Dobry stomatolog

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Dobry stomatolog

Postprzez manieek133@portal » 30 lip 2012, o 21:56

Panie i panowie,który stomatolog w Jaworznie jest godny polecenia?No i żeby miał umowę z NFZ.Ponieważ byłem już u paru,ale zawiedli moje zaufanie.
manieek133@portal
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry stomatolog

Postprzez andzi1809@portal » 31 lip 2012, o 12:29

polecam Litewke. Przyjmuje na komunie ul. Szczakowska. Przyjmuje 2 razy w tygodniu. D
andzi1809@portal
 
Posty: 56
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry stomatolog

Postprzez jawman@portal » 31 lip 2012, o 14:43

Ja bym na Twoim miejscu nie liczył, że ktoś Ci zrobi na NFZ dobrze zęby. Jak nie zapłacisz to sory ale pożegnaj się z zębami :D
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry stomatolog

Postprzez freezee@jawnet » 31 lip 2012, o 17:06

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):Ja bym na Twoim miejscu nie liczył, że ktoś Ci zrobi na NFZ dobrze zęby. Jak nie zapłacisz to sory ale pożegnaj się z zębami :D


Tu nie chodzi żeby NFZ robił zęby tylko żeby stomatolog miał podpisaną umowę z NFZ czyli dofinansowanie do plomb itp...
Avatar użytkownika
freezee@jawnet
 
Posty: 1883
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Brańsk

Dobry stomatolog

Postprzez fireword@portal » 31 lip 2012, o 21:22

Z tyłu kościoła w centrum masz dobrego stomatologa. A co do NFZ to nie jestem na bierząco :D
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry stomatolog

Postprzez manieek133@portal » 31 lip 2012, o 21:46

freezee@jawnet.pl napisał(a):
jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):Ja bym na Twoim miejscu nie liczył, że ktoś Ci zrobi na NFZ dobrze zęby. Jak nie zapłacisz to sory ale pożegnaj się z zębami :D


Tu nie chodzi żeby NFZ robił zęby tylko żeby stomatolog miał podpisaną umowę z NFZ czyli dofinansowanie do plomb itp...




Zgadza się.Nie po to co miesiąc odprowadzam składki na NFZ żeby sobie podwyżki dali.Liczę się z tym że będę musiał dopłacić,ale żeby to nie był jakiś sadysta.Ponieważ już parę razy sie naciąłem na prywaciarzy.Dzięki za odpowiedzi.Pozdrawiam.
manieek133@portal
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry stomatolog

Postprzez karwro87891@portal » 31 lip 2012, o 22:17

Według mnie najlepszą dentystką w Jaworznie jest Pani Agnieszka Kłosowicz przyjmuje na po2lu jest prze sympatyczna delikatna i naprawde dobra i nie zdziera kasy jak inni naprawde gorąco polecam!:D
karwro87891@portal
 
Posty: 2
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry stomatolog

Postprzez jawman@portal » 1 sie 2012, o 06:37

Ja polecam Marcina Michlewicza z ul. Przechodniej chyba (boczna od Olszewskiego)

freezee@jawnet.pl napisał(a):Tu nie chodzi żeby NFZ robił zęby tylko żeby stomatolog miał podpisaną umowę z NFZ czyli dofinansowanie do plomb itp...


Ja rozumiem, że NFZ nie robi zębów ale raczej u dobrego dentysty nie zauważyłem, żeby mi cokolwiek NFZ dopłacił. Chyba raczej dla dentystów to jest dodatkowy bonus bo jakoś taniej nie liczą. :D
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry stomatolog

Postprzez user1@portal » 1 sie 2012, o 14:40

fireword@poczta.jaw.pl napisał(a):Z tyłu kościoła w centrum masz dobrego stomatologa.

Również polecam. B. dobry dentysta, ale trzeba być przygotowanym na ok. 2-godzinne opóźnienia i pozajmowane miejsca siedzące w poczekalni.
Odradzam natomiast dentystkę z Mickiewicza.
Avatar użytkownika
user1@portal
 
Posty: 315
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry stomatolog

Postprzez fireword@portal » 1 sie 2012, o 21:41

na kolejki jest metoda ;) Kto wczas rano wstaje ten się szybko dostaje :D Ale warto poczekać. Natomisat byłem kilka razy na górniczej ... w gabinecie troche się sktuszyło i chciałem to zalać. To mi wcisła jakiegoś zlepa na szybko za tydzien umówiłem się na wizyte i nawet niewiedziałem do kogo znalazłem na necie. To w domu nawet ładnie się to zrobiło ;)
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Następna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron