Zmiana opon

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Zmiana opon

Postprzez lagarto@jawnet » 24 mar 2011, o 11:30

Odradzam zakład na OST obok parku - żadnego smarowania śrub, a o kluczu dynamometrycznym też można zapomnieć - chyba, że te usługi na życzenie :)
Avatar użytkownika
lagarto@jawnet
 
Posty: 320
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Zmiana opon

Postprzez benek1@jawnet » 24 mar 2011, o 13:19

ale sie spece znalezli :D :| :D ;) 8-)
moi rodzice zawsze jezdza ... :geek:
tam smaruja sruby a tam nie
tam dokrecaja sruby kluczem takim a tam takim
tu za alusy biora tyle i tyle a za stalowe tyle i tyle

nic o wywazaniu, prostowaniu felg, darmowym , gratisowym wymianie wentyli

i wy spece wyczuwacie roznice w jezdzie samochodem jesli macie posmarowane sruby a nie wywazone kola :oops::oops::oops::ugeek:
Avatar użytkownika
benek1@jawnet
 
Posty: 105
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Zmiana opon

Postprzez Anonymous » 24 mar 2011, o 17:38

Kto smaruje śruby to życzę szerokiej drogi. :) Się może kiedyś przydać :D Wentyle to koszt 1zl około żaden rabat. Ostatnio korzystałem z usług zakładu znajdującego się przed starym przejazdem kolejowym przed leopoldem i gigantem. Gość sam z siebie dokładnie wyczyścił felgi wentyle chyba wymienia przy każdej przekładce. Wyważenie bez zastrzeżeń. Ceny opon w tym okresie też mieli dość atrakcyjne. Na OST kolo parku gość wcisnol mi bieżnikowane kiedyś, miały być dobre co prawda do służbowego auta to mi nie zależało bo prędkość znikoma a sprawa była gardłowa. Tanie były ale na wodzie to jakiś żart. Lekko popadało a złomka cisło jak sanki w zimie...
Anonymous
 

Poprzednia strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron