DVB-T w Jaworznie. Jak z odbiorem?

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

DVB-T w Jaworznie. Jak z odbiorem?

Postprzez chmooreck@jawnet » 24 lip 2011, o 11:35

BTW
Jakby ktoś chciał to mam do sprzedania praktycznie nieużywany tuner hybrydowy (analog + DVB-t) Gigabyte u8300 ( http://techplanet.pl/produkty/karty-tv/gigabyte-u8300,19773.html ) do komputera pod USB. Co do ceny możemy się dogadać, z paragonem w dniu sprzedaży pewnie też nie będzie problemu.

Kupiłem go z nadzieją odpalenia pod linuksem, niestety próby zakończyły się fiaskiem. Pod windowsem działa wyśmienicie.

kontakt mail: chmooreck@poczta.onet.pl
chmooreck@jawnet
 
Posty: 222
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

DVB-T w Jaworznie. Jak z odbiorem?

Postprzez bartek-@portal » 13 wrz 2011, o 19:20

Dzisiaj u sąsiadów pojawiała się ekipa, która pewnie jutro zapuka do moich drzwi. Przygotowują zestaw do odbioru sygnału cyfrowego i chcą 350zł za dekoder, 100zł za antenę, 400zł instalację.
Co o tym myślicie?
bartek-@portal
 
Posty: 753
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

DVB-T w Jaworznie. Jak z odbiorem?

Postprzez grisham@portal » 13 wrz 2011, o 19:52

bartek-@poczta.jaw.pl napisał(a):Dzisiaj u sąsiadów pojawiała się ekipa, która pewnie jutro zapuka do moich drzwi. Przygotowują zestaw do odbioru sygnału cyfrowego i chcą 350zł za dekoder, 100zł za antenę, 400zł instalację.
Co o tym myślicie?


Jak ktoś ma wolne środki:oops:


Tuner dvb-t (HD) około 150-200 zł , SD około 100 zł, antena dotychczasowa wystarcza, należy wymienić ewentualnie symetryzator, więc połowa kosztów sprzętu oferenta. Instalacja, cóż w dupach się im poprzewracało

Szukają zarobku, naciągają starszych i mniej operatywnych, ale mamy wolny rynek więc co jest dozwolone nie jest zabronione;)

Obrazek
Gdyby ludzie rozmawiali tylko o tym, co rozumieją, zapadłaby nad światem wielka cisza.
Avatar użytkownika
grisham@portal
 
Posty: 950
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00
Lokalizacja: Jaworzno,Ost.

DVB-T w Jaworznie. Jak z odbiorem?

Postprzez klitwa@portal » 13 wrz 2011, o 20:35

Ja mam taką małą rurkę ze wzmacniaczem inaczej tej anteny niemogę nazwać bo tak wygląda i śmiga wszystko z kosztów lecz 1,2,3,tv kultura,tv historia ze skrzycznego oczywiście trochę zacina ale jest .. A z kosztów mam polsat,tvn,tv4,tv7,puls,puls 2 narazie obraz kontrolny polsat sport news oraz Prima Love,Nova,Nova Cinema,Prima,Prima Cool,Barrandov,1,2,3,4 ctv oraz 15 stacji radiowych wszystko po czesku polecam Anteny DTV a jaką to zależy od waszej kieszeni ......
klitwa@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

DVB-T w Jaworznie. Jak z odbiorem?

Postprzez klitwa@portal » 13 wrz 2011, o 20:36

Poprawiam się ANTENY DVB sorki...:P
klitwa@portal
 
Posty: 7
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

DVB-T w Jaworznie. Jak z odbiorem?

Postprzez gembol@jawnet » 13 wrz 2011, o 20:38

dokładnie wystarczy kupic tuner dvb t z mpeg 4 koszt około 200 zł i nawet na starym telewizorze bedziesz miał cyfrowy odbiór no i oczywiscie dobra antena najlepeij zewnetrzna wiem bo ja tak mam :D
Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

DVB-T w Jaworznie. Jak z odbiorem?

Postprzez bartek-@portal » 15 wrz 2011, o 18:44

bartek-@poczta.jaw.pl napisał(a):Dzisiaj u sąsiadów pojawiała się ekipa, która pewnie jutro zapuka do moich drzwi. Przygotowują zestaw do odbioru sygnału cyfrowego i chcą 350zł za dekoder, 100zł za antenę, 400zł instalację.
Co o tym myślicie?

Rozmawiałem dziś z sąsiadami i mówią że próbowali szukać tej firmy w internecie i zero wyników, NIP też nie pomógł. Także nie mówię, że oszuści bo pewności nie mam ale bądźcie czujni.
bartek-@portal
 
Posty: 753
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

DVB-T w Jaworznie. Jak z odbiorem?

Postprzez gancu@jawnet » 7 sty 2012, o 22:23

Wracając do tematu (został poruszony w innym wątku), aktualnie osobiście odbieram takie polskie kanały jak:

TVP1
TVP2
TVP3 Katowice
TV4
TVN
TV6
TVN SIEDEM
Polsat
TV Puls
Puls 2 (pasy kontrolne)
Eska TV
Polo TV
TVP3 Kraków
TVP Kultura
TVP Historia
TVP Polonia
TTV
ATM Rozrywka (pasy kontrolne)
Polsat Sport News


Czyli chyba wszystkie (19) jakie nadają w okolicy :)
Avatar użytkownika
gancu@jawnet
 
Posty: 331
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

DVB-T w Jaworznie. Jak z odbiorem?

Postprzez leeo@jawnet » 7 sty 2012, o 23:50

Dokładnie, też mam te kanały, jeszcze są czeskie TV + Radio, jakby ktoś chciał sobie posłuchać ichniego pepikowania :|
Avatar użytkownika
leeo@jawnet
 
Posty: 301
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

DVB-T w Jaworznie. Jak z odbiorem?

Postprzez marek@jawnet » 8 sty 2012, o 19:29

Ja mam za telewizorem 5cm antenę i mam obraz idealny
marek@jawnet
 
Posty: 10
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości

cron