czy warto ?

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

czy warto ?

Postprzez chomik12@portal » 26 mar 2011, o 20:48

lutalek: heh widze ze to chyba ty masz jakis ambicjonalny problem :D, powienies zaliczyc jakas mala terapie, na poczatek zacznij od małego odhamienia sie, bo choc sam nie optuje ani za tym gosciem ani za ASO to jednak nazywanie kogos kogo sie nie zna "palantem" czy chocby "pasozytem" swiadczy o twoich niezagojonych kompleksach z dziecinstwa. Ja osobiscie za takie slowa przerzedził bym ci uzebiebnie z przodu bo nie lubie takich hardych cwaniaczkow z miodem w uszach, w dodatku ze sklonnoscia do konfabulacji.
z tego co ja sie doczytalem to gosc nie bierze zadnych 400 zl tylko 30+60 i nie robi przegladow na parkingu pod Carefourem tylko dojezdza do klienta, ponadto czy sie zna czy nie zna to nie mnie oceniac - rzetelna wiedze na ten temat moze dac opinia na forum uzytkownikow samochodow danej marki - zgadzam sie z tym w pelni - uzytkownicy forum pomagaja sobie i wymieniaja sie doswiadczeniami, czesc userow jest ceniona za swoje doswiadczenie, na wiekszosci forow jest system punktowy za pomoc kolegom czy za ilosc komentarzy, zawsze mozna poczytac posty danej osoby i na tej podstawie wyrobic sobie o niej/o kims zdanie - a o takiej opcji weryfikacji byla mowa na poczatku tego posta zdaje mi sie.
ty zas juz zrobiles z kogos kogo nie znasz zlodzieja, oszusta, pomnozyles jego gaze kilkaset procent, nazwales pasozytem i palantem przy okazji piszac cos o jakis tysiacach wykresow i korozji, wtyczkach do VW i innych debilizamach o ktorych jestem przekonany nie masz bladego pojecia.
Mam nadzieje ze jak sam sie nie zmienisz to chociaz ktos ci kiedys porzadnie lutnie (i moze to cie "naprawi") - jak to wynika z twojego jakze celnego nicku :D
chomik12@portal
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

czy warto ?

Postprzez lutalek@jawnet » 27 mar 2011, o 09:24

chomiku, jarku, kpietaku czy jak się jeszcze inaczej nazwiesz w następnym poście.....
a wystarczyło napsac, jestem fajnym kolesiem zdobyłem trochę wiedzy o podzespołach takich a takich marek i potrafię w trafny sposób sprzedac to potencjalnym nabywcom tych marek

ale nie, ty wolałeś zrobic sobie z nas stado baranów, które kupi każdy kit, widocznie z jakiegoś powodu reklamowanie sie w uczciwy sposób nie jest ci dane

zresztą nieważne, ja nie skorzystam, może inny forumowicz będzie miał okazję opisac swoje wrażenia po twych usługach i pokazac że król jest nagi (tylko niech to nie będzie jakiś nowy nick:D)

ps:Krzysztofie miarkuj się w swych słowach, Jaworzno to naprawdę małe miasto i nie tak trudno kogoś odszukac i oddac mu co należne:ugeek:
lutalek@jawnet
 
Posty: 88
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

czy warto ?

Postprzez leman@jawnet » 27 mar 2011, o 10:08

chomik12@poczta.jaw.pl napisał(a):- uzytkownicy forum pomagaja sobie i wymieniaja sie doswiadczeniami, czesc userow jest ceniona za swoje doswiadczenie, na wiekszosci forow jest system punktowy za pomoc kolegom czy za ilosc komentarzy, zawsze mozna poczytac posty danej osoby i na tej podstawie wyrobic sobie o niej/o kims zdanie - a o takiej opcji weryfikacji byla mowa na poczatku tego posta zdaje mi sie.


chyba Ci sie fora pomyliły ...tutaj nie ma możliwości moderowania, oceniania, punktowania ..:D

jest za to wprawdzie niewielka (ale zawsze), społecznościowa solidarność która, dość skutecznie eliminuje .. cwaniaczków
dlatego napiszę; jerzy123456, Jarek, Krzysztofie, i reszta;
omijajcie stronkę www.testauta.prv.pl szerokim łukiem, jak najdalej, bo ten co się tam reklamuje to palant i naciągacz !!!

Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

czy warto ?

Postprzez kpietak@portal » 27 mar 2011, o 17:21

O żesz, co się tu dzieje ?! Ja tego tak nie zostawie ! Panie „leman” i Panie „lutalek” wlasnie zostałem przez Panow publicznie pomówiony, dowody zostały zabezpieczone, adresy IP Panow ściągnę sobie z serwera gdyz mam pełna statystyke na stronie, jutro wystosuje pismo do administracji forum, ale po kolei, zreszta dowiecie się panowie wszystkiego w swoim czasie !
Jutro sprawa będzie miała swój dalszy ciag, spotkamy się w sadzie panowie!
Informuje panow nie obeznanych widocznie z prawem ze zgodnie z Art. 212 KK w brzmieniu
Art. 212.
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną nie mającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie, karze ograniczenia albo pozbawienia wolności do roku.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.

Złamaliście prawo bezczelnie mnie pomawiając, zwłaszcza mowie to do Pana panie „leman”
zadam natychmiastowego usuniecie pana wpisu „omijajcie stronkę www.testauta.prv.pl szerokim łukiem, jak najdalej, bo ten co się tam reklamuje to palant i naciągacz !!!” gdyz poza odpowiedzialnoscia karna, pociągnę pana do odpowiedzialności przed sadem cywilnym domagając się rekompensaty oraz publicznie opublikowanych przeprosin w skali ogólnopolskiej.
Panowie nawet jeśli jesteście dziecmi jeszcze to ja wam tego nie odpuszcze, jak nie umiecie brac odpowedzialnosci za swoje slowa, jeżeli rodzice was tego nie nauczyli to ciezar tej nauki wezme na siebie w takim razie ja. Zegnam ale za razem do spotkanie wkrotce ! Panowie, wlasnie przekresliliscie swoja "swietlana" przyszlosc, i jeszcze sobie jeden napisal ze jak cos to mnie znajdzie - Panie, czy to byla grozba?, ja nie spoczne dopuki nie staniemy twarza w twarz, w majestacie prawa oczywiscie.
kpietak@portal
 
Posty: 8
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

czy warto ?

Postprzez dem2000@jawnet » 27 mar 2011, o 18:57

Następny zaczyna straszyć sądem ... :!:

A może oni byli w tym zakładzie i napisali opinie na ten temat.
dem2000@jawnet
 
Posty: 498
Dołączył(a): 8 gru 2006, o 00:00

czy warto ?

Postprzez leman@jawnet » 27 mar 2011, o 21:06

kpietak@poczta.jaw.pl napisał(a):
(..) zwłaszcza mowie to do Pana panie „leman”(..)

czy hasło do kobiety .."mowie to do Pana panie „leman” .." - to propozycja czy molestowanie ? :ugeek:

nick'u kpietak; proponuję Ci jak innym, omijaj tą bezimienną stronkę www.testauta.prv.pl szerokim łukiem, jak najdalej!!
Ja tam zadzwoniłem i odebrał jakiś palant, który się nawet nie przedstawił

Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

czy warto ?

Postprzez kpietak@portal » 28 mar 2011, o 07:45

taa, jesli byli klientami to nie maja sie czego obawiac, ale ja doskonale wiem, ze nie byli! jakos nie przypominam sobie rozmowy z panem panie "leman", sek w tym ze nie mam (byc moze na razie, roznie to moze w zyciu byc) niezadowolonych klientow a ludzie z kompleksami czy innymi ograniczeniami jakos do mnie nie dzwonia, nawet jak sie tacy trafia to staram sie kazdemu pomoc, zreszta nie chce juz sobie robic reklamy na tym forum, nie potrzebuje tego, wiec koniec na ten temat.
natomiast powiem panu, ze sprawa jeszcze dzis trafi na policje, po czym bede pana skarzyl z oskarzenia prywatnego, jedno jest pewne - odpowie pan za wszystkie swoje klamstwa i oszczerstwa! I mam nadzieje, ze rownie ochoczo jak nazywajac mnie "naciagaczem i palantem" podzieli sie wrazeniami z kolegami na forum.
prosze byc cieprliwym, determinacji mi nie brak, nie odpuszcze panu.
kpietak@portal
 
Posty: 8
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

czy warto ?

Postprzez lutalek@jawnet » 28 mar 2011, o 10:29

Ok., może prześledźmy w kilku zdaniach tę żałosną historię:
-nasz nowy forumowy kolega jarek 123456 znalazł super ogłoszenie – jest gościu nazwijmy go PAN NIKT (niestety ze strony www.testauta.prv.pl nie dowiemy się kto to) który za pół darmo wykonuje ogrom pracy testując stany techniczne pojazdów lepiej niż ASO, zarzut że robi to na parkingu pod blokem lub śmietnikiem oczywiście jest nieprawdziwy, posiada on przecież doskonale wyposażony warsztat ze specjalistycznym oprogramowaniem i sprzętem przynajmniej o takich samych standardach co wyspecjalizowany serwis, co ważne bo przecież wykonuje swoją pracę lepiej niż ASO

- następny nowy nasz kolega forumowy chomik12 dwukrotnie w swoim poście składa mi fatastyczną propozycję, darmowa wizyta stomatologiczna poprawiająca jakośc mojego uśmiechu (to już niestety zarzut podżegania do uszodzenia ciała oraz osobiście wystosowana groźba karalna o pobiciu)

- pojawia się nowa twarz – kpietak (cóż za wysyp nowych forumowiczów w tym tak ciekawym dla miasta temacie) informując mnie że pomówiłem go i coś tam coś tam…..a, że tak zapytam w którym momencie???

Moje wypowiedzi dotyczyły postów Jarka123456 a nie kpietak’a, wielokrotnie w postach Jarka123456 czytamy że to osoba zupełnie nie związana ze stroną www.testauta.prv.pl, co więcej skąd pomysł zniesławienia cię kpietak’u i powiązanie cię z tą stroną, na podstawie czego? Wg którego art. Kk można zniesławic nr tel kom??? Bo tak rozumiem twój zarzut w stosunku do Lemana

przecież Jarek 123456, chomik12 i kpietak muszą być różnymi osobami, zapewne nie pisali swych postów na forum z tego samego IP, bo w przeciwnym razie okazałoby się że jedna osoba skrywająca się pod tymi nickami wybrał tak prostacki sposób autopromocji. I gdyby tak było to przecież ten lutalek mógłby poczuc się dotknięty groźbami karalnymi wygłaszanymi przez chomika12 i skierowac sprawę przeciwko kpietak’owi :D

parafrazując treśc tematu tej już niestety żałosnej dyskusji nasuwa się jedyna możliwa odpowiedź - nie warto
lutalek@jawnet
 
Posty: 88
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

czy warto ?

Postprzez leman@jawnet » 28 mar 2011, o 13:13

lutalek; nie znam Cię, i nawet nie chce Cię poznać! ale już Cie lubię :) . Za myślenie, logiczne

choć chyba zepsułeś mi zabawę:( bo przez chwilkę, króciutką chwilkę, bardzo króciutką chwilkę, bardzo bardzo ...
uwierzyłem, że ten "dziewiściocyfrowy palant" pójdzie do AC czy na policję :ugeek::ugeek:

Ale najżałośniejsze w tym wszystkim, jest chyba to, że gość nie rozumie tego, że na razie nikt się nie doczepił do jego nieautoryzowanego, nielegalnego oprogramowania (pewnie winde też ma lewą), do jego miałkiej wiedzy i oficjalnego czesania innych na czarno...
Do niego nie dotarło, że nie ma zgody i przyzwolenia na tratowanie forumowiczów jawnetu jak ćwoków i baranów

A mogło być tak fajnie - jak by zrobił tak jak na samym początku napisałeś!
...mam możliwości, pomogę, dogadamy się, co o tym sądzicie ? przypuszczam, ze by znalazł w... chętnych:ugeek:

ps.
lutalki rozmnażajcie się na tym forum jak ...
króliki :P
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron