Dobry mechanik samochodowy.

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez andzi1809@portal » 4 lut 2012, o 13:53

oj nie polecam app ani serwisu wamer zdzierają kase a tak na prawdę nic nie potrafią zrobić. Mówią ze cos zrobili przy czym później okazało sie inaczej. pojechałam wymienic olej i ukratkiem patrzyłam ba mój samochodzik. Po 30min pan swierdzil ze olej został wymieniony a nawet nie raczył otworzyc maski :/
andzi1809@portal
 
Posty: 56
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez mangi@jawnet » 6 lut 2012, o 12:03

dorzucę coś od siebie:

NIE POLECAM: warsztat przed góra piasku, przy bazie drogowców, obwieszczający się jako spece od klimy. skasowali mnie 300zł za przegląd, napełnienie, odgrzybienie, i stwierdzenie że jest OK (nie ma wycieku), w sytuacji gdy w ciągu miesiąca czynnik zszedł jak się okazało do zera ! (dlatego się do nich udałem). A wycieku nie stwierdzili (!) mimo moich sugestii. Oczywiście po miesiącu miałem to samo. (plus skasowali mnie kiedyś za wymianę filtra p.pyłkowego 20zł - (u mnie w aucie to jakieś 10sek roboty) o co wcale nie prosiłem. od klimy jest na śląsku jeden dobry serwis i go

POLECAM: Auto klima w Mikołowie. goście stawiają trafną diagnozę (przypadek wyżej) w ciągu 15 minut. Podjeżdżasz, obsiadają we 3 auto i po chwili jasne co i jak. ceny rynkowe. pojechałem tam również z polecenia.

NIE POLECAM: Renault Pietrzak w Jaworznie. Ceny za materiały (przegląd) jak z kosmosu, +nie potrafili 3 krotnie skutecznie naprawić awarii wiązki elektrycznej co elektryk ze Szczakowskiej załatwił w 30 min.

POLECAM: p. Nieużyła z ulicy Szewskiej (koło Batorego), Elektromechanik jakich mało - rada w 5 min za 0zł, diagnostyka za 60zł. I ma się prawie pewność że dojdzie do źródła problemu i naprawi. tylko ciężko z terminami u niego zazwyczaj. ceny rynkowe. sam naprawia, i wie co i jak.

i na koniec WARCAR: serwisowałem się tam przez długi czas, i raczej niewiele można im zarzucić, ceny raczej rynkowe, są chętni do pomocy i jak sprawa pilna to pomogą. przy czym denerwuje mnie to, że pytając konkretnie jest się traktowanym zdawkowo, i jeżeli ma się swoje części to również wydaje mi się jest niezbyt dobrze widziane.

Generalnie lubię jak rozmawia się z gościem który auto naprawia osobiście, a nie z 'front deskiem' czy innym managerem, plus jeżeli jest możliwość popatrzenia na ręce. a już przede wszystkim, jak się jest informowanym na bieżąco co i w jakiej cenie jest do wymiany, a nie jak odbiera się telefon z informacją: Zrobine, płaci Pan tysia (albo dwa;)

A jeżeli jakiś mechanik ma problem z wymianą części - to nie jest mechanik. bo w większości przypadków jak się ma narzędzia można temat ogarnąć własnoręcznie. Tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać problemu - i tu wychodzi kto jest 'dobry' a kto nie


mangi@jawnet
 
Posty: 8
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez mayki@portal » 6 lut 2012, o 13:30

Co do klimy to też polecam Mikołów. Firma robi to od lat i tylko to a jak wiadomo jak coś jest od wszystkiego to jest od niczego. Co do reszty to kiedyś jeździłem na Łubowiec do Borońskiego. Spoko gośc i robi co trzeba - nie więcej niż trzeba. Teraz miałem dwa lata przerwy ale gwarancja się skończyła więc znów będę musiał zacząć jeździć. Jedyny minus to terminy - ma spore obłożenie.
Avatar użytkownika
mayki@portal
 
Posty: 661
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez grzeg12234@portal » 6 lut 2012, o 22:35

lagarto@jawnet.pl napisał(a):Ital Moto w Ciężkowicach. Cenią się ale robią nieźle. A jak coś im nie wyjdzie to nie ma problemów z reklamacjami :P I poprawiają za free :|
no nie żartuj sobie oni i szybki Robert, oraz ci z budowlanej w Ciężkowicach to typowe PARTACZE I WYMIENIACZE TO TYLE
Avatar użytkownika
grzeg12234@portal
 
Posty: 66
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez grzeg12234@portal » 6 lut 2012, o 22:38

mangi@jawnet.pl napisał(a):dorzucę coś od siebie: TO JEST RACJA JAK CHODZI O ELEKTRYKĘ I NIC PO ZA TYM

NIE POLECAM: warsztat przed góra piasku, przy bazie drogowców, obwieszczający się jako spece od klimy. skasowali mnie 300zł za przegląd, napełnienie, odgrzybienie, i stwierdzenie że jest OK (nie ma wycieku), w sytuacji gdy w ciągu miesiąca czynnik zszedł jak się okazało do zera ! (dlatego się do nich udałem). A wycieku nie stwierdzili (!) mimo moich sugestii. Oczywiście po miesiącu miałem to samo. (plus skasowali mnie kiedyś za wymianę filtra p.pyłkowego 20zł - (u mnie w aucie to jakieś 10sek roboty) o co wcale nie prosiłem. od klimy jest na śląsku jeden dobry serwis i go

POLECAM: Auto klima w Mikołowie. goście stawiają trafną diagnozę (przypadek wyżej) w ciągu 15 minut. Podjeżdżasz, obsiadają we 3 auto i po chwili jasne co i jak. ceny rynkowe. pojechałem tam również z polecenia.

NIE POLECAM: Renault Pietrzak w Jaworznie. Ceny za materiały (przegląd) jak z kosmosu, +nie potrafili 3 krotnie skutecznie naprawić awarii wiązki elektrycznej co elektryk ze Szczakowskiej załatwił w 30 min.

POLECAM: p. Nieużyła z ulicy Szewskiej (koło Batorego), Elektromechanik jakich mało - rada w 5 min za 0zł, diagnostyka za 60zł. I ma się prawie pewność że dojdzie do źródła problemu i naprawi. tylko ciężko z terminami u niego zazwyczaj. ceny rynkowe. sam naprawia, i wie co i jak.

i na koniec WARCAR: serwisowałem się tam przez długi czas, i raczej niewiele można im zarzucić, ceny raczej rynkowe, są chętni do pomocy i jak sprawa pilna to pomogą. przy czym denerwuje mnie to, że pytając konkretnie jest się traktowanym zdawkowo, i jeżeli ma się swoje części to również wydaje mi się jest niezbyt dobrze widziane.

Generalnie lubię jak rozmawia się z gościem który auto naprawia osobiście, a nie z 'front deskiem' czy innym managerem, plus jeżeli jest możliwość popatrzenia na ręce. a już przede wszystkim, jak się jest informowanym na bieżąco co i w jakiej cenie jest do wymiany, a nie jak odbiera się telefon z informacją: Zrobine, płaci Pan tysia (albo dwa;)

A jeżeli jakiś mechanik ma problem z wymianą części - to nie jest mechanik. bo w większości przypadków jak się ma narzędzia można temat ogarnąć własnoręcznie. Tylko trzeba wiedzieć gdzie szukać problemu - i tu wychodzi kto jest 'dobry' a kto nie


Avatar użytkownika
grzeg12234@portal
 
Posty: 66
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez grzeg12234@portal » 6 lut 2012, o 22:40

:DDOBRYCH MECHANIKÓW NIE MA JUŻ WYGINĘLI ZOSTALI WYMIENIACZE :(
Avatar użytkownika
grzeg12234@portal
 
Posty: 66
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez barols10@portal » 6 lut 2012, o 23:09

To zależy,ja mam znajomego który siedzi w tych klockach już dość długo i wie co sie z czym je i zawsze jestem zadowolony ale kontaktu nie podam:ugeek:
barols10@portal
 
Posty: 233
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez zbypat@portal » 7 lut 2012, o 08:19

Polecam pana Krzysztofa z Niedzielisk.
zbypat@portal
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez zbypat@portal » 7 lut 2012, o 08:23

zbypat@poczta.jaw.pl napisał(a):
zbypat@portal
 
Posty: 3
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Dobry mechanik samochodowy.

Postprzez jawman@portal » 7 lut 2012, o 09:17

mangi@jawnet.pl napisał(a):
POLECAM: Auto klima w Mikołowie. goście stawiają trafną diagnozę (przypadek wyżej) w ciągu 15 minut. Podjeżdżasz, obsiadają we 3 auto i po chwili jasne co i jak. ceny rynkowe. pojechałem tam również z polecenia.


Macie jakieś namiary na tych gości?

Generalnie z tymi mechanikami to jest tak, że jak się denerwuje że mu się patrzy na ręce albo każe zostawić auto jak jest pierdoła do roboty to widać od razu że jakiś kombinator.

Ten Nieużyła co prawda wymiękł trochę na moim aucie i naprawiając mi jedną rzecz spierniczył mi przy okazji co innego ale w sumie chyba z tych elektryków samochodowych zna się najlepiej w Jaworznie.

Gość z Warcara wydaje mi się, że nawet jest solidny chociaż byłem tam tylko w sklepie po jakąś piedołę ale wydaje mi się że trochę też jest przemądrzały. Pozatym on w większości robi ze Skodami to może polec na innych bardziej skomplikowanych brykach. :)

O Renówce z Jaworzna to już legendy krążą co oni tam wyprawiają to ja się wogóle dziwię, że ktoś tam jeszcze jeździ chociaż słyszałem że ostatnio się właściciel zmienił ale chyba lepiej nie jest.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron