Zmiana opon

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Zmiana opon

Postprzez Anonymous » 21 mar 2011, o 12:28

Zbliża się okres wymiany opon. Może tak w skrócie gdzie i za ile. Może zna też ktoś na prawdę profesjonalny zakład tym się zajmujący-tzn. przeczyszczą piastę, śruby, dokręcą kluczem dynamometrycznym.
Anonymous
 

Zmiana opon

Postprzez gembol@jawnet » 21 mar 2011, o 12:59

ja polecam w byczynie mają chyba najtaniej w jaworznie biorą 8 zł za stalówkę (nie wiem ile za alumy)warsztat zanjduje sie : na skrzyżowaniu w byczynie w lewo na swiatłach (jazda od strony jaworzno centrum) trzeba kawałek przejechać koło 500m i po lewej taki niebieski budynek

polecam ale trzeba się zapisywać bo dużo maja chętnych ;)
Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Zmiana opon

Postprzez barols10@portal » 21 mar 2011, o 14:50

ja polecam w szczakowej na ulicy ujejskiego,koleś zna sie na tym,rodzice robią tam z oponami od dłuższego czasu i są zadowoleni:D
barols10@portal
 
Posty: 233
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Zmiana opon

Postprzez tadekw11@portal » 21 mar 2011, o 17:37

Rzeczywiście, w Byczynie na ul. Gwardzistów robią to profesjonalnie ,bardzo polecam ,nie wiem jak teraz z czasem ale w kulminacyjnym momencie trzeba się umawiać na termin ale warto ,jedyne co to żeby dojechać teraz w godzinach szczytowych to lepiej przez Jeleń lub Jeziorki bo jak trafi się na korek miedzy borami a byczyną to można postać dłużej niż trwa wymiana opon .
tadekw11@portal
 
Posty: 47
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Zmiana opon

Postprzez Anonymous » 21 mar 2011, o 19:19

Ma ktoś jakieś telefon do nich?
Anonymous
 

Zmiana opon

Postprzez Anonymous » 21 mar 2011, o 19:37

Witam
tez jestem na wymianie opon, bo w sumie ciepło się już robi.
Korzystając z okazji iż w pracy dzwoniąc z firmowego telefonu, obdzwoniłem każda firmę jaką znalazłem na internecie, w sumie ok 40-50,
i najtaniej za wymianę opon krzyknęli mi na ul. wiosny ludów tuz przed "peri" jadąc od rynku w jeleniu.

byłem, trwało to 20minut, pełny profesjonalizm, gorąco polecam
Anonymous
 

Zmiana opon

Postprzez benzen@portal » 22 mar 2011, o 21:46

dokładnie ile za jedna oponę wzięli?
benzen@portal
 
Posty: 101
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Zmiana opon

Postprzez leman@jawnet » 23 mar 2011, o 20:23

lukasz2508 napisał(a):Korzystając z okazji iż w pracy dzwoniąc z firmowego telefonu, obdzwoniłem każda firmę jaką znalazłem na internecie, w sumie ok 40-50,(..)

w ciekawym kraju żyjemy :( , jak tak można "cyckać" pracodawcę..


a meritum;
- w żadnym poście nie ma rozgraniczenia na felgi dla ali
- propozycje warsztatów z Byczyny i Jelenia; to od centrum około 2 x 8~10km x (na głupa 0,45zł za tylko benzynę) daje
~ 10zł - jeżeli chodzi o jakość to !!!ok!!!!! jeżeli chodzi o koszty,... niekoniecznie
- ja już wymieniłem ! koło starego Złocienia - był smar na śrubach, pneumatyczne dokręcenie, i potem dynamometrycznie
- od centrum, w promieniu 3 km, ja znam 5 warsztatów.
Przed wymianą można chyba zapytać, czy wyważają koła(??hihih), smarują śruby, dokręcają dynamometrycznie ... i olać :P
Avatar użytkownika
leman@jawnet
 
Posty: 1139
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Zmiana opon

Postprzez Anonymous » 23 mar 2011, o 20:49

W końcu też wymienił. Na Leopoldzie.
Zmiana całych kół na felgach, wyważenie, sprawdzenie ciśnienia. Śrub nie smarowali. Dokręcone pneumatykiem, następnie dynamometrycznym.
Cena 50 zł. Czas 15 min. Gratis-worek na kołpaki :roll:
Anonymous
 

Zmiana opon

Postprzez Anonymous » 23 mar 2011, o 22:07

wracając do mojej wcześniejszej wypowiedzi,
kto ma okazje to korzysta z telefonu firmowego - taka prawda

do zrobienia miałem ściągnięcie zimówek z auta, przełożenie letnich z stalówek na alu( wyważenie i inne związane z tym procesy), do tego jeden wentyl do aluma plus założenie już alumów na autko,

całkowity koszt 4 szt 50zł

nigdzie taniej niż ok 70-100zł w Jaworznie nie znalazłem
wiec jak zrobiłem 20 km, i autko spaliło mi 8 zł to żaden koszt
polecam
Anonymous
 

Następna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron