Warsztat 24h Jaworzno

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez miker88@portal » 23 lip 2012, o 17:30

Panowie zamiast się przekrzykiwać To napisze tyle..specjalistycznego SERWISU DO silników DIESEL-a w Jaworznie BRAK! gdzie można by było zrobić:

- naprawy pomp wtryskowych,
- diagnostyka i naprawa wtryskiwaczy Common Rail,pompowtryskiwaczy
- naprawa , regeneracja i regulacja oraz kodowanie itp:

...po niektórych warsztatach, mechanikach z Jaworzno doszło do tego że musiałem sprawdzać osobiście w domu czy dana część została wymieniona i okazało się że kilka razy w CH*JA panowie przy cieli..np głupie klocki hamulcowe bo miałem przegląd za 2 tyg pojechałem na przegląd za te dwa tyg i co się okazało że nawet hamulce nie były tknięte a kasę skasowali :evil: tyle w tym temacie .
:!:
miker88@portal
 
Posty: 16
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez d-tech@portal » 23 lip 2012, o 19:38

Zapraszam na wycieczkę na Jeziorki. Pana z gaźnikiem i Pana od silnika CR.
d-tech@portal
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez fireword@portal » 23 lip 2012, o 20:21

Najpierw odpisz czy zagwarantujesz mi 2 letnie działąnie gaźnika na piśmie, bo rozkręcić i membrane wymienić to i ja sam umiem, z ustawieniem już gorzej. Ale przy uporze dało by rade. ;)
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez motylas@jawnet » 23 lip 2012, o 21:43

Wracając do tematu, byłem w ktoras sobote okolo 19stej w warsztacie 24h, wymienili mi drążek kierowniczy w 15 min - sprawnie i szybko ;p
Zbieznosci jeszcze nie maja ale podobno zaniedluga beda mieli :), także moge polecic
motylas@jawnet
 
Posty: 8
Dołączył(a): 15 lut 2007, o 00:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez andzi1809@portal » 23 lip 2012, o 22:08

Miło nam to słyszeć i w razie potrzeby zapraszamy ponownie
andzi1809@portal
 
Posty: 56
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez andzi1809@portal » 23 lip 2012, o 22:08

Miło nam to słyszeć i w razie potrzeby zapraszamy ponownie
andzi1809@portal
 
Posty: 56
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez zajceffost@portal » 24 lip 2012, o 11:49

fireword@poczta.jaw.pl napisał(a):Najpierw odpisz czy zagwarantujesz mi 2 letnie działąnie gaźnika na piśmie, bo rozkręcić i membrane wymienić to i ja sam umiem, z ustawieniem już gorzej. Ale przy uporze dało by rade. ;)


Ehhh przypieprzyłeś się do tego "D-tech" jak by konkurencja tobie nie pasowała :D . To , że się zawiodłeś na wielu warsztatach nie znaczy że ten będzie zły . Ja osobiście od wielu swoich znajomych dostawałem informację , że panowie z w/w warsztatu świadczą bardzo dobre usługi w szerokim zakresie z bardzo dobrymi cenami

Niebawem sam odwiedzę ten warsztat to zdam relację . A wracając do warsztatu 24/h to też uważam że dobry pomysł ale czy wypali ?
zajceffost@portal
 
Posty: 310
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez fireword@portal » 27 lip 2012, o 16:51

zajcef wydaje ci się, ja tylko spytałem czy mi to jest w stanie zagwarantowac bo widze ze gość wygadany. Bez takiej gwarancji nie ma sensu tracić paliwa, tym bardziej że doskonale wiem że tylko i wylacznie warsztaty zajmujace sie regeneracją gaźników posiadają sprzęt do sprawdzania elementów pod ciśnieniem. Oczywiście da się to regulować na słuch ale niejest to trafna regulacja, zwłaszcza że najczęściej po takiej naprawie przyspieszanie konczy się dlawieniem silnika a po kilku sekundach gwaltownym przyspieszaniem. Gość z d-T pierwszy napisał wpis na poscie czytając to odrazu pomyślałem "przyganiał kocioł garnkowi". Mnie każdy znajomy kategorycznie odradzał, zwłaszcza ci z okolicy jeziorek i koźmina.
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez fireword@portal » 27 lip 2012, o 16:54

d-tech@poczta.jaw.pl napisał(a):Sam prowadzę warsztat, to mam 3 pytania (niech bedzie,że walka konkurecji)
1. warsztat 24h otwarty, czy mechanik na telefon przez 24h ?
2. takie macie zaplecze cześci ? Przyjadę o 3 w nocy klocki wymienić, albo pasek wielorowkowy, wymienicie ?
3. jak skalkulowaliście opłacalność nocnej naprawy przy takiej ulicy jak Dąbrowska ?

Jakieś 10 lat temu widziałem warsztat Stalexportu przy A4, chłopaki w nocy sie opalali.
Bez urazy, oby wam się udało.
pozdrawiam.

Że niby co to ma być?? Ja odpisał bym osobiście zdanie złożone 4 wyrazowe. ;)
Avatar użytkownika
fireword@portal
 
Posty: 212
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Warsztat 24h Jaworzno

Postprzez d-tech@portal » 28 lip 2012, o 07:41

fireword@poczta.jaw.pl napisał(a):zajcef wydaje ci się, ja tylko spytałem czy mi to jest w stanie zagwarantowac bo widze ze gość wygadany. Bez takiej gwarancji nie ma sensu tracić paliwa, tym bardziej że doskonale wiem że tylko i wylacznie warsztaty zajmujace sie regeneracją gaźników posiadają sprzęt do sprawdzania elementów pod ciśnieniem. Oczywiście da się to regulować na słuch ale niejest to trafna regulacja, zwłaszcza że najczęściej po takiej naprawie przyspieszanie konczy się dlawieniem silnika a po kilku sekundach gwaltownym przyspieszaniem. Gość z d-T pierwszy napisał wpis na poscie czytając to odrazu pomyślałem "przyganiał kocioł garnkowi". Mnie każdy znajomy kategorycznie odradzał, zwłaszcza ci z okolicy jeziorek i koźmina.


Fireword ty masz chyba jakieś problemy emocjonalne. Pisze jak wół pare postów wyżej, że działamy od paru miesięcy, a ty już masz opinie wszystkich kolegów na nasz temat z Jeziorek i Koźmina i pewnie jeszcze z całego Jaworzna i miast ościennych. Chłopie weź się ogarnij. Plujesz jadem jak byś miał jakieś ale do nas. Byłeś ? widziałeś ? naprawiałeś u nas ? Pewnie nie. Zapraszam, przyjedź i sam sprawdź, a potem komentuj.
Co do twojego gaźnika, to sam ładnie opisałeś jaki jest problem i że żaden warsztat który zajmuje się naprawą, nie jest w stanie zregenerować gaźnika maszynowo, a tym bardziej dać 2 letnią gwarancję.

Kończe spamować w wątku warsztatu 24h, bo to ich temat (założe osobny dla D-techu).
Ja warsztatowi 24h naprawdę dobrze życzę i jak wcześniej sam napisałem, nawet się sam wybiorę zobaczyć jak to działa.
Pozdrawiam.


d-tech@portal
 
Posty: 12
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 64 gości

cron