mechanik od Forda

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

mechanik od Forda

Postprzez alexandraz@jawnet » 19 maja 2011, o 13:29

poszukuję w Jaworznie mechanika specjalizującego się w fordach. podobno na borach ? w byczynie ?
ktoś pomoże ? ;)
Avatar użytkownika
alexandraz@jawnet
 
Posty: 9
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

mechanik od Forda

Postprzez Anonymous » 19 maja 2011, o 14:22

w byczynie na wakacyjnej, albo wczasowej :) jak zjedziesz z góry pietrusowej to po lewej stronie, widać szyld z ulicy.
Kolega tam robił i zawsze ok.

Anonymous
 

mechanik od Forda

Postprzez mayki@portal » 19 maja 2011, o 14:56

Miałem 2 mondeo i jeździłem do Woźniaka w Byczynie ( za szczytem w lewo ). Gość jest dobry i średni cenowo ale nie naciąga.
Polecam też forum marki ( mondeo, Focus itp ). Siedzą tam ludzie , którzy mają baaaardzo dużą wiedzę i mase pierdułek możesz zrobić sam mając zdolności blondynki ( nie posądzam :) )
Avatar użytkownika
mayki@portal
 
Posty: 661
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

mechanik od Forda

Postprzez tanio@portal » 19 maja 2011, o 15:59

Może troszku z innej beczki ale coś o mechanikach z Jaworzna i ciekawa historia teść ma Vectre miał problem z gasnącym silnikiem więc odbijał się od mechanika do mechanika diagnozy po rzekomym podłączeniu do komputera były za każdym razem inne ogółem koszt naprawy wiązał się z połową kosztów wartości auta dodam że każdy z mechaników dawał inną diagnozę po odczytaniu błędów były to wtryski podciśnienia kable sonda rozrząd się też pojawił tak więc teść dał sobie spokój sprzedał auto jako uszkodzone synowi sąsiada bo ten to magik spod bloku i części mu się przydadzą co się okazało łebek naprawił auto za 150zł kupując przepływomierz powietrza na szrocie na brzezince więc moja rada za nim ktoś zdiagnozuje usterkę niech zrobi to w kilku warsztatach a potem jeszcze poczyta na necie :P
tanio@portal
 
Posty: 50
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

mechanik od Forda

Postprzez mascom@jawnet » 20 maja 2011, o 13:41

Ja niestety zraziłem się do warsztatu w Byczynie. Może różnie z tym bywa, jeden trafi lepiej, drugi gorzej, ale w moim przypadku nie bylem zadowolony z usługi.
mascom@jawnet
 
Posty: 204
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

mechanik od Forda

Postprzez lagarto@jawnet » 20 maja 2011, o 18:23

Mam podobne odczucia. Generalnie w Byczynie w warsztacie nie ma fuszerki i wszystko robią ok, ale chciałem kiedyś wymienić kiedyś jedną część za ustaloną kwotę; a jak pojechałem po odbiór auta to okazało się, że mam do zapłacenia zamiast 500 zł to 1000... Tłumaczyli się - "Panie, jak rozebraliśmy, to jeszcze trzeba było wymienić to i tamto..." Rozumiem, że to świadczy o ich skrupulatności bo na pierwszy rzut oka nie rozbierając auta trudno stwierdzić co się sypie, ale brakło mi tu konsultacji telefonicznej ze mną czy chcę to wszystko na raz wymieniać. Tym bardziej, że tak zwiększało to koszty.
Avatar użytkownika
lagarto@jawnet
 
Posty: 320
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

mechanik od Forda

Postprzez mascom@jawnet » 21 maja 2011, o 16:49

Racja, kosztorys potrafi urosnąć znacznie bez wcześniejszej konsultacji.
mascom@jawnet
 
Posty: 204
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

mechanik od Forda

Postprzez Anonymous » 23 maja 2011, o 21:48

Dobry mechanik przewiduje ze może być jeszcze to i to. A rozsądny korzysta z cudu techniki i dzwoni gdy naprawa przekracza sumę kosztorysu. Po zatym jakie kosztorysy ?? Ostatni raz jak to słyszałem to wyjechałem z warsztatem w piskiem. Przyjeżdżam i mowie otwarcie tu jest to i to do zrobienia i słucham ceny a nie to proszę poczekać ja musze kosztorys zrobić o0 Znaczy to tylko i wyłącznie o tym że gość nie wie ile bierze za poszczególne elementy we własnym warsztacie. (o częściach nie wspominam, nikt nie jest w stanie zapamiętać wszystkich cen; zwłaszcza że tak szybko sie zmieniają).
Anonymous
 

mechanik od Forda

Postprzez kj@portal » 24 maja 2011, o 07:16


masz namiary na profesjonalistów!ITALMOTO
ul.Budowlana 42 Jaworzno
Avatar użytkownika
kj@portal
 
Posty: 157
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

mechanik od Forda

Postprzez barols10@portal » 24 maja 2011, o 11:10

W ITALMOTO chłopaki sie znają na rzeczy ale ich specjalizacja to głównie auta włoskie (Lancia,Alfa Romeo).
barols10@portal
 
Posty: 233
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron