Folia do przyciemniania lamp

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Folia do przyciemniania lamp

Postprzez mascom@jawnet » 31 mar 2011, o 08:38

barols10@poczta.jaw.pl napisał(a):
adek@jawnet.pl napisał(a):"Tjuning" pełną parą:ugeek:


jak niewiesz o co chodzi to zamilcz.


Ale o co może chodzić jak nie o przyciemnienie światel? Tak jak sama nazwa mówi - folia do przyciemniania tego i tamtego. No więc?

Tutaj nie chodzi czy się komuś podoba czy nie (no bo takie coś było modne w niektórych kręgach jakiś czas temu, teraz śmierdzi od tego wiejskim tuningiem), ale o moje i inne bezpieczeństwo. Wrzucisz kierunkowskaz, zahamujesz, ktoś nie zauważy przez folię "tjuningową" i będzie problem. Sam jak jadę za takim "tuningowcem" to muszę o wiele bardziej zwracać uwagę na jego światła. Do tego problemy z przeglądem, miskami. Lampa ma homologację w takim stanie w jakim została wyprodukowana. Jesli cokolwiek nakleisz na nią, pomalujsze ją lub wsadzisz sobie do niej diody to wtedy ta homologacja jest tracona a co za tym idzie cały pojazd nie może zostać dopuszczony do ruchu drogowego.

Jak już chcesz brać się za tuning światel to kup sobie dymione lampy z HOMOLOGACJĄ. Znacznie lepiej to wygląda a i problemów z drogówką nie będziesz mial.
mascom@jawnet
 
Posty: 204
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Folia do przyciemniania lamp

Postprzez barols10@portal » 31 mar 2011, o 10:02

Tak chodzi o ściemnienie lamp ale w maluchu ale jeśli niektórzy nie wiedzą to już tłumacze,otóż w maluchu tylne lampy mają klosze które w pare sekund można zmienić a mi chodzi o to że ściemnie sobie jedną pare kloszy które będę zakładał tylko na jakieś spoty,zloty itp. a na codzień będę miał inne klosze tzn zwykłe normalne bez żadnych folii.

A odnośnie tuningu to są różne gusta a jak wiadomo o gustach sie nie dyskutuje;)
barols10@portal
 
Posty: 233
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Folia do przyciemniania lamp

Postprzez Anonymous » 31 mar 2011, o 21:00

Jeżeli o folie chodzi na chwile dobra ale po jakimś czasie wyjdą bąble albo popęka od słońca mimo że jest termo kurczliwa. Lepszym rozwiązaniem jest lakier do przyciemniania lamp kupiłem kiedyś taki w tuning shopie na Grunwaldzkiej obok baru 121. Co prawda miałem czerwony bo chciałem zamalować światła cofania i kierunki. Stop nie stracił na mocy ani postojowe. Natomiast kierunki musiały być konkret żółte. Z cofaniem liczyłem sie ze jeśli zamaluje będą słabsze w nocy i osobiście nie przeszkadzało mi to. Natomiast farba taka się zmywa jednak po kilku umyciach strasznie robi się blada nawet po paru deszczach schodzi. Jedyny ratunek liznąć bezbarwnym. Albo białe klosze prysnąć od środka. Ale przypuszczam że efekt będzie kijowy. Osobiście uważam że MproSport ładniej wygląda z białymi kloszami. Lub nigdy nie widziałem ale był do niedawna to popularny model do tuningu i przyznam szczerze że niektóre pomysły były naprawdę godne, więc wydaje mi się że ktoś może produkował jakieś lampy w stylu angel eyes lub lexus-loki czy jakoś tak. A jeżeli faktycznie miałby to być typowy tuning. Przerobił bym lekko wtyczkę i zmieniał cale klosze; stop i drogowe zostawił ale w białym kloszu i konkretne ledy, stop lub kierunek jakieś strobo. Teraz sprzedają fajne panele ledowe o kilku kolorach. Pokusił bym się o przerobienie lampy. Zostały by mocowania a resztę powciskał bym panele z pominięciem niepotrzebnych kierunków. Kwestia zmajstrowania przejściówki do wtyczki. ;)
Anonymous
 

Folia do przyciemniania lamp

Postprzez barols10@portal » 31 mar 2011, o 21:03

I o taką odpowiedz mi chodziło,przynajmniej jedna osoba potrafi doradzić,dzięki wielkie:D
barols10@portal
 
Posty: 233
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Folia do przyciemniania lamp

Postprzez benek1@jawnet » 1 kwi 2011, o 09:28

barols10@poczta.jaw.pl napisał(a):Tak chodzi o ściemnienie lamp ale w maluchu ale jeśli niektórzy nie wiedzą to już tłumacze,otóż w maluchu tylne lampy mają klosze które w pare sekund można zmienić a mi chodzi o to że ściemnie sobie jedną pare kloszy które będę zakładał tylko na jakieś spoty,zloty itp. a na codzień będę miał inne klosze tzn zwykłe normalne bez żadnych folii.

A odnośnie tuningu to są różne gusta a jak wiadomo o gustach sie nie dyskutuje;)


Gdyby głupota umiała latać
- latałbyś 10 km nad ziemią :D
Avatar użytkownika
benek1@jawnet
 
Posty: 105
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Folia do przyciemniania lamp

Postprzez barols10@portal » 1 kwi 2011, o 09:38

I co to miało być śmieszne?Jeśli tak to gratuluje twojej głupoty;)

BTW:temat uznaje za nieważny:!:
barols10@portal
 
Posty: 233
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Folia do przyciemniania lamp

Postprzez leman@jawnet » 1 kwi 2011, o 13:23

barols10@poczta.jaw.pl napisał(a):BTW:temat uznaje za nieważny:!:

w całej tej głupocie chyba pierwsze sensowne stwierdzenie :D, ja już zapomniałem, że to czytałem

mimo że nie jestem twórcą proponuję zamknąć temat :|
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Folia do przyciemniania lamp

Postprzez fanreal@jawnet » 1 kwi 2011, o 13:58

A co was to interesuje gdzie on to sobie chce przykleić? Jak będzie chciał to jebnie sobie folie na czoło, a wam nic do tego.
Zapytał o coś, to wypada odpowiedzieć jak się ma pojęcie, a nie wypisywać bzdurne teksty. Może i stwarza w ten sposób zagrożenie, ale to jego sprawa, w końcu Policja go dorwie.

Sami jajcarze tu ostatnio.
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Folia do przyciemniania lamp

Postprzez barton@jawnet » 1 kwi 2011, o 14:07

Czyli namawianie do przestępstwa , lub wskazanie źródeł , gdzie je można popełnić ...hm...sam nie wiem co dobre , a co złe , w tym przypadku...choć na allegro piszą , że folia nie spowoduje kontaktów z prawem...
Avatar użytkownika
barton@jawnet
 
Posty: 6475
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Folia do przyciemniania lamp

Postprzez Anonymous » 1 kwi 2011, o 15:23

Jakie namawianie. Po 1 posiadanie to nie używanie. :D Po 2 na zlocie może sobie niebiesko czerwone koguty pozakładać. I jeżeli jest to teren oddzielony, lub przeznaczony na tego typu imprezę to każdy go może w Życie pocałować :D
Anonymous
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron