Warsztat BMW

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Warsztat BMW

Postprzez dawcamocy@portal » 6 lut 2013, o 12:46

Podwojny post.
Avatar użytkownika
dawcamocy@portal
 
Posty: 184
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno/Warszawa

Warsztat BMW

Postprzez jawman@portal » 7 lut 2013, o 07:50

dawcamocy@poczta.jaw.pl napisał(a):
A teraz powaznie - Twoi koledzy maja tylko nowe Hyundaye i Fordy? A moze ktorys z nich ma nowe Audi, BMW albo Mitsubishi? Chcesz przez pryzmat dwoch marek (ktore akurat blache maja slabsza), oceniac wszystkie nowe auta, to ja podziekuje za dyskusje.


Nie no ja jestem z tej biedniejszej części społeczeństwa i ani mnie ani moich kolegów nie stać na nowe Audi czy Bi em dajblju :roll:

A o skodawkach i hujdayach tutaj mowa bo akurat wydaje mi się, że przedstawiciele tych dwóch marek tutaj najbardziej ujadają na starsze samochody.

Co do mnie to powiem tak, że jak bym chciał to bym kupił sobie nowy samochód ale nie czuje takiej potrzeby.

A mój samochód nie ma 20 lat a 17 i ma 95% oryginalnych części oprócz klocków oczywiście. Bo tylko praktycznie je wymieniam. Tarcze mam oryginalne. Więc sugerowanie, że jak mó samochód ma tyle lat to ma połowę części wymienionych raczej mija się z rzeczywistością.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat BMW

Postprzez rafal1978@portal » 19 lut 2013, o 21:37

Jeszcze raz dziękuje bardzo za namiar na M-Auto DawcyMocy, jedyna osoba która mi tutaj nie zwyzywała a szczerze bez ironii i docinków do posiadaczy BMW napisła i poleciła dobry warsztat specjalistyczny. Fakt, wydałem trochę ale zrobili jak chciałem i teraz śmiga super się już , auto rewelacja!
rafal1978@portal
 
Posty: 42
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat BMW

Postprzez dawcamocy@portal » 19 lut 2013, o 21:51

Naprawde nie ma za co. Czasem lepiej wydac ciut wiecej, a miec pewnosc i gwarancje na robote.
Sam mam BMW od dluzszego czasu, te firme tez dostalem z polecenia, nigdy mnie nie zawiedli, wiec smialo polecam.
Ciesze sie, ze wszystko jest ok:)

Niech Ci Twoja Bawaria sluzy jak najdluzej!:)
Avatar użytkownika
dawcamocy@portal
 
Posty: 184
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno/Warszawa

Warsztat BMW

Postprzez dawcamocy@portal » 19 lut 2013, o 22:06

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):
dawcamocy@poczta.jaw.pl napisał(a):
A teraz powaznie - Twoi koledzy maja tylko nowe Hyundaye i Fordy? A moze ktorys z nich ma nowe Audi, BMW albo Mitsubishi? Chcesz przez pryzmat dwoch marek (ktore akurat blache maja slabsza), oceniac wszystkie nowe auta, to ja podziekuje za dyskusje.


Nie no ja jestem z tej biedniejszej części społeczeństwa i ani mnie ani moich kolegów nie stać na nowe Audi czy Bi em dajblju :roll:

A o skodawkach i hujdayach tutaj mowa bo akurat wydaje mi się, że przedstawiciele tych dwóch marek tutaj najbardziej ujadają na starsze samochody.

Co do mnie to powiem tak, że jak bym chciał to bym kupił sobie nowy samochód ale nie czuje takiej potrzeby.

A mój samochód nie ma 20 lat a 17 i ma 95% oryginalnych części oprócz klocków oczywiście. Bo tylko praktycznie je wymieniam. Tarcze mam oryginalne. Więc sugerowanie, że jak mó samochód ma tyle lat to ma połowę części wymienionych raczej mija się z rzeczywistością.

Masz tarcze 17lat i jeszcze nie wymieniales? Coz...
Zycie Ci chyba niemile.

I nie mija sie to z rzeczywistoscia, bo wszystko moze byc dobre, az do momentu kiedy po tylu latach eksploatacji w koncu cos padnie/strzeli/peknie. To sa lata, material tez pracuje, pogoda tez swoje robi.

Nie chce Ci docinac w zadnym wypadku, ot zwykla wymiana zdan, ale na Twoim miejscu pomyslalbym o wymianie tarcz, jakby nie patrzec, to hamulce sa jedna z najistotniejszych elementow w aucie. Bezpieczenstwo, bezpieczenstwo, bezpieczenstwo...
Avatar użytkownika
dawcamocy@portal
 
Posty: 184
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno/Warszawa

Warsztat BMW

Postprzez adek@jawnet » 4 mar 2013, o 11:45

Witam, w którym miejscu znajduje się Auto Foka na martyniaków i czy posiadają diagnostykę komputerową. Dzięki za odpowiedź
adek@jawnet
 
Posty: 116
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Warsztat BMW

Postprzez freezee@jawnet » 4 mar 2013, o 11:59

adek@jawnet.pl napisał(a):Witam, w którym miejscu znajduje się Auto Foka na martyniaków i czy posiadają diagnostykę komputerową. Dzięki za odpowiedź


Co do diagnostyki nie powiem ci niestety a dokładnie jadąc od azotanii drugi zjazd w prawo za torami bo pierwszy to AUTOGAZ. Jak wjedziesz już na plac to po lewej stronie jest skład budowlany, firma co robi ogrodzenia i w garaż (blaszka niebieski) przy którym stają BMKi i baner AUTOFOKA :)
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Poprzednia strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

cron