Gdzie tankujecie dobre paliwo....

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

Postprzez Anonymous » 4 mar 2011, o 00:56

Jak wyżej większość gdzieś zalewa swoje bestie, prawie każdy potrafi określić gdzie oplaca się zajechać żeby niezatrzeć silnika ani portfela. ;) Niechodzi tu o ceny bardziej o jakość paliwa.
Anonymous
 

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

Postprzez darec@jawnet » 4 mar 2011, o 01:22

Ja tankuje swoją Mazdę na Statoilu ale nie dlatego że jest jakoś super dobra i tania benzyna, a dlatego że mam najbliżej! Mimo wszystko wydaje mi się że jest tam dobrej jakości paliwo!
Avatar użytkownika
darec@jawnet
 
Posty: 244
Dołączył(a): 29 sie 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

Postprzez dem2000@jawnet » 4 mar 2011, o 07:08

Kiedyś tankowałem na LUKOIL-u ale w zimie auto dławiło się nie chciało jechać. Krótko mówiąc woda w benzynie. I od tego momentu przerzuciłem się na Statoila. Tankuje tam ok. 2 lat i nigdy nie miałem problemów z autem.
dem2000@jawnet
 
Posty: 498
Dołączył(a): 8 gru 2006, o 00:00

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

Postprzez iwan@jawnet » 4 mar 2011, o 07:32

Wcześniej na shellu, teraz na bp (obie stacje mam po drodze do pracy).
Raz z musiałem zatankować na lukoil, to była masakra. Tak jak kolega wcześniej napisał, samochód się dławił i kopcił na czarno.
Avatar użytkownika
iwan@jawnet
 
Posty: 501
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

Postprzez kj@portal » 4 mar 2011, o 07:47

ja od kilku lat tankuje na rzemieśniczej!moją najtańsze i najlepsze palivo w jaworznie:D
Avatar użytkownika
kj@portal
 
Posty: 157
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

Postprzez mayki@portal » 4 mar 2011, o 07:55

Tankuje wszędzie byle nie w Jaworznie. Niestety w naszym mieście wszyscy równają do Statoil a oni nie mają wyobraźni. Spora część mieszkańców podróżuje poza Jaworzno a tam jest sporo taniej. Wczoraj np. na Statoil ON po 4.90 (!). Shell Katowice 4.74. Nie polecam Lukoil. Kiedyś było OK. Teraz można się zdziwić. Nadzór nad stacjami w regionie ma gość, który żyje z robienia wałków i nie ma czasu na myślenie o jakości. Carrefour kiedyś też był niezły ale jak nalałem tam kiedyś to silnik chodził jak w Kamazie. Mogę polecić tankowanie na Neste, Shell. Tanio jest też na 1.2.3. - to tańsza wersja Statoil. Moja ocena dotyczy tylko oleju napędowego. Tankowanie 3-4x w miesiącu.
Avatar użytkownika
mayki@portal
 
Posty: 661
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

Postprzez gembol@jawnet » 4 mar 2011, o 08:08

BP 4.89-w porządku ale drogo(często u nich w zimie tankowałem paliwo zimowe-drogie ale polecam do samochodów ze starszymi silnikami -20 i zero problemów z odpalaniem ) , na Rzemieślniczej - tanio 4.74 nie narzekam na ich paliwo, Lukoil-często moja żona tam tankuje bo ma po drodze do pracy póki co nic się z silnikiem nie dzieje 4.72
Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

Postprzez Anonymous » 4 mar 2011, o 08:55

Dobra a co z LPG nikt niejeździ na holenderskim gazie :D ??
Anonymous
 

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

Postprzez netkuba@portal » 4 mar 2011, o 09:55

Ja zawsze tankuje na Lukoilu i nigdy nie miałem problemów. Może chodzi Wam o ON?
Ja tankuje od kilku lat 95 i wszystko ok.
Avatar użytkownika
netkuba@portal
 
Posty: 275
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

Postprzez glodny@jawnet » 4 mar 2011, o 10:50

blue napisał(a):Dobra a co z LPG nikt niejeździ na holenderskim gazie :D ??


Ja leję LPG na lukoilu już jakieś półtorej roku + czasami 95 i jak do tej pory nie mialem żadnych problemów i zastrzeżeń 8-) Zdarza się, że zatankuje czasem na Rzemieślniczej bo faktycznie mają najtaniej w Jaworznie a na BP tankuję w Gliwicach (u nas nie miałem przyjemności)mniej więcej raz w miesiącu i również 0 problemów.
glodny@jawnet
 
Posty: 64
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00

Następna strona

Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron