Warsztat 24h Jaworzno

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez fireword@portal » 28 lip 2012, o 07:59

Jadem niepluje tylko wpienia mnie kozakowanie pseudo facowców, skoro wiesz że niejhesteś w stanie tego zrobić to po co mnie tam zapraszasz? Trzeba było napisać tym się niezajmujemy ale jeśli chesz to zdemontujemy i wyślemy do regeneracji. A wiadomości szybko się rozchodzą. Ale życze sukcesów... ;)
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez zajceffost@portal » 28 lip 2012, o 20:01

fireword@poczta.jaw.pl napisał(a):Jadem niepluje tylko wpienia mnie kozakowanie pseudo facowców, skoro wiesz że niejhesteś w stanie tego zrobić to po co mnie tam zapraszasz? Trzeba było napisać tym się niezajmujemy ale jeśli chesz to zdemontujemy i wyślemy do regeneracji. A wiadomości szybko się rozchodzą. Ale życze sukcesów... ;)


Muszę jeszcze coś napisać bo czytałem ten tekst powyżej twoich wypocin o znajomych z kozmina i jęziorek o opini dla d-tech .

Mnie też odradzano ten warsztat ( znajomy z jęziorek ) chodź nawet tam nie byłem jeszcze .
Ale po pewnym czasie i długich przemyśleniach gdy proponowano mnie inne warsztaty na jęziorkach i są one takie same jak gadka mojego znajomego :ugeek: to ja dziękuje za takie opinie !!! Wolę się sam wybrać i odczuć na własnej skórze :!:

Nikogo nie bronię wręcz tak samo twierdzę że mnóstwo ludzi pluje jadem tylko tak dla zasady , bo jak komuś idzie dobrze to trzeba go sprowadzić do parteru :D
zajceffost@portal
 
Posty: 310
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez fireword@portal » 29 lip 2012, o 13:54

I tu się mylisz... Od bardzo długiego czasu zajmuje się sprawdzaniem jakości usług warsztatów przy okazji napraw. Pozatym niemoja branża więc to czy idzie lepiej czy gorzej komukolwiek mnie G. obchodzi ;)Interesuje mnie podejscie do klijenta, jakość usłóg, zakres ich wykonywania, przedewszystkim staranność w ich wykonaniu. I najważniejsze cena.
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez barton@jawnet » 29 lip 2012, o 18:28

Właśnie, ta cena. Chciało by się bardzo tanio, bardzo szybko, i jeszcze niech dadzą na to dwa lata gwarancji. Dorośnij lub obudź się. Zapewne posiadasz Aston Martin, zapłaciłeś, więc masz prawo żądać. :ugeek:
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez grisham@portal » 29 lip 2012, o 20:26

barton@jawnet.pl napisał(a):Właśnie, ta cena. Chciało by się bardzo tanio, bardzo szybko, i jeszcze niech dadzą na to dwa lata gwarancji. Dorośnij lub obudź się. Zapewne posiadasz Aston Martin, zapłaciłeś, więc masz prawo żądać. :ugeek:


To tak jak z parówkami, jedne za 5.99 a drugie za 20 - i to i to nazywa się parówka.

Kolega, który tak kontroluje mechaników niech zejdzie na ziemie, skoro rząda, to niestety trzeba płacić słono, dobrze wyposażony zakład mechaniczny musi mieć wyższe stawki, chociarzby ze względu na fakt inwestycji w coraz to nowsze urządzenia diagnostyczne, które z nieba im nie spadają.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez hary0087@portal » 5 sie 2012, o 13:40

fireword@poczta.jaw.pl napisał(a):Kolego z D-Techu na jeziorkach jest tylko jeden porzadny mechanik i żaden z poblirza piekarni nie nadaje się do napraw... Jedynie do wymiany części podstawowych tj. klocki, olej, filtry. Sprawdziłem większość mechaników na calutkim Jaworznie. Mało kto nadaje się żeby mu samochód podstawić....
Pomysł z warsztatem 24 h jest doskonały żaden warsztat nie pracuje po 17 w Jaworznie i od kogo mam odebrać auto jak wracam z pracy po 19 :> ? A jak je zostawić jak pracuje od 6 :> ? Jeśli chłopaki nie będą klepać ściemy to napewno im się uda... Sprawdze odpisze.


sprawdziłeś większość mechaników w Jaworznie i żaden nie pracuje po 17? być może tak jest.
proponuję sprawdzać warsztaty samochodowe a nie domorosłych garażowców(nie ubliżając nikomu gdyż z doświadczenia wiem że w domu też można się sporo nauczyć). muszę Cię poinformować iż są takie warsztaty które mają określone godziny pracy od 8:00 do 19:00 a bardzo często zostają po godzinach i na spokojnie zajmują się samochodami, które miewają poważne usterki i nie da się zrobić tego hop siup. miałem okazję pracować w takim warsztacie, który mieści się przy ulicy krakowskiej i nazywa się AWAP. POLECAM
hary0087@portal
 
Posty: 11
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez kolec@portal » 7 sie 2012, o 17:51

Witam!
Szukam warsztatu w którym można za dobrą kasę podpiąć się do komputera i odczytać co dokładnie jest nie tak . Samochód renault, komunikat na wyświetlaczu sprawdź układ wydechowy. Jeśli ktoś wie to proszę o odpowiedź gdzie i za ile.
kolec@portal
 
Posty: 15
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez miker88@portal » 7 sie 2012, o 20:05

FAP lub EGR zasyfiony na pewno będzie kilka błędów odradzam Boscha:evil: , Auto VIP:evil: czy jakoś tak Wamer:twisted: itp szkoda czasu i pieniędzy :twisted:
miker88@portal
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez jawman@portal » 8 sie 2012, o 07:44

Akurat temat beznadziejnych mechaników był już tutaj poruszany. :D

http://www.jaw.pl/forum/replies/22250/1/12/1
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 52 gości

cron