Strona 1 z 4

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

PostNapisane: 4 mar 2011, o 00:56
przez Anonymous
Jak wyżej większość gdzieś zalewa swoje bestie, prawie każdy potrafi określić gdzie oplaca się zajechać żeby niezatrzeć silnika ani portfela. ;) Niechodzi tu o ceny bardziej o jakość paliwa.

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

PostNapisane: 4 mar 2011, o 01:22
przez darec@jawnet
Ja tankuje swoją Mazdę na Statoilu ale nie dlatego że jest jakoś super dobra i tania benzyna, a dlatego że mam najbliżej! Mimo wszystko wydaje mi się że jest tam dobrej jakości paliwo!

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

PostNapisane: 4 mar 2011, o 07:08
przez dem2000@jawnet
Kiedyś tankowałem na LUKOIL-u ale w zimie auto dławiło się nie chciało jechać. Krótko mówiąc woda w benzynie. I od tego momentu przerzuciłem się na Statoila. Tankuje tam ok. 2 lat i nigdy nie miałem problemów z autem.

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

PostNapisane: 4 mar 2011, o 07:32
przez iwan@jawnet
Wcześniej na shellu, teraz na bp (obie stacje mam po drodze do pracy).
Raz z musiałem zatankować na lukoil, to była masakra. Tak jak kolega wcześniej napisał, samochód się dławił i kopcił na czarno.

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

PostNapisane: 4 mar 2011, o 07:47
przez kj@portal
ja od kilku lat tankuje na rzemieśniczej!moją najtańsze i najlepsze palivo w jaworznie:D

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

PostNapisane: 4 mar 2011, o 07:55
przez mayki@portal
Tankuje wszędzie byle nie w Jaworznie. Niestety w naszym mieście wszyscy równają do Statoil a oni nie mają wyobraźni. Spora część mieszkańców podróżuje poza Jaworzno a tam jest sporo taniej. Wczoraj np. na Statoil ON po 4.90 (!). Shell Katowice 4.74. Nie polecam Lukoil. Kiedyś było OK. Teraz można się zdziwić. Nadzór nad stacjami w regionie ma gość, który żyje z robienia wałków i nie ma czasu na myślenie o jakości. Carrefour kiedyś też był niezły ale jak nalałem tam kiedyś to silnik chodził jak w Kamazie. Mogę polecić tankowanie na Neste, Shell. Tanio jest też na 1.2.3. - to tańsza wersja Statoil. Moja ocena dotyczy tylko oleju napędowego. Tankowanie 3-4x w miesiącu.

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

PostNapisane: 4 mar 2011, o 08:08
przez gembol@jawnet
BP 4.89-w porządku ale drogo(często u nich w zimie tankowałem paliwo zimowe-drogie ale polecam do samochodów ze starszymi silnikami -20 i zero problemów z odpalaniem ) , na Rzemieślniczej - tanio 4.74 nie narzekam na ich paliwo, Lukoil-często moja żona tam tankuje bo ma po drodze do pracy póki co nic się z silnikiem nie dzieje 4.72

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

PostNapisane: 4 mar 2011, o 08:55
przez Anonymous
Dobra a co z LPG nikt niejeździ na holenderskim gazie :D ??

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

PostNapisane: 4 mar 2011, o 09:55
przez netkuba@portal
Ja zawsze tankuje na Lukoilu i nigdy nie miałem problemów. Może chodzi Wam o ON?
Ja tankuje od kilku lat 95 i wszystko ok.

Gdzie tankujecie dobre paliwo....

PostNapisane: 4 mar 2011, o 10:50
przez glodny@jawnet
blue napisał(a):Dobra a co z LPG nikt niejeździ na holenderskim gazie :D ??


Ja leję LPG na lukoilu już jakieś półtorej roku + czasami 95 i jak do tej pory nie mialem żadnych problemów i zastrzeżeń 8-) Zdarza się, że zatankuje czasem na Rzemieślniczej bo faktycznie mają najtaniej w Jaworznie a na BP tankuję w Gliwicach (u nas nie miałem przyjemności)mniej więcej raz w miesiącu i również 0 problemów.