Strona 1 z 1

mechanik od Forda

PostNapisane: 19 maja 2011, o 13:29
przez alexandraz@jawnet
poszukuję w Jaworznie mechanika specjalizującego się w fordach. podobno na borach ? w byczynie ?
ktoś pomoże ? ;)

mechanik od Forda

PostNapisane: 19 maja 2011, o 14:22
przez Anonymous
w byczynie na wakacyjnej, albo wczasowej :) jak zjedziesz z góry pietrusowej to po lewej stronie, widać szyld z ulicy.
Kolega tam robił i zawsze ok.


mechanik od Forda

PostNapisane: 19 maja 2011, o 14:56
przez mayki@portal
Miałem 2 mondeo i jeździłem do Woźniaka w Byczynie ( za szczytem w lewo ). Gość jest dobry i średni cenowo ale nie naciąga.
Polecam też forum marki ( mondeo, Focus itp ). Siedzą tam ludzie , którzy mają baaaardzo dużą wiedzę i mase pierdułek możesz zrobić sam mając zdolności blondynki ( nie posądzam :) )

mechanik od Forda

PostNapisane: 19 maja 2011, o 15:59
przez tanio@portal
Może troszku z innej beczki ale coś o mechanikach z Jaworzna i ciekawa historia teść ma Vectre miał problem z gasnącym silnikiem więc odbijał się od mechanika do mechanika diagnozy po rzekomym podłączeniu do komputera były za każdym razem inne ogółem koszt naprawy wiązał się z połową kosztów wartości auta dodam że każdy z mechaników dawał inną diagnozę po odczytaniu błędów były to wtryski podciśnienia kable sonda rozrząd się też pojawił tak więc teść dał sobie spokój sprzedał auto jako uszkodzone synowi sąsiada bo ten to magik spod bloku i części mu się przydadzą co się okazało łebek naprawił auto za 150zł kupując przepływomierz powietrza na szrocie na brzezince więc moja rada za nim ktoś zdiagnozuje usterkę niech zrobi to w kilku warsztatach a potem jeszcze poczyta na necie :P

mechanik od Forda

PostNapisane: 20 maja 2011, o 13:41
przez mascom@jawnet
Ja niestety zraziłem się do warsztatu w Byczynie. Może różnie z tym bywa, jeden trafi lepiej, drugi gorzej, ale w moim przypadku nie bylem zadowolony z usługi.

mechanik od Forda

PostNapisane: 20 maja 2011, o 18:23
przez lagarto@jawnet
Mam podobne odczucia. Generalnie w Byczynie w warsztacie nie ma fuszerki i wszystko robią ok, ale chciałem kiedyś wymienić kiedyś jedną część za ustaloną kwotę; a jak pojechałem po odbiór auta to okazało się, że mam do zapłacenia zamiast 500 zł to 1000... Tłumaczyli się - "Panie, jak rozebraliśmy, to jeszcze trzeba było wymienić to i tamto..." Rozumiem, że to świadczy o ich skrupulatności bo na pierwszy rzut oka nie rozbierając auta trudno stwierdzić co się sypie, ale brakło mi tu konsultacji telefonicznej ze mną czy chcę to wszystko na raz wymieniać. Tym bardziej, że tak zwiększało to koszty.

mechanik od Forda

PostNapisane: 21 maja 2011, o 16:49
przez mascom@jawnet
Racja, kosztorys potrafi urosnąć znacznie bez wcześniejszej konsultacji.

mechanik od Forda

PostNapisane: 23 maja 2011, o 21:48
przez Anonymous
Dobry mechanik przewiduje ze może być jeszcze to i to. A rozsądny korzysta z cudu techniki i dzwoni gdy naprawa przekracza sumę kosztorysu. Po zatym jakie kosztorysy ?? Ostatni raz jak to słyszałem to wyjechałem z warsztatem w piskiem. Przyjeżdżam i mowie otwarcie tu jest to i to do zrobienia i słucham ceny a nie to proszę poczekać ja musze kosztorys zrobić o0 Znaczy to tylko i wyłącznie o tym że gość nie wie ile bierze za poszczególne elementy we własnym warsztacie. (o częściach nie wspominam, nikt nie jest w stanie zapamiętać wszystkich cen; zwłaszcza że tak szybko sie zmieniają).

mechanik od Forda

PostNapisane: 24 maja 2011, o 07:16
przez kj@portal

masz namiary na profesjonalistów!ITALMOTO
ul.Budowlana 42 Jaworzno

mechanik od Forda

PostNapisane: 24 maja 2011, o 11:10
przez barols10@portal
W ITALMOTO chłopaki sie znają na rzeczy ale ich specjalizacja to głównie auta włoskie (Lancia,Alfa Romeo).