Gdzie tankujecie dobre paliwo....

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

Postprzez chmooreck@jawnet » 4 mar 2011, o 11:58

ON tankuje (2x/miesiąc) na Lukoilu, nie miałem żadnych nieprzyjemnych przygód z tego tytułu (od 2,5 roku, Mazda 6).
Pb95 zwykle na Dąbrowskiej - też ok (najpierw Vectra A 1.8, teraz Tigra).
chmooreck@jawnet
 
Posty: 222
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

Postprzez jawman@portal » 4 mar 2011, o 12:27

Ja na BP bo tam mają najlepsze paliwo. Pozatym obsługa też jest miła i sympatyczna. :)
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

Postprzez chmooreck@jawnet » 4 mar 2011, o 12:34

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):Ja na BP bo tam mają najlepsze paliwo.

Możesz podać jakieś źródło obiektywnych badań ? ;)
chmooreck@jawnet
 
Posty: 222
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

Postprzez jawman@portal » 4 mar 2011, o 13:06

Po zatankowaniu nigdy nie miałem problemów. Żródłem obiektywnych badań jestem ja. :)
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

Postprzez chmooreck@jawnet » 4 mar 2011, o 13:18

O! to tak, jak ja na Lukoilu i na Dąbrowskiej. Więc jednak nie ma różnicy.
chmooreck@jawnet
 
Posty: 222
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

Postprzez jawman@portal » 4 mar 2011, o 15:23

Lukoil to chyba raczej nie jest dobry przykład jakości. Chyba jesteś jedyny który jest zadowolony z paliw tej firmy.
Moje doświadczenia z tankowania na lukoilu. Na obsłudze jedna pani, która dodatkowo tankuje gaz, w związku z powyższym klienci sami sobie tankują gaz:ugeek:
pierwszy raz w życiu widziałem taki przypadek, masakra.
Samochód po zatankowaniu muł.

Ogólnie wrażenia - totalna beznadzieja. Porażka - więcej już tam nie jeżdżę.
No ale każdy ma wolny wybór i może korzystać z radzieckich stacji benzynowych.
Ja wolę z brytyjskich.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

Postprzez mascom@jawnet » 4 mar 2011, o 16:01

Swego czasu tankowałem trochę na Lukoilu no i jakoś taka sytuacja żeby tankować sobie samemu jest nie do pomyslenia. Zawsze ktoś przychodzi do obsługi chyba że ktoś jest mega niecierpliwy i sam tankuje bo nikt się nie zjawił przy aucie w ciągu 30 sekund (jest tam taki dzwonek do wzywania obsługi).

Ostatnio znalazłem gaz na Martyniaków - ciut tańszy niż normalnie, ale auto normalnie jezdzi, zasięg taki sam a nawet ciut większy niż na Lukoilu. Tak więc chwilowo zaczepiłem się tam na jakiś czas.

Kiedyś bardzo długo tankowałem na Statoilu - ale jednak cena LPG nieuzasadniona większą jakością przeważyła na korzyść innych stacji.
mascom@jawnet
 
Posty: 204
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

Postprzez jawman@portal » 4 mar 2011, o 17:32

U mnie to wyglądało tak. Podjechałem pod dystrybutor gazu na Lukoilu, zadzwonilem i czekam 5 minut, poszedlem na stacje i pytam sie laski czy ktos tam gaz tankuje i uslyszalem ze ona nie ma czasu tam podejsc bo jest sama i jest kolejka.
Wiec poszedlem pod dystrybutor i czekam, podjechal jakis koles za mna i mi sie pyta czemu nie tankuje tego gazu?? Wzial pistolet, podłączył i zaczął tankować sobie brykę. Więc ja jak to zobaczyłem to podarowałem sobie i pojechałem stamtąd.
Więc skoro mnie koleś opierdzielił że sobie sam nie tankuję to wnioskuje, że chyba nie on jeden sam tankował.
Kolejna sytuacja na Lukoilu, podjeżdżam ok. 22:00 i pytam się laski czy mogę sobie hot-doga zamówić a ona do mnie - czy sobie żartuję o tej godzinie hot-doga chcę? No sorry ale na Statoilu o 3 w nocy podjadę i kupię hot-doga.
Porażka.
Co prawda było to już trochę czasu temu ale dziękuję, daruję sobie tą stację.
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

Postprzez glodny@jawnet » 4 mar 2011, o 17:36

jawman@poczta.jaw.pl napisał(a):Lukoil to chyba raczej nie jest dobry przykład jakości. Chyba jesteś jedyny który jest zadowolony z paliw tej firmy.
Moje doświadczenia z tankowania na lukoilu. Na obsłudze jedna pani, która dodatkowo tankuje gaz, w związku z powyższym klienci sami sobie tankują gaz:ugeek:
pierwszy raz w życiu widziałem taki przypadek, masakra.
Samochód po zatankowaniu muł.


Ja tankuje tam regularnie od półtorej roku i nie mam żadnych zastrzeżeń co do obsługi. Co prawda w większości to kobiety ale chyba wszystkie mają uprawnienia do LPG więc długo nie trzeba czekać, chwila i ktoś podchodzi. A co do jakości paliwa to też nie zauważyłem różnicy względem np. BP czy Rzemieślniczej :)
glodny@jawnet
 
Posty: 64
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

Postprzez chmooreck@jawnet » 4 mar 2011, o 21:58

Ja tam zawsze myślałem, że i tak paliwo na wszystkich stacjach jest z jednego źródła, ew. potem jakieś dodatki dolewają. Może ktoś potwierdzić/zdementować ?
chmooreck@jawnet
 
Posty: 222
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron