Euro 2012 Jaworzno

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Euro 2012 Jaworzno

Postprzez ttsi@jawnet » 5 cze 2012, o 19:37

u nas to jedna wielka kupa w Jaworznie.... Chorzów robi park kibica pomieści 5tysi ludzi wstep 99gr.....katowice pod spodkiem robią bal jak talala a u nas nicccc... ale szopkę na rynku to trzeba zrobić ....
ttsi@jawnet
 
Posty: 50
Dołączył(a): 27 sie 2008, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Euro 2012 Jaworzno

Postprzez luk59@portal » 5 cze 2012, o 20:14

Jaworzno to miasto WOLNE OD EURO 2012....KOKO EURO SPOKO :!:.
Wszyscy nam tego będa zazdrościć.... i tak jak ktoś powiedział: najważniejsze że w Mysłowicach jest gorzej
luk59@portal
 
Posty: 70
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Euro 2012 Jaworzno

Postprzez zajceffost@portal » 5 cze 2012, o 21:43

luk59@poczta.jaw.pl napisał(a):Jaworzno to miasto WOLNE OD EURO 2012....KOKO EURO SPOKO :!:.
Wszyscy nam tego będa zazdrościć.... i tak jak ktoś powiedział: najważniejsze że w Mysłowicach jest gorzej


Niezła bajka !!! Bo najlepiej nas porównać do gorszych Mysłowic . A ci co to robią to są po prostu nienormalni i tyle . Ale z drugiej strony co mamy się porównać do Krakowa ? Wtedy znowu ktoś nam zarzuci że przesadzamy . Tak czy inaczej , władza się chwali na prawo i lewo jak to w Jaworznie nie jest GIT a nie potrafią nam nawet zorganizować ekranu na Euro tym bardziej że chyba to pierwsza i ostatnia taka duża impreza w PL za naszego życia :D . Ale jak napisano ważne że szopka będzie :!::!::!::!::!:
zajceffost@portal
 
Posty: 310
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Euro 2012 Jaworzno

Postprzez barton@jawnet » 5 cze 2012, o 21:51

Mam nadzieję (zawsze ją mam) że władza miasta zrobi wszystko aby jakiś telebim się pojawił w mieście. Może nawet na naszym starym rynku :) , który niedługo zacznie zmieniać swoje oblicze. Może ktoś zadziała, aby na jeszcze, stary rynek zaprosić jak największą liczbę kibiców z Jaworzna. :D
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Euro 2012 Jaworzno

Postprzez lagarto@jawnet » 5 cze 2012, o 22:14

Oceńcie sami czy w Mysłowicach gorzej...

[url="Telewizja Mysłowice"]http://itvm.pl/[/url]
Avatar użytkownika
lagarto@jawnet
 
Posty: 320
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Euro 2012 Jaworzno

Postprzez zajceffost@portal » 6 cze 2012, o 07:52

barton@jawnet.pl napisał(a):Mam nadzieję (zawsze ją mam) że władza miasta zrobi wszystko aby jakiś telebim się pojawił w mieście. Może nawet na naszym starym rynku :) , który niedługo zacznie zmieniać swoje oblicze. Może ktoś zadziała, aby na jeszcze, stary rynek zaprosić jak największą liczbę kibiców z Jaworzna. :D


Barton chyba się przeliczysz :D
zajceffost@portal
 
Posty: 310
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Euro 2012 Jaworzno

Postprzez barton@jawnet » 6 cze 2012, o 08:02

Jestem dobrej myśli. Telebim na rynku to byłaby fajna sprawa, zresztą na Azotanii także niezły pomysł. Promocja Euro i miasta Jaworzna + pewnie organizacja CTV coś jak z WOŚP.

PS. Nawet na weselu Wiśniewskiego i Tajnerki będą telebimy aby ludzie mogli zobaczyć co i jak. Tam tylko wesele, a tu prawie 100 tysięczne miasto ...:D..Znaj proporcję mocium panie :).
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Euro 2012 Jaworzno

Postprzez mikul@portal » 6 cze 2012, o 09:26

Władzuchna powie że jak ma wybierać między nową drogą a meczykiem to wybierze drogę.:(
Krzyż im na drogę,płakać nie będę.:cry:
Jedziemy z kumplami do Katowic niech tam zarobią.
Avatar użytkownika
mikul@portal
 
Posty: 616
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Euro 2012 Jaworzno

Postprzez szymonk@jawnet » 6 cze 2012, o 09:36

Miasto samo sobie strzela w stopę. Akurat pierwsze spotkanie jest w piątek, 18:00. Co szkodzi postawić telebim? toż to koszty nie są wielkie. Miejsca brakuje? Jest gdzie, ba, nawet w ekspresowym tempie dałoby radę uzyskać zgodę na alkohol na rynku. Koszty organizacji przez mckis+zabezpieczenia nie są zaporowe dla takiego miasta jak Jaworzno. a tak, to znowu jest okazja do pokazania że w takim Chrzanowie się da a u nas nie.
Avatar użytkownika
szymonk@jawnet
 
Posty: 827
Dołączył(a): 18 lip 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Euro 2012 Jaworzno

Postprzez grisham@portal » 6 cze 2012, o 13:56

Ja im urwa zapłacę, kto to widział, aby w święto miasta biletować imprezę:!:,

w dupach się przewraca co niektórym, jedyny festyn w roku i bilety. U mnie rodzina to cztery osoby (2+2) , mam zapłacić pół stówki.???

Za oddychanie trzeba będzie już niedługo płacić , bo stawki za ścieki już w górę poszły.
Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

cron