Parkownie na Hyundaiu

Rozmowy w męskim gronie i tylko o tym co lubią panowie

Parkownie na Hyundaiu

Postprzez myst@portal » 4 lut 2011, o 00:44

Witam, chciałbym serdecznie pozdrowić Panią/Pana która/który zaparkował swój samochód na moim. Jestem niezmiernie wzruszony, że tak spektakularny wyczyn zakończy się dla mnie wymianą zaledwie zderzaka, błotnika lampy i paru jeszcze drobnych elementów mojego 4 miesięcznego samochodu.
Zaledwie resztki szkła z reflektora i nie wielkie pozostałości lakieru mogą zdradzić kim była ta tajemnicza osoba ... no może jeszcze monitoring. Parkowanie miało miejsce na ulicy 3-go Maja. Podejrzewam, że w nocy z poniedziałku na wtorek.

Pozdrawiam "Mistrzu kierownicy" i życzę spotkania równych sobie.

myst@portal
 
Posty: 1
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Parkownie na Hyundaiu

Postprzez jawman@portal » 4 lut 2011, o 11:00

Ooo a co to? :) Jakaś nowa kategoria z podziękowaniami? :D

Tak wogóle to a propos właśnie tych rejonów 3-maja to muszę pogratulować kierowcom tam parkującym od wjazdu z ul. Podwale na łuku. Po prostu ktoś musi mieć nieżle poukładane, żeby tam parkować. Szlag mnie trafia jak niekiedy tam jadę. A potem się ktoś dziwi ze ma auto porysane albo rozpierniczone. Ciekawe co by się działo, jak by tam musiała przejechać Straż bo by się tam coś paliło.

Pozdrawiam. :)
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00

Parkownie na Hyundaiu

Postprzez Anonymous » 4 lut 2011, o 11:05

Wiesz co ten typ chyba tak ma... ;)
Styczeń zeszłego roku. Hyundai 4 mce, 2k przejechane i na parkingu ktoś się nie wymieścił. Nieduże rysy z wgłębieniem na drzwiach i progu. Koleś pewnie tylko poprawił zderzak i odjechał. Dla mnie ponad 4k w plecy... Bosko!
Anonymous
 

Parkownie na Hyundaiu

Postprzez fanreal@jawnet » 4 lut 2011, o 11:18

Auto Casco?
Avatar użytkownika
fanreal@jawnet
 
Posty: 1070
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Parkownie na Hyundaiu

Postprzez gembol@jawnet » 4 lut 2011, o 16:14

ja pozdrawiam naszą straż wiejską i życzę im smacznego oraz korzystając z okazji chce podziękować (pani-panu) za zrobienie mi (w zderzaku z przodu) komina wentylacyjnego (o szerokości mojej pieści)zrobionego hakiem na ul.Broniewskiego
Bardzo dziękuje i życzę kolejnych zadowolonych klientów !!!!

ps. proszę się nie przejmować tym że zderzak jest popękany z każdej strony takie rzeczy się zdarzają podczas prac wentylacyjnych !!!!!!!
Avatar użytkownika
gembol@jawnet
 
Posty: 702
Dołączył(a): 24 maja 2005, o 23:00
Lokalizacja: Jaworzno

Parkownie na Hyundaiu

Postprzez Anonymous » 15 lut 2011, o 16:14

Masakra :D Korzystając z sposobności pozdrawiam wszystkich baranów bez wyobraźni ;) Co do okolic podwala zalecam puścić tamtędy walec lub fadrome :D :D :D
Anonymous
 

Parkownie na Hyundaiu

Postprzez jawman@portal » 15 lut 2011, o 18:44

Szczególnie na ul. 3 Maja. Ja się dziwię że tam są wogóle jakieś nieporysowane samochody. :D
Avatar użytkownika
jawman@portal
 
Posty: 837
Dołączył(a): 1 sty 1970, o 01:00


Powrót do Męskie sprawy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron