27 sty 2013, o 18:21

Kolega nie ma nic do dodania. Dalej go pewnie męczy jego gaźnik keihin I po gazie do regeneracji.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Warsztat BMW

Postprzez fireword@portal » 28 sty 2013, o 00:25

emumaster@jawnet.pl napisał(a):No i zaszczekał pierwszy posiadacz bi em dablju
Typowo w stylu przedstawiciela tej marki :|

Nie stety nie trafiłeś. Zaszczekałem ale to dlatego że to tylko wózek bartona jest nowy i nie ma z niczym problemów. (nie licząc zakutego łba) Nic nie dodał a dobił 2 posty. A ja niestety właśnie zrównałem się z jego poziomem... Ale to stary pierdziel i głupek i lubię go denerwować ;)
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat BMW

Postprzez barton@jawnet » 28 sty 2013, o 07:22

Ty dalej myślisz, że to deszcz pada ?.

Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Warsztat BMW

Postprzez fireword@portal » 29 sty 2013, o 03:55

A nie poczułeś go na sobie? Pal widlaka łosiu ;)
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat BMW

Postprzez jawman@portal » 29 sty 2013, o 07:41

marv@poczta.jaw.pl napisał(a):
rafal1978@poczta.jaw.pl napisał(a):Partacze i złodzieje


Jak się tu czyta opinie o warsztatach samochodowych to można wysnuć wniosek że w Jaworznie tylko tacy są :(


No niestety jest to prawda. 90% warsztatów to goście, którzy powinni zajmować się zupełnie czym innym.
Wymienić filtr powietrza i zmienić olej potrafią (ale to większość użytkowników samochodów też potrafi).
Niestety jak jest coś poważniejszego do roboty to goście wymiękają. Ale kasę umieją śpiewać.
Szczególnie ci rozreklamowani wielkimi banerami. :|
Mogę tutaj sypać przykłady jak z rękawa ale nie będę się powtarzał.

fireword@poczta.jaw.pl napisał(a):A nie poczułeś go na sobie? Pal widlaka łosiu ;)


barton na codzień jeździ środkami komunikacji miejskiej więc serwisowanie samochodów go nie interesuje.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat BMW

Postprzez fireword@portal » 29 sty 2013, o 09:01

To niech głupio nie dogaduje bo w tym temacie jeszcze nigdy nic normalnego ani pożytecznego nie napisał. Może wreszcie napisze ktoś coś o serwisowaniu autobusów albo coś w tym temacie to błyśnie wiedzą z internetu bo z własną to ciężko.
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat BMW

Postprzez barton@jawnet » 29 sty 2013, o 09:24

fireword@poczta.jaw.pl napisał(a):bo w tym temacie jeszcze nigdy nic normalnego ani pożytecznego nie napisał.


A ty co napisałeś normalnego kolego, oprócz tego, że chciałeś zdyskredytować warsztat mechaniczny i zepsuć mu opinię zaraz po zareklamowaniu się tutaj ?. Dla mnie jesteś mechanikiem- amatorem który jako tako poznał swoje auto, dzięki częstym awariom.

Ja znam się na budowie i naprawie gaźników Keihin, czego ty nie potrafisz. I daję na nie 5 lat gwarancji kasując tylko 10 zł. Myślę, że zrozumiałeś aluzję, chyba że twoja tępota jest wrodzona.
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Warsztat BMW

Postprzez fireword@portal » 29 sty 2013, o 10:33

Wrypalem sie bo koleś wskoczył innemu na posta i zaczął przepychanki. A uważam do tej pory że jest G wart zreszta jak i ty. Odwiedziłem go jak radził i rozłożył ręce sugerując zakitowanie czymś czego niestrawi benzyna. I przeczytaj jeszcze raz deklu bo nienapisałem że chciałem wykonać usługe za pare groszy tylko że zapłace ile trzeba pod warunkiem że bedzie zrobione jak trzeba.
Dalej cie mój gaźnik boli?? Może ci kupie jeden potrenujesz zeskoczy ci ciśnienie....
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat BMW

Postprzez fireword@portal » 29 sty 2013, o 10:34

Przy okazji ten temat nie tyczy się mojego gaźnika. Chcesz o nim podyskutować załóż osobny post wieśniaku.
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 35 gości

cron